Üye Girişi

Bir hesabınızmı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi 'ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Orta Avrupa Prag - Budapeşte - Viyana PGS İle 7 Gece 8 Gün (K0013)

Orta Avrupa Prag - Budapeşte - Viyana PGS İle 7 Gece 8 Gün (K0013)

7 Gece 8 Gün 3*-4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama
Tur Tipi
Ulaşım
Uçak
Kalkış Şehri İstanbul
Fiyat Hesapla / Rezervasyon

Tur Süresi

7 Gece 8 Gün

499,00 EUR
'den itibaren

Konaklama

3*-4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama

Ulaşım

Uçak

Gezilecek Yerler

Budapeşte - Viyana - Prag

Tur Hakkında

PRAG(3) - VIYANA(2) - BUDAPESTE(2)

Orta Avrupa Prag - Budapeşte - Viyana PGS İle 7 Gece 8 Gün (K0013)

Uçuş Bilgileri :

PC301 13:50 15:30

PC332 13:45 16:45

Orta Avrupa'nın muazzam güzellikleri ve tarihi zenginlikleri, sizi Pegasus Hava Yolları'nın konforlu koltuklarına davet ediyor. Tatilyildizi.com.tr ile gerçekleştireceğiniz bu 7 gece 8 gün süren özel tur, Prag, Budapeşte ve Viyana'yı keşfetmenin benzersiz bir oluşumu sunuyor.

Prag: Tarih ve Gotik Mimarinin Başkenti

Bu turun ilk durağı olan Prag, gotik mimarisi ve tarihi dokusuyla sizi büyüyecek. Eski Şehir Meydanı, Karl Köprüsü ve Prag Kalesi gibi simgeleri keşfederken, Prag'ın eşsiz atmosferine kapılacaksınız.

Budapeşte: Tarihi ve Termal Güzellikler

Tuna Nehri yakınında yer alan Budapeşte, tarihi binaları, termal suları ve muazzam manzaraları ile ünlüdür. 

Viyana: Sanat ve Kültür Başkenti

Avusturya'nın  başkenti, sanat ve kültür meraklıları için bir cennettir. Belvedere Sarayı, Schönbrunn Sarayı ve Stephansplatz Meydanı gibi önemli yerleri ziyaret ederek, Viyana'nın zarafetini yakından hissedeceksiniz.

Pegasus Hava Yolları İle Konforlu Yolculuk

Pegasus Hava Yolları,  bu tur boyunca PGS 'nin konforlu koltuklarında, lezzetli yemekler eşliğinde keyifli bir yolculuk yapacak ve Orta Avrupa'nın büyüleyici şehirlerine sorunsuz bir şekilde ulaşacaksınız.

7 Gece 8 Gün Süren Unutulmaz Bir Tur

Bu tur paketi, sadece tarihi ve kültürel zenginlikleri değil, aynı zamanda her şehri en iyi şekilde keşfetmenizi sağlayacak tüm turları içerir. Profesyonel rehberler eşliğinde yapılacak şehir turları, sizi bekliyor.

Rezervasyon ve Detaylar

Orta Avrupa'nın bu muhteşem turunu kaçırmamak için Tatilyildizi.com.tr üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz. Prag, Budapeşte ve Viyana'nın büyüleyici atmosferlerini görmek için bu 7 gece 8 gün süren bu turu en iyi şekilde değerlendirin. İyi tatiller!

Tur Programı Tümünü Göster

1. Gün İSTANBUL - PRAG

Siz değerli misafirlerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Kappatur kontuarlarında 11:00'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları'nın PC301 tarifeli seferi ile saat 13:50'de Prag'a uçuş. Yerel saat ile 15:30'da varışımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ve rehberimiz eşliğinde Prag'a hareket. Varışımızın ardından Prag panoramik şehir turu. Prag, Çekya'nın başkenti ve en büyük şehridir. Orta Bohemya'da Vltava Nehrinin üzerinde yer alır. Prag "Altın Şehir", "Doksanların Sol Bankası", "Masal Şehri", "Şehirlerin Anası" ve "Avrupanın Kalbi" gibi isimlerle de anılır. Panoramik şehir turumuz sırasında Cechuv Köprüsü, Paris Caddesi, Yahudi Mahallesi, dünyaca ünlü yazar Kafkanın evi, Jan Husun heykeli, Tyn Kilisesi ve eski Belediye Binası gibi birçok eserin bulunduğu eski şehir meydanını göreceğiz. Aynı zamanda güzelliği benzersiz olsun, bir daha yapılmasın diye kralın gözlerini kör ettiği mimarın muhteşem eseri ve tarihi 15. yüzyıla dayanan Astronomik Saat Kulesi de görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Prag Şaheserleri turumuza katılabilirler. Bu turumuzda eski Krallık Sarayı ve Kale Bölgesi, Matias Kapısı, St. George Kilisesi, Oyuncak Müzesi, Kral Yolu, 13. yüzyılda baş mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 30 Aziz heykelinin bulunduğu Dünyanın en eski köprülerinden olan ve trafiğe kapalı olan Charles Köprüsü, Klementinium Manastırı, Kral Alışveriş Caddesi, Johannes Kepler in evi, St. Nikolaus Kilisesi, Simetana evi, Jan Hus heykeli, Kingsky Sarayı görülecek yerler arasındadır. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Prag by Night turuna katılabilirler. Bu turumuzda eşsiz Prag güzelliğini ışıklandırılmış olarak göreceksiniz. Yapımının 600 yıl sürdüğü söylenen St. Vitus Katedrali, Astronomik Saat Kulesini, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesini yürüyerek göreceğiz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme Prag otelimizde.
Prag Şaheserleri Turu 25€
Prag by Night Turu (Yemekli) 55€

2. Gün PRAG

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak tam gün öğle yemekli Karlovy Vary turuna katılabilirler. 17. ve 18. yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının en uğrak ve en meşhur şehri olan Karlovy Varynin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, Atatürk'ün 1918'de kaldığı oteli, Dvorák'ın, Mozart'ın, Goethe'nin, Beethoven'ın, Puşkin'in evlerini göreceğiz. 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edecek ve kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapacağız. Dünyanın en sağlıklı kenti olarak bilinen termal kaplıca ve doğal kaynaklarıyla ünlü Karlovy Varyd'e yeraltında binlerce mineral yatağı bulunmaktadır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz için alternatif olarak düzenlenecek Prag'ın ortasında boylu boyunca uzanan, dünyanın en güzel görüntülerinin oluşmasında büyük pay sahibi olan, içindeki sekiz ada ve üzerine kurulu on sekiz köprüyle (en büyüğü 1347 tarihli Charles köprüsü) dünyanın en estetik, en zarif akan nehirlerinden Vltava Nehri tekne turuna katılabilirler. Veya dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Orta Çağ Gecesine (yemekli) katılabilirler. Avrupa nın 14. yüzyıldan kalan en tarihi ve otantik restoranlarından birinde Orta Çağ eğlencesi, müzik ve dansların keyfini çıkartacağız. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme Prag otelimizde.

Karlovy Vary Turu (Öğle Yemeği Dâhil) 65€
Vltava Nehri Tekne Turu (Teknede Açık Büfe Yemek ve İçki Dâhil) 40€
Orta Çağ Gecesi Turu (Akşam Yemeği ve Limitli İçki Dâhil) 60€

3. Gün PRAG

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Dresden turuna katılabilirler. Elbe Nehri'nin kenarına kurulan Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini, Frauenkircheyi, Dresden'in en önemli yapılarından biri olan, adının anlamı iki sur arasındaki yer olan, içinde havuzlar, geniş galeriler, galerileri birbirine bağlayan köşkler (pavillon) ve dünyanın ikinci büyük porselen müzesi bulunan Zwinger Sarayını, Brulshl terası, kral yolu, Elbe nehri, yolda yıldırım çarpma tehlikesiyle karşılaşınca keşiş olmaya karar veren ve defalarca kilise tarafından yargılanmasına sebep olan, sayısız eseri bulunan Martin Luther heykeli, Hof Kilisesi, 2. Dünya Savaşı öncesindeki yıllarda Richard Strauss'un pek çok eserinin prömiyerlerine ev sahipliği yapmış olan Semper Operası ve eski şehir meydanını görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz, Dresden'e giderken yol üstünde alternatif olarak Terezin Kampı turumuza katılabilirler. 2. Dünya Savaşında Nazi toplama kampı olarak kullanılmış, Terezin Kampı misafirlerimizin büyük ilgisini çekecektir. Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Çek Folkloru eşliğinde yemekli, içkili, müzikli Çek Gecesi'ne (akşam yemeği ve limitli içki dahil) katılabilirler. Turumuzun ardından otele transfer. Geceleme Prag otelimizde.

Dresden Turu 65€
Terezin Kampı Turu 25 € (Sadece Dresden Turuna Katılan Misafirlerimiz İçin)
Çek Gecesi (Akşam Yemeği ve Limitli İçki Dâhil) 70€

4. Gün PRAG - VİYANA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otobüsümüz ile Viyana'ya hareket. Prag'dan Viyana'ya giderken yol üzerinde dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Cesky Krumlov turuna katılabilirler. Bir Orta Çağ kasabası olan Cesky Krumlov aynı zamanda Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kasabadır. Vltava Nehri'nin kıvrımları içerisinde bir ada gibi gözüken bu şirin şehir tam bir Orta Çağ kentidir. Ardından dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Kutna Hora turuna katılabilirler. İç dekorasyonu sadece insan kemiklerinden yapılmış, dünyadaki tek kilise Kutna Horada'dır. Üstelik bu kilisenin en önemli parçasını "Swarzenberg Ailesi"nin arması oluşturuyor. Turumuzun ardından Viyana'ya hareket ediyoruz. Keltler'in bir yerleşim merkezi olarak kurulan Viyana, Orta Çağ'da Roma İmparatorluğu'nun taşra şehirlerinden biri haline gelmiş, daha sonra da Roma - Germen İmparatorluğu'nun bir sınır kenti olmuştur. Babenberger soyunun yönetimi altında 1156 yılından itibaren Bavyera'dan bağımsız olarak Alman İmparatorluğu'na bağlı bir dukalık olan Viyanada Habsburg sülalesi 1273 yılında German Krallık, diğer bir deyişle imparatorluk tacını devralmış ve aralıklarla Roma - Germen İmparatorluğu'nun yıkıldığı yıl olan 1806 yılına kadar bu tacı ellerinde tutmuşlardır. Bu durum Viyana'nın 1156 yılından beri Avusturya'nın başkenti olduğu anlamına gelmektedir. İkinci Dünya Savaşı'nın sonundan bu yana Viyana gelişerek modern ve dünyaya açık bir metropol olmuştur. Viyana'ya varışın ardından panoramik şehir turu. İlk görülecek yer ünlü Viyana Opera binası, 1365 yılında Herzog Rudolf IV. tarafından kurulan Viyana Üniversitesi ardından yüzyılı aşkın tarihçesi ile ünlü Parlemento Binası, dünyanın sayısız sanatçısını barındıran Viyana Tiyatrosu ve son olarak Viyana'nın imparatorluk sarayı Holfburg ve Müzeler bölgesinde geziyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Grizing Meyhaneleri turuna katılabilirler. Viyana'nın eğlence merkezi olan Grinzing tepelerine gidilerek bölgenin en sevilen restoranlarından birinde kemanlar, akordeonlar, Viyana şarkıları eşliğinde yemekli, sınırlı içkili muhteşem bir gece geçireceksiniz. Turumuzun ardından otele transfer. Geceleme Viyana otelimizde.

Cesky Krumlov Turu 30€
Kutna Hora Turu 30 €
Grinzing Meyhanesi Turu (Akşam Yemeği ve 1 İçki Dâhil) 60€

5. Gün VİYANA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek yarım günlük Seegrotte Baden Şehri ve Schönbrunn Sarayı Bahçeleri turuna katılabilirler. Bu turumuzda gezilecek yerler arasında Mayerling'deki ünlü av köşkünü, kentin kuzeydoğusunda bulunan Habsburg Hanedanı'na ait en önemli mimari yapılardan biri olan, tarihte imparatorluk ailesinin yazın kaldığı yer olarak kullanılan ve Hietzing'de yer alan Schönbrunn Saray Bahçeleri gezimizin ardından otobüsümüz ile şehir merkezinde öğle yemeği molası ve serbest zaman. Burada Viyana'nın en ünlü caddesini ve katedrali görme imkânı bulacaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz akşam alternatif olarak düzenlenecek dünyaca ünlü Viyana Opera ve Bale sahnesinde konser gecesine katılabilirler. Turumuzun ardından otele transfer. Geceleme Viyana otelimizde.

Seegrotte Baden Şehri ve Schönbrunn Sarayı Bahçeleri Turu (Yemekli, İçecek Hariç) 75€
Viyana Opera ve Balesi 60€

6. Gün VİYANA - BUDAPEŞTE

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otobüsümüz ile Budapeşte'ye hareket. Viyana'dan Budapeşte'ye giderken yol üzerinde dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Bratislava turumuza katılabilirler. Avrupa'da kişi başına düşen 25.000 €'luk milli gelirle en zengin başkentlerinden olan Bratislava'da görülecek yerler arasında Tuna'nın incisi Bratislava nehir kıyıları, 1529da 1. Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri, Bratislava Kalesi, St. Martin Katedrali, eski tarihi şehirde gezinti, Grassalkovich Palace, Parlamento binası, Slovak Devlet Tiyatro binası, Mozart'ın 6 yaşında Maria Theresa'ya ilk konserini verdiği tarihi bina yer almaktadır. Ardından eski şehir merkezinde alışveriş için serbest zaman. Turumuzun ardından Budapeşte'ye hareket. Tuna Nehri'nin iki yakasındaki sağ (Buda) ve sol (Peşte) kıyısı şeklinde iki bölüme ayrılmıştır. Berlin'den sonra Orta Avrupa'nın en büyük ikinci şehri olup, Macaristan nüfusunun beşte biri de burada yaşamaktadır. Tuna'nın sol kıyısında Buda şatosunun çevresinde, parklarla süslü modern caddeler ve tarihi semtler uzanır. Budapeşte'ye varışı takiben panoramik şehir turu. Budapeşte'de görülecek yerler arasında; Erszebet Köprüsü, tüm şehri kuşbakışı izleyebileceğiniz Gellert Tepesi, Unesco Dünya mirası listesinde olan Balıkçılar Kulesi ve St. Mathias Katedrali, şehrin ilk köprüsü olan Zincirli Köprü, görkemli bir tablo çizen Parlamento Binası, Macar krallarının heykellerinin ve heykellerin altında da kahramanlıklarını gösteren kabartmaların bulunduğu Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Çigan Gecesi turuna katılabilirler. Viyana klasik müziği, Balkan ve Türk müziklerine dayalı Macar ve Rumen müzikleri kaynaklı geleneksel çingene müziğinin ve gösterilerinin yapıldığı Çigan Gecesi turumuzda Budapeşte'nin şarap mahzenleri bölgesine gidilerek toplam 98 km uzunluğundaki şarap mahzenlerinin bir bölümünün restorasyonu ile açılmış olan Budapeşte'nin en otantik restaurantında geleneksel kıyafetler içerisinde Macar danslarını izleyip, meşhur Macar Gipsy orkestrasının müzikleri eşliğinde dans ederken, Macar mutfağının güzel tatları ile eğlenceli muhteşem bir gece geçireceksiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme Budapeste otelimizde.

Bratislava Turu 30€
Çigan Gecesi (Akşam Yemeği ve Limitli İçki Dâhil) 65€

7. Gün BUDAPEŞTE

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Esztergom - Visegrád - Szentendre turuna katılabilirler. Bu turumuzda Türk tarihinde önemli stratejik öneme sahip olan Esztergom Kalesi ve Esztergom Katedrali, Tuna Nehri kenarındaki köyler ve kasabalar ile Visegrád kasabası gezilecek ve yemek sonrasında Szentendre artistler köyünde Macaristan'ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkânına sahip olacaksanız. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Tuna Nehri turumuza katılabilir. Dünyanın en görkemli nehirlerinin başında gelen Tuna Nehri üzerinde teknemizde içkinizi yudumlarken Budapeşte'nin muhteşem yapılarını, Avrupa nın en güzel gece aydınlatmalarından birinin yapıldığı, Buda ve Peşte yakalarını en güzel açılardan fotoğraflama imkânı bulacaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme Budapeste otelimizde.

Esztergom - Visegrád - Szentendre Turu (Öğle Yemeği ve Limitli İçki Dâhil) 80€
Tuna Nehri Tekne Turu (Yemeksiz, 1 İçki Dâhil) 35€

8. Gün BUDAPEŞTE - İSTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Pasaport ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları'nın PC332 tarifeli seferi ile 13:45'de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 16:45'da İstanbul'a varış ve Kappatur hizmetlerinin sonu.

Fiyata Dahil Hizmetler

 • SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANINDAN PEGASUS HAVA YOLLARI İLE İSTANBUL - PRAG / BUDAPEŞTE - İSTANBUL UÇAK BİLETİ
 • HAVALİMANI VERGİLERİ (150€)
 • ZORUNLU SİGORTA (15€) (İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE, İPTAL İADESİ YOKTUR.)
 • 3*- 4* OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMASI
 • ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERİ VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
 • PRAG, VİYANA, BUDAPEŞTE PANORAMİK ŞEHİR TURLARI
 • PROFESYONEL KAPPATUR REHBERLİK HİZMETLERİ

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • SCHENGEN VİZE ÜCRETİ VE HİZMET BEDELİ 
 • YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) (150 TL)
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR
 • KİŞİSEL HARCAMALAR
 • ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5€)
 • YEREL OTERİTELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGİLERİ GECELİK 3-4 EURO (SADECE GEREKLİ OLAN OTELLERDE PASAPORT İBRAZI İLE ŞAHSİ VERGİ MAKBUZU ALINARAK DİREKT OTELE ÖDENİR)
 • MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞLERİ
 • İÇ HAT BAĞLANTI BİLETLERİ
 • TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI 
 • COVİD-19 SİGORTASI

Tur Tarihleri & Fiyatlar

Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. Çocuk
14.04.20243*4* Otel KonaklamaMüsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 549,00 €
-
28.04.20243*4* Otel KonaklamaMüsait499,00 €699,00 €499,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 499,00 €
-
05.05.20243*4* Otel KonaklamaMüsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 549,00 €
-
12.05.20243*4* Otel KonaklamaMüsait599,00 €799,00 €599,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 599,00 €
-
19.05.20243*4* Otel KonaklamaMüsait649,00 €849,00 €649,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 649,00 €
-
02.06.20243*4* Otel KonaklamaMüsait649,00 €849,00 €649,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 649,00 €
-
09.06.20243*4* Otel KonaklamaMüsait649,00 €849,00 €649,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 649,00 €
-
16.06.20243*4* Otel KonaklamaMüsait849,00 €1.049,00 €849,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 849,00 €
-

Tur Notları

Tatil Yıldızı Yurtdışı Turları İptal ve İade Şartları

Değerli Tatil Yıldızı misafirleri,

Tatil Yıldızı olarak, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini her zaman ön planda tutuyoruz. Yurtdışı turlarında oluşabilecek olası iptal ve değişiklik durumlarında şeffaf ve adil bir iade politikası izlemekteyiz. İşte yurtdışı turları için geçerli iptal ve iade şartlarımız:

 1. İptal Süresi:
  • Turun başlama tarihinden 45 gün öncesine kadar yapılan iptallerde %100 iade sağlanır.
  • Turun başlama tarihine 30-45 gün kala yapılan iptallerde %50 iade sağlanır.
  • Turun başlama tarihine 30 günden az süre kala yapılan iptallerde iade sağlanamamaktadır.
 2. Zorunlu Durumlar:
  • Sağlık sorunları, acil durumlar gibi belgelenmiş zorunlu durumlarda iptal yapıldığında, geçerli belgelerle birlikte talep edilen ücretin tamamı turun başlama tarihine 20 gün kalaya kadar iade edilir.
 3. Tesis ve Ulaşım İptalleri:
  • Tesis veya ulaşım sağlayıcılarının (hava yolu şirketi, otel vb.) kendi politikaları çerçevesinde gerçekleştirdiği iptallerde, misafirlerimize oluşan maliyetler doğrultusunda iade veya alternatif tur seçenekleri sunulur.
 4. Ödeme İşlemleri:
  • İptal talebi durumunda iade işlemleri, ödemenin yapıldığı kanala (banka hesabı, kredi kartı vb.) ve süreçlere göre gerçekleştirilir. İade süreci, banka veya kart kuruluşlarının işlem sürelerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 5. İptal Prosedürü:
  • İptal talepleri, müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla yazılı olarak (iptal@tatilyildizi.com.tr üzerinden yapılmalıdır.)

Tatil Yıldızı olarak, her zaman misafirlerimizin yanında olduğumuzu ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için çaba gösterdiğimizi belirtmek isteriz. Herhangi bir sorunuz veya talebiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Keyifli ve güvenli seyahatler dileriz!

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Schengen Vize Ücreti :200 €

Vize hizmet bedeli (Konsolosluklar ve hizmet sağlayıcıları tarafından ( kargo ücreti, form, danışmanlık v.b) doğabilecek ek hizmet bedelleri fiyata dahil değildir; sözleşmenin kurulmasının ardından bunlar tarafından yapılabilecek ücret artışları müşteriye ayrıca yansıtılacaktır.

Schengen Vize Evrakları Nelerdir?
Ülkeden ülkeye istenen şartlar değişkenlik gösterse de Avrupa Birliği üyesi ülkelerin talep ettiği belgeler genellikle aynı.

Başvuru formu
Fotoğraf (istenen sayıda, Schengen vize fotoğraf ölçüleri ile uyumlu)
Pasaport
Uçak bileti rezervasyonu
Otel rezervasyonu
Yurt dışı seyahat sigortası
Banka hesabı bilgileri
İkametgah
Nüfus cüzdanı ve pasaport fotokopisi
Çalışanlardan İstenen Schengen Vize Başvuru Belgeleri
Kişi çalışıyorsa istenen vize başvuru belgeleri çoğalıyor.

İş veren mektubu
İşe giriş bildirgesi
4A hizmet dökümü
Maaş bordrosu
Faaliyet belgesi
İmza sirküleri
Vergi levhası

Tur Süresi

7 Gece 8 Gün

499,00 EUR
'den itibaren

Konaklama

3*-4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama

Ulaşım

Uçak

Gezilecek Yerler

Budapeşte - Viyana - Prag

Tur Hakkında

PRAG(3) - VIYANA(2) - BUDAPESTE(2)

Fiyata Dahil Hizmetler

 • SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANINDAN PEGASUS HAVA YOLLARI İLE İSTANBUL - PRAG / BUDAPEŞTE - İSTANBUL UÇAK BİLETİ
 • HAVALİMANI VERGİLERİ (150€)
 • ZORUNLU SİGORTA (15€) (İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE, İPTAL İADESİ YOKTUR.)
 • 3*- 4* OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMASI
 • ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERİ VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
 • PRAG, VİYANA, BUDAPEŞTE PANORAMİK ŞEHİR TURLARI
 • PROFESYONEL KAPPATUR REHBERLİK HİZMETLERİ

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • SCHENGEN VİZE ÜCRETİ VE HİZMET BEDELİ 
 • YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) (150 TL)
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR
 • KİŞİSEL HARCAMALAR
 • ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5€)
 • YEREL OTERİTELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGİLERİ GECELİK 3-4 EURO (SADECE GEREKLİ OLAN OTELLERDE PASAPORT İBRAZI İLE ŞAHSİ VERGİ MAKBUZU ALINARAK DİREKT OTELE ÖDENİR)
 • MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞLERİ
 • İÇ HAT BAĞLANTI BİLETLERİ
 • TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI 
 • COVİD-19 SİGORTASI

Benzer Turlar

Mega Orta Avrupa Turu PGS ile 7 gece (İ0118)

Mega Orta Avrupa Turu PGS ile 7 gece (İ0118)

3* ve 4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
599,00 EUR

Prag (3) – Salzburg – Hallstatt – Viyana (2) – Budapeşte (2)
Mega Orta Avrupa Turu PGS ile 7 gece (İ0114)

Mega Orta Avrupa Turu PGS ile 7 gece (İ0114)

3* ve 4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
599,00 EUR

Budapeşte (2) – Viyana (2) – Hallstatt – Salzburg – Prag (3)
Viyana & Prag Turu THY ile 4 Gece 5 Gün Dresden Turu Dahil 1 Mayıs Özel (W0223)

Viyana & Prag Turu THY ile 4 Gece 5 Gün Dresden Turu Dahil 1 Mayıs Özel (W0223)

3* 4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 3 Gece 4 Gün
849,00 EUR

Otobüs İle Orta Avrupa Turu 7 Gece Konaklamalı (W0273)

Otobüs İle Orta Avrupa Turu 7 Gece Konaklamalı (W0273)

3* ve 4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 9 Gün
599,00 EUR

Tatilin Yıldızı Sen Ol !
Orta Avrupa Turu AnadoluJet İle 7 Gece 8 Gün (W0304)

Orta Avrupa Turu AnadoluJet İle 7 Gece 8 Gün (W0304)

3* 4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
649,00 EUR

 Klasik Orta Avrupa Turu PGS ile (BB022)

Klasik Orta Avrupa Turu PGS ile (BB022)

3* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
599,00 EUR

Budapeşte - Viyana - Prag
Orta Avrupa Turu Kurban Bayramı Özel THY İle 7 Gece 8 Gün (W0253)

Orta Avrupa Turu Kurban Bayramı Özel THY İle 7 Gece 8 Gün (W0253)

3* 4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
949,00 EUR

Mega Orta Avrupa Turu THY ile 7 gece Kurban Bayramı Özel (İ0157)

Mega Orta Avrupa Turu THY ile 7 gece Kurban Bayramı Özel (İ0157)

3* ve 4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
849,00 EUR

Prag (3) – Salzburg – Hallstatt – Viyana (2) – Budapeşte (2)
Mega Orta Avrupa Turu SunEkspress HY İle 7 Gece 8 Gün (İzmir Çıkışlı) (İ0136)

Mega Orta Avrupa Turu SunEkspress HY İle 7 Gece 8 Gün (İzmir Çıkışlı) (İ0136)

3* ve 4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
649,00 EUR

Sabah Budapeşte Gidiş – Akşam Prag Dönüş