Üye Girişi

Bir hesabınızmı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi 'ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

 Klasik Orta Avrupa Turu PGS ile (BB022)

Klasik Orta Avrupa Turu PGS ile (BB022)

7 Gece 8 Gün 3* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama
Tur Tipi
Ulaşım
Kalkış Şehri İstanbul
Fiyat Hesapla / Rezervasyon

Tur Süresi

7 Gece 8 Gün

599,00 EUR
'den itibaren

Konaklama

3* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama

Ulaşım

Gezilecek Yerler

Budapeşte Viyana Prag

Tur Hakkında

Budapeşte - Viyana - Prag

 Klasik Orta Avrupa Turu PGS ile (BB022)

Uçuş bilgileri

Gidiş: 
 

22/05/2024 Çar

PC301

Sabiha Gökçen – Prague

13:50 15:30

29/05/2024 Çar

PC332

Budapest – Sabiha Gökçen

13:45 16:45

***

17/07/2024 Çar

PC331  

Sabiha Gökçen- Budapest

11:45 12:50

24/07/2024 Çar

PC302

Prague - Sabiha Gökçen

16:25 20:00


Konaklama bilgileri:

Prag: İbis Praha Old Town

Budapeşte: İbis Budapest City

Viyana: İbis Wien City

Avrupa’nın sanat, kültür, mimari ve eğitim konularında en popüler ülkelerinden biri olan Avusturya, tüm dünyanın yoğun ilgi gösterdiği destinasyonlardan biri. Doğal güzelliklerinin yanı sıra ülke, son derece iyi korunmuş tarihi eserleri, çok değerli üniversiteleri, uluslararası festivalleriyle de öne çıkıyor. Yaşam standartlarının oldukça yüksek olduğu Avusturya’nın başkenti Viyana, seyahat başlangıç noktası olarak her yıl milyonlarca turisti ağırlıyor. Alp bölgesinin yarattığı albeni ile yaz aylarında olduğu kadar kış aylarında da talep gören ülke, yeni yıl döneminde oluşan masalsı atmosferiyle de ziyaretçilerinin akıllarında yer ediniyor.

Eğer siz de bu harika ülkeye bir ziyaret planlıyorsanız, Tatilyildizi ile konfordan taviz vermeden ulaşımın tadını çıkarabilirsiniz.

Tur Programı Tümünü Göster

1. Gün İstanbul - Prag

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan 3 saat önce gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, check-in ve pasaport kontrol işlemleri sonrasında, uçuştan 1 saat önce uçağın biniş kapısı önünde buluşuyoruz. Pegasus Hava Yolları’nın PC301 sefer sayılı uçuşu ile saat 13.50 ’de Prag ‘a uçuyoruz. Yerel saat ile 15.30 ’da Prag ‘a varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen özel aracımızla, Prag şehir turumuzu gerçekleştirmek üzere havalimanından ayrılıyoruz. Panoramik olarak düzenleyeceğimiz Prag şehir turumuz esnasında St. Vitus Katedrali Ve Prag Kalesi,Yahudi mahlesi Prag’ı Bohemia'nın başkenti yapmış Kral IV. Charles adına yapılmış olan karluv köprüsü ve dünyanın en eski çalışan saat olma özelliği ile bilinen Astronomik Saat Kulesi ve Stare mesto görülecek yerler arasındadır. Prag şehir turu sonrasında şehir merkezinde sunulacak serbest zaman ardından otelimize transfer. Odaların alınması ve dinlenmek üzere serbest zaman.

Yemekli Ortaçağ Gecesi :100€

2. Gün Prag

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimizin ekstra olarak katılabilecekleri Karlovy Vary Turu ‘nu (85 Euro) düzenliyoruz. Turumuzda ilk olarak, 17. ve 18. yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının uğrak yeri olmuş dönemin en meşhur kentlerinden Karlovy Vary’nin eşsiz doğası içinde yan yana inşa edilmiş onlarca sarayı, ATATÜRK’ün 1918 yılında kaldığı oteli, Dvorak’ın, Mozart’ın, Göethe’nin, Beethoven’in, Puşkin’in ve Rus Çarı büyük Petro’nun evlerini görecek; 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edecek ve kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı mağazalardan alışveriş yapmak imkanı bulacaksınız. Karlovy Vary turu sonrasında Akşam arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Vltava Nehri Yemekli Tekne Turu (60 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk olarak, kanalları ile ünlü Vltava Nehri üzerinde 1 adet lokal içeceğin servis edileceği tekne gezimizde Prag’ın tüm güzelliğini izleyeceğiz, ardından  Tur sonrası otelimize transfer.

Karlovy Vary Turu (85 Euro) 
Vltava Nehri Yemekli Tekne (60 Euro)

3. Gün Prag

Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman.

Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Terezin Nazi Kampı ve Almanyanın Krallar Şehri Dresden Turu (115 Euro) programımıza katılabilirler.18. YY sonlarında bölgenin savunması amacıyla kurulan ancak 2. Dünya Savaşı döneminde Hitler ‘in Çekoslavakya ‘yı işgal etmesi sonucu yaklaşık 32 bin savaş esirinin toplandığı ve ağır şartlar altında çalıştırılarak ve nihayetinde ölüme terkedildiği Terezin  (giriş ücreti dahildir) gezisi esnasında, esirlerin kötü şartlarda yaşama ve çalıştırılma ortamlarına tanık olacak, insanoğlunun ideolojisi ve hedefleri uğruna varabileceği en utanç verici ve karanlık dönemlerin izlerine şahit olacağız. Terezin Turu bitiminde Dresden ‘e ulaşıyoruz. Geçmişi M.Ö. 7500 ‘e kadar uzanan ve Elbe Nehri kıyısında konumu ve Saksonya Eyaleti ‘nin kalbi sayılan Dresden, barok mimarinin en güzel örneklerine ev sahipliği yapmaktadır. 2. Dünya Savaşı sırasında fazlasıyla hasar almasına rağmen kısa sürede birçok tarihi simgesi tekrar ayağa kaldırılan şehir, günümüzde Almanya ‘nın en önemli teknoloji merkezi konumundadır. Yüzyıllar boyunca Saksonya Krallarını ağırlayan ve bu özelliği ile “Krallar Şehri” ismi ile de anılan şehri, farklı üsluplardan birçok anıt, tarihi bina ve köprü süslemektedir. Dresden’de gerçekleştireceğimiz tur esnasında Fraunkirche, Zwinger Sarayı, Bruhl Terası, Kral Yolu, Elbe Nehri ve Martin Luther heykeli görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası verilecek serbest zaman arzından Prag ‘daki otelimize dönüyoruz. Akşam saatlerinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Yemekli Çek Gala Gecesi (65 Euro) programımıza katılabilirler. Bu programımızda Çekya ‘ya özgü yerel müzik ve dans gösterileri eşliğinde limitsiz içecek ile servis edilecek akşam yemeğimizi alacak ve turumuzun son gecesinde eğlenceli bir gala gecesi yaşayacağız. Eğlence programı sonrasında otelimize transfer.

Terezin Nazi Kampı ve Almanyanın Krallar Şehri Dresden Turu (115 Euro)
Yemekli Çek Gala Gecesi (65 Euro)

 

4. Gün Prag - Viyana

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından Viyana ‘ya doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Cesky Krumlov Turu (40 Euro) programımıza katılabilirler. Vltava Nehri'nin kıvrımları içersinde bir ada gibi gözüken bu şirin şehri tanıma turu. UNESCO miras listesinde olan Cesky Krumlov tam bir Orta Çağ kentidir. Şehirde St. Vitus Kilisesi ve 13. yy da yapılmış olan Cesky Krumlov Kalesi dikkat çeken iki önemli yapıdır. Kale içersinde bulunan kuleden tüm şehri izleme imkânı bulabilirsiniz. Turumuzun bitiminde Viyana’ya doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz.  Viyana Şaheserleri  Avusturya ‘nın başkenti olması yanında Avrupa ‘nın en önemli kültür, politika ve sanat merkezlerinden biri olan Viyana, tarih boyunca birçok imparatorluğa başkentlik yapmış olması ve avantajlı coğrafi konumu sebebi ile birçok medeniyete de ev sahipliği yapmıştır. Bu sayede saraylar, katedraller ve tarihi binalar niceliği açısından oldukça zengin olan Viyana ‘da gerçekleştireceğimiz tur esnasında Üniversite, Parlamento, Opera Binası, Viyana Tiyatrosu, Prater, Hofburg ve müzeler bölgesi, Karlsplatz, Ring Strasse, Kärntner Strasse ve alışveriş severlerin uğrak noktası Mariahilfer Strasse başlıca görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ilk bölümünü oluşturan Viyana Şaheserleri gezimiz ardından sunulacak serbest zaman ardından akşam saatlerinde Yemekli Grinzing Turu (55 Euro)  turumuzun ikinci kısmını oluşturan Grinzing ‘e gideceğiz. Daracık sokaklarında çiçekler ile bezenmiş iki katlı şirin evleri, yemyeşil bahçeleri ve üzüm bağları ile ünlü Grinzing kasabasına gerçekleştireceğimiz bu ziyarette birbirinden güzel dekore edilmiş şarap evleri ve restaurantlarda alışveriş ve akşam yemeği için serbest zaman vereceğiz. Tüm gün Viyana’ya doyacağımız bu güzel program sonrası otelimize transfer ve serbest zaman.

Güzargah Üzeri Cesky Krumlov Turu (40 Euro) 
Yemekli Grinzing Turu (55 Euro)

 

5. Gün Viyana - Hallstatt - Salzburg - Viyana

Sabah kahvaltısı ardından tüm gün serbest zaman
Dileyen Misafirlerimiz ile  Ekstra ​
Hallstatt Salzburg turu (60 Euro) için yola çıkıyoruz. Gerçekleştireceğimiz seyahat esnasında Alp köyleri ve buzul göllerinin büyüleyici manzaraları eşliğinde unutulmaz fotoğraflar çekebileceksiniz. Unesco Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan, el değmemiş doğası ile bir masal diyarı Hallstatt ’da yürüyüş yapabilecek ve doğanın tadını çıkarabileceksiniz. Hallstatt ‘a gerçekleştirilecek tur sonrasında Salzburg ‘a hareket ediyoruz. Salzburg ‘a varışımızla birlikte şehir turumuzu düzenliyoruz. Adını ilk yerleşimcilerin geçimlerini sağlamalarına yarayan zengin tuz çözeltilerinden alan, günümüzde geçimini büyük ölçüde turizmden sağlayan Salzburg ’da gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turu esnasında Old Town, Mozart'ın Evi, Salzburg Müzesi, Festung Hohensalzburg Kalesi, Salzburg Katedrali ve Mirabell Sarayı panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Salzburg turu sonrasında vereceğimiz serbest zaman ardından Viyana bölgesindeki otelimize dönüyoruz. (Hava ve trafik muhalefetine bağlı olarak Salzburg turu düzenlenememesi halinde, Salzburg yerine Wolfgangsee ve St.Gilgen Göller Bölgesi Turu düzenlenebilir). Akşam arzu eden misafirlerimiz Viyana Konser Gecesi (65 Euro) programımıza katılarak harika bir klasik müzik ziyafeti yaşayabilirler.

Hallstatt Salzburg turu (60 Euro)
Viyana Konser Gecesi (65 Euro)

6. Gün Viyana - Budapeşte

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından sunulacak serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Viyana ormanları & Schönbrunn Sarayı Bahçeleri Turu (60 Euro) programımıza katılabilirler.Turumuza Avrupa’nın en büyük yer altı gölüne ev sahipliği yapan Seegrotte ile başlıyoruz sonra sırasıyla panaromik olarak turumuza Mayerling’deki ünlü av köşkü,Liechtenstein Şatosu,Heiligenkreuz Abbey Manastırını görüyoruz.İmparator Maximilian’ın yazlık ev arazisi üzerine 1683 yılında İmparator Leopold döneminde inşa ettirilen ve Habsburg’lu Maria Theresa için ev olarak işlev gören Schönnbrunn Sarayı’nın muhteşem bahçelerini geziyoruz. Ardından varlığı 1200’lü yıllardan beri bilinse de bugünkü halini 1840 yılında almış benzerine ancak peri masallarında rastlayabileceğimiz Liechtenstein Şatosu ‘nu panoramik olarak görerek turumuzu tamamlıyoruz ve Budapeşte ‘ye doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde, Güzergah Üzeri Ekstra Bratislava Turu (40 Euro) programımıza katılabilirler. Yakın tarihte yaklaşık 500 sene boyunca Macaristan ‘a başkentlik yapan ve günümüzde Slovakya ‘nın başkenti olan Bratislava, birçok Avrupa şehrinin aksine geleneksel yapısını korumayı başarabilmiştir ve bu özelliğini gerek mimari yapısında gerek kültüründe gerekse mutfak lezzetlerinde göstermektedir. Arnavut kaldırımlı ara sokakların birleşiminden oluşan eski şehir merkezi ve şehri ikiye bölen Tuna Nehri boyunca gerçekleştireceğimiz tur ve sunulacak serbest zaman sonrasında Budapeşte ‘ye doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Budapeşte şehrine giriş yaptıkdan sonra arzu eden misafirlerimiz ile  Ekstra düzenlenecek olan Tuna Nehri Tekne Turu (60 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk olarak Budapeşte ‘nin ikonik yapılarını ve şehrin güzelliğini, 1 içecek ikramı ile izleyebileceğimiz Tuna Nehri tekne gezimizi düzenliyoruz. Tekne gezimizin bitimiyle birlikte turumuzun  sonrası otelimize transfer.

Güzargah Üzeri Viyana ormanları & Schönbrunn Sarayı Bahçeleri Turu (60 Euro)

Güzargah Üzeri Bratislava Turu (40 Euro)
Tuna Nehri Tekne Turu (60 Euro)

 

7. Gün Budapeşte
Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman.
Bu serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Macar Kombi Turu’na (60 Euro) katılabilirler. Turumuzda ilk olarakOsmanlı tarihi için önemli bölgelerden biri olan Estergon ve Estergon Kalesi’ni ziyaret ediyoruz.Visegrad ’dan geçerken  görkemli kalesi ve muhteşem doğa manzarasına tanık oluyoruz.Son olarak tarihi dokusu ve Tuna Nehri kıyısında eşşiz manzarası ile bizleri bir masalsı yolculuğa çıkaracak sanatçıları ile ünlü Szentendre’yi gezerek turumuzu tamamlıyoruz.
Arzu eden misafirlerimiz, akşam ekstra olarak düzenlenecek olan, yemek ve limitli lokal içeceklerin dahil olduğu Çigan Gecesi programımıza (65 Euro) katılabilirler. Bu turumuzda akşam yemeğimizi alırken aynı zamanda Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkartacak, eğlenceli bir akşam geçireceğiz. Tur sonrası otelimize transfer.

Macar Kombi Turu’na (60 Euro)
Çigan Gecesi programımıza (65 Euro)

 
8. Gün Budapeşte - İstanbul

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından Budapeşte şehir turumuzu gerçekleştirmek üzere hareket ediyoruz. Budapeşte şehir turumuz esnasında şehrin en önemli tarihi ve simge yapılarını keşfedeceğimiz panoramik şehir turumuzda, şehrin en popüler yerleri Castel District ’te (Kale Bulvarı) yapacağımız yürüyüş sırasında Kraliyet Sarayı, orta çağ evlerini görecek, Balıkçı tabyası ‘’Fisherman Bastion’’ dan şehrin en güzel manzarasını izleyecek, büyük Matthias Kilisesini görüp, şehrin nefes kesen kalesine ev sahipliği yapan Gellert Tepesi ve sonrasında, ünlü Devlet Operası, görkemli Parlamento binası, Aziz Stephen Bazilikası ‘nı panoramik olarak göreceğiz. Şehir turu sonrasında İstanbul’a gerçekleşecek olan dönüş uçuşumuz için Budapeşte Havalimanı ‘na hareket ediyoruz. Bilet, bagaj teslim ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC332 sefer sayılı uçuşu ile 13:45 ’de İstanbul’a hareket ediyoruz. TSİ 16.45 ’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Hizmetler

 •  Uçak biletleri
 •  Otel konaklamaları (3 yıldız)
 •  Transferler
 •  Panaromik şehir turları
 •  Zorunlu sigorta
 •  Sabah kahvaltıları

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize Ücreti,
 • Yurtdışı Çıkış Harcı,
 • Tüm otel ekstraları,
 • Ekstra Turlar,
 • Seyahat sigortası,
 • İptal güvence paketi
 • Lokal rehber + Kulaklık (Gerektiğinde Tur esnasında ödenecektir.)

Tur Tarihleri & Fiyatlar

Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. Çocuk
22.05.20243*4* Otel KonaklamaSon 4 Kişi599,00 €949,00 €599,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 599,00 €
-
17.07.20243*4* Otel KonaklamaSon 3 Kişi649,00 €899,00 €649,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 639,00 €
-

Tur Notları

Avantaj Tur Paketleri

*Full Tur Paketi : 
930€ yerine 675€  
*Yemeksiz Tur Paketi : 585€ yerine 349€ 
*Güzerah Üzeri Tur Paketi :140€ yerine 99€
(Otobüs içi alımlarda 120€)

Ekstra Turlar
Yemekli Ortaçağ Gecesi :100€

Karlovy Vary Turu (85 Euro) 
Vltava Nehri Yemekli Tekne (60 Euro)
Terezin Nazi Kampı ve Almanyanın Krallar Şehri Dresden Turu (115 Euro)

Yemekli Çek Gala Gecesi (65 Euro)
Güzargah Üzeri Cesky Krumlov Turu (40 Euro) 
Yemekli Grinzing Turu (55 Euro)

Hallstatt Salzburg turu (60 Euro)
Viyana Konser Gecesi (65 Euro)
Güzargah Üzeri Viyana ormanları & Schönbrunn Sarayı Bahçeleri Turu (60 Euro)
Güzargah Üzeri Bratislava Turu (40 Euro)
Tuna Nehri Tekne Turu (60 Euro)

Macar Kombi Turu’na (60 Euro)
Çigan Gecesi programımıza (65 Euro)
 

Önemli Hatırlatma:

 • Ekstra Turlar / Güzergah Üzeri Turlar / Opsiyonel Turlar belirli bir katılım sağlanması durumunda yapılacaktır.
 • Güzergah üzeri turlara katılım sağlamayan misafirlerimiz rehberlerimizin ve otobüs söförlerimizin uygun göreceği dinlenme tesisi vb. noktalarda bekletileceklerdir.Hava ve trafik durumuna göre bekleme süreleri değişiklik gösterebilmektedir.

İptal Şartları

Tatil Yıldızı Yurtdışı Turları İptal ve İade Şartları

Değerli Tatil Yıldızı misafirleri,

Tatil Yıldızı olarak, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini her zaman ön planda tutuyoruz. Yurtdışı turlarında oluşabilecek olası iptal ve değişiklik durumlarında şeffaf ve adil bir iade politikası izlemekteyiz. İşte yurtdışı turları için geçerli iptal ve iade şartlarımız:

 1. İptal Süresi:
  • Turun başlama tarihinden 45 gün öncesine kadar yapılan iptallerde %100 iade sağlanır.
  • Turun başlama tarihine 30-45 gün kala yapılan iptallerde %50 iade sağlanır.
  • Turun başlama tarihine 30 günden az süre kala yapılan iptallerde iade sağlanamamaktadır.
 2. Zorunlu Durumlar:
  • Sağlık sorunları, acil durumlar gibi belgelenmiş zorunlu durumlarda iptal yapıldığında, geçerli belgelerle birlikte talep edilen ücretin tamamı turun başlama tarihine 20 gün kalaya kadar iade edilir.
 3. Tesis ve Ulaşım İptalleri:
  • Tesis veya ulaşım sağlayıcılarının (hava yolu şirketi, otel vb.) kendi politikaları çerçevesinde gerçekleştirdiği iptallerde, misafirlerimize oluşan maliyetler doğrultusunda iade veya alternatif tur seçenekleri sunulur.
 4. Ödeme İşlemleri:
  • İptal talebi durumunda iade işlemleri, ödemenin yapıldığı kanala (banka hesabı, kredi kartı vb.) ve süreçlere göre gerçekleştirilir. İade süreci, banka veya kart kuruluşlarının işlem sürelerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 5. İptal Prosedürü:
  • İptal talepleri, müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla yazılı olarak (iptal@tatilyildizi.com.tr üzerinden yapılmalıdır.)

Tatil Yıldızı olarak, her zaman misafirlerimizin yanında olduğumuzu ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için çaba gösterdiğimizi belirtmek isteriz. Herhangi bir sorunuz veya talebiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Keyifli ve güvenli seyahatler dileriz!

Vize Bilgileri

Schengen Vizesi 200 €

Vize hizmet bedeli (Konsolosluklar ve hizmet sağlayıcıları tarafından ( kargo ücreti, form, danışmanlık v.b) doğabilecek ek hizmet bedelleri fiyata dahil değildir; sözleşmenin kurulmasının ardından bunlar tarafından yapılabilecek ücret artışları müşteriye ayrıca yansıtılacaktır.

Tur Süresi

7 Gece 8 Gün

599,00 EUR
'den itibaren

Konaklama

3* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama

Ulaşım

Gezilecek Yerler

Budapeşte Viyana Prag

Tur Hakkında

Budapeşte - Viyana - Prag

Fiyata Dahil Hizmetler

 •  Uçak biletleri
 •  Otel konaklamaları (3 yıldız)
 •  Transferler
 •  Panaromik şehir turları
 •  Zorunlu sigorta
 •  Sabah kahvaltıları

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize Ücreti,
 • Yurtdışı Çıkış Harcı,
 • Tüm otel ekstraları,
 • Ekstra Turlar,
 • Seyahat sigortası,
 • İptal güvence paketi
 • Lokal rehber + Kulaklık (Gerektiğinde Tur esnasında ödenecektir.)

Benzer Turlar

Orta Avrupa Prag - Budapeşte - Viyana PGS İle 7 Gece 8 Gün (K0013)

Orta Avrupa Prag - Budapeşte - Viyana PGS İle 7 Gece 8 Gün (K0013)

3*-4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
499,00 EUR

PRAG(3) - VIYANA(2) - BUDAPESTE(2)
Mega Orta Avrupa Turu PGS ile 7 gece (İ0118)

Mega Orta Avrupa Turu PGS ile 7 gece (İ0118)

3* ve 4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
599,00 EUR

Prag (3) – Salzburg – Hallstatt – Viyana (2) – Budapeşte (2)
Mega Orta Avrupa Turu PGS ile 7 gece (İ0114)

Mega Orta Avrupa Turu PGS ile 7 gece (İ0114)

3* ve 4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
599,00 EUR

Budapeşte (2) – Viyana (2) – Hallstatt – Salzburg – Prag (3)
Viyana & Prag Turu THY ile 4 Gece 5 Gün Dresden Turu Dahil 1 Mayıs Özel (W0223)

Viyana & Prag Turu THY ile 4 Gece 5 Gün Dresden Turu Dahil 1 Mayıs Özel (W0223)

3* 4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 3 Gece 4 Gün
849,00 EUR

Otobüs İle Orta Avrupa Turu 7 Gece Konaklamalı (W0273)

Otobüs İle Orta Avrupa Turu 7 Gece Konaklamalı (W0273)

3* ve 4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 9 Gün
599,00 EUR

Tatilin Yıldızı Sen Ol !
Orta Avrupa Turu AnadoluJet İle 7 Gece 8 Gün (W0304)

Orta Avrupa Turu AnadoluJet İle 7 Gece 8 Gün (W0304)

3* 4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
649,00 EUR

Orta Avrupa Turu Kurban Bayramı Özel THY İle 7 Gece 8 Gün (W0253)

Orta Avrupa Turu Kurban Bayramı Özel THY İle 7 Gece 8 Gün (W0253)

3* 4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
949,00 EUR

Mega Orta Avrupa Turu THY ile 7 gece Kurban Bayramı Özel (İ0157)

Mega Orta Avrupa Turu THY ile 7 gece Kurban Bayramı Özel (İ0157)

3* ve 4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
849,00 EUR

Prag (3) – Salzburg – Hallstatt – Viyana (2) – Budapeşte (2)
Mega Orta Avrupa Turu SunEkspress HY İle 7 Gece 8 Gün (İzmir Çıkışlı) (İ0136)

Mega Orta Avrupa Turu SunEkspress HY İle 7 Gece 8 Gün (İzmir Çıkışlı) (İ0136)

3* ve 4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
649,00 EUR

Sabah Budapeşte Gidiş – Akşam Prag Dönüş