Üye Girişi

Bir hesabınızmı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi 'ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Büyük İspanya PGS İle 7 Gece 8 Gün MAD-BCN (T0041)

Büyük İspanya PGS İle 7 Gece 8 Gün MAD-BCN (T0041)

7 Gece 8 Gün 3* ve 4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama
Tur Tipi
Ulaşım
Uçak
Kalkış Şehri İstanbul
Fiyat Hesapla / Rezervasyon

Tur Süresi

7 Gece 8 Gün

649,00 EUR
'den itibaren

Konaklama

3* ve 4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama

Ulaşım

Uçak

Gezilecek Yerler

MADRİD – SEVİLLA - GRANADA – VALENCİA - BARCELONA

Tur Hakkında

MADRİD (2) & SEVİLLA (1) & GRANADA (1) & VALENCİA (1) & BARCELONA (2)

Büyük İspanya PGS İle 7 Gece 8 Gün MAD-BCN (T0041)

Uçuş Bilgileri :

Gidiş :   PC 1099  09:15 11:55

Dönüş : PC 1092  12:55  18:35

Konaklama Bilgileri :

3* & 4* Oteller

Madrid Merkeze 10 – 20 km. mesafedeki oteller

Sevilla Merkeze 10 – 20 km. mesafedeki oteller

Granada Merkeze 10 – 20 km. mesafedeki oteller

Valencia Merkeze 10 – 20 km. mesafedeki oteller

Barcelona Merkeze 10 – 20 km. mesafedeki oteller

Tatilyildizi.com.tr, sizi Pegasus Havayolları'nın konforlu uçuşlarıyla Büyük İspanya'nın büyüleyici atmosferini keşfetmeye davet ediyor. "Büyük İspanya Pegasus Havayolları İle 7 Gece 8 Gün" turu, tarih, kültür ve güzellikleriyle dolu bir depolama yapmanızı sağlıyor.

Pegasus Havayolları İle Rahat Uçuşlar

Tatilinize Pegasus Havayolları'nın modern uçaklarıyla başlayacaksınız. Geniş koltuklar, lezzetli yemekler ve kabin ekibinin sıcak hizmeti ile İspanya'nın güzelliklerine rahat bir yolculuk yapacaksınız.

Barselona'nın Modern Sanat Harikası

Turun ilk durağı, Gaudi'nin eserleri ile ünlü Barselona! Sagrada Familia, Park Güell ve Casa Batlló gibi modern sanatın en önemli eserlerini keşfedecek, Ramblas Caddesi'nde şehrin enerjisini hissedeceksiniz.

Madrid'in Kültür ve Alışveriş Keyfi

Madrid, kültürel zenginlikleri ve alışveriş caddeleriyle sizi bekliyor. Prado Müzesi'ni ziyaret edebilir, Puerta del Sol Meydanı'nda yerel lezzetleri tadabilir ve şehrin çağına tanıklık edebilirsiniz.

Sevilla'nın Flamenko Ritmi

Endülüs'ün incicisi Sevilla, flamenko dansının doğduğu yer olarak sizi büyüyecek. Alcazar Sarayı'nı ziyaret edebilir, Giralda Kulesi'ndeki şehri yüksekten görebilirsiniz.

Valencia'nın Modern Yüzü ve Deniz Lezzetleri

Valensiya, modern mimarisi ve Akdeniz mutfağı ile öne çıkıyor. Sanat ve Bilim Şehri'ni gezebilir, La Malvarrosa Plajı'nda tazelenebilir ve denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Büyük İspanya'nın Sıcaklığıyla Dolu 8 Gün

Bu 8 günlük tur, İspanya'nın büyük şehirlerini keşfetmenin yanı sıra, yerel kültür, lezzetleri ve güzellikleriyle tanışmanızı sağlıyor. Pegasus Havayolları'nın ayrıcalıklarıyla muhteşem yolculuklar için hemen rezervasyon yapın ve Büyük İspanya'nın sıcaklığıyla dolu bir tatilin keyfini çıkarın!

Tur Programı Tümünü Göster

1. Gün İSTANBUL – MADRİD

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 06:15’de buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 1099 sayılı tarifeli seferi ile saat 09:15’te Madrid’e uçuş. Yerel saat ile 11:55’de varış. Varışımız ile birlikte panoramik şehir turu. Plaza Mayor adı verilen büyük meydan ile başlıyoruz. Bu meydanda 136 bina ve avluya açılan 437 balkon bulunmaktadır. Zamanında bu balkonlardan boğa güreşleri ve engizisyonun yaktığı insanlar izlenmiştir. Şehrin kalbi Puerta Del Sol, Plaza Mayor adı verilen büyük meydan, Kraliyet Sarayı’nın halka sesleniş yeri Plaza De Orient, Şehir’in ne kadar zengin olduğunu göstermek maksadıyla giriş kapısı olarak yapılmış Alcala Kapısı, galerili damları ile göz dolduran Gran Via, Plaza Colon, Cibeles Meydanı Ve Çeşmesi ile Cervantes Anıtı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Madrid’de ki otelimize varış ve yerleşme. Konaklama otelimizde.

2. Gün MADRİD

Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan  Toledo Turu (55 Euro)’na katılabilirler. Toledo gerçek bir açıkhava müzesi ve İspanya’nın eski başkenti, UNESCO Dünya Mirası listesinin en önemli kentlerinden biridir. Ülkenin en heybetli katedrali, dünyaca ünlü ressamların eserlerine ev sahipliği yaparak dünyanın sayılı müzeleriyle yarışır hale gelmiştir. El Greco’nun kenti olarak bilinen Toledo, 16. yy’dan günümüze değişmeden gelmeyi başarmıştır. Roma, vizigot, arap, gotik, rönesans mimarisinin izlerini taşıyan yapılar, dar sokaklar, El Greco’nun tabloları, tipik pastaneler, Damascino mağazaları ve tabii ki ünlü katedrali ile turistik bir haç yeridir. Toledo’daki başka bir gelenek Arapların kenti fethettikleri zamandan kalma badem ezmesi imalatıdır. İnsanın ağzını sulandıran bu şekerlemeyi tatmadan Toledo ziyareti bitmiş sayılmaz. Yahudi mahallesi içerisinde yapacağımız yürüyüşün ardından Madrid’e hareket. Konaklama otelimizde.

Toledo Turu (55 Euro)

3. Gün MADRİD – SEVİLLA

Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından İspanya`nın 4. Büyük kenti, Andalucia Başkenti ve geçmişteki sömürge ticaretinin merkezi Sevilla`ya doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra  olarak düzenlenecek olan Cordoba Şehri ve Cordoba Cami Turu (45 Euro)’na  katılabilirler. Bu turumuzda Endülüs İslam medeniyetinin ilk başladığı şehri, Musevi Mahallesi ve Plaza Mayor’u görüyoruz. Ardından günümüzün katedrali geçmişin ana Camii olan yapıyı gezerek, geçmişin izlerine tanık olacağız. Turumuz ardından Sevilla`ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Varışımızı takiben, Guadalgivir Nehri’nin kıyısında kurulmuş bu şehirde İspanya Meydanı, Carmen’in geçtiği tütün fabrikası, Altın Kule, Yahudi Mahallesi’ni panoramik olarak gezeceğiz. Sevilla Katedrali’nin önünde vereceğimiz serbest zaman ile şehir turumuzu tamamlıyoruz. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Flamenko Gecesi (55 Euro)’ne katılabilirler. Konaklama otelimizde.

Cordoba Şehri ve Cordoba Cami Turu (45 Euro)

Flamenko Gecesi (55 Euro)

4. Gün SEVİLLA – GRANADA

Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından Granada`ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Ronda Turu (40 Euro)’na katılabilir. (Ronda ekstra turu Alhambra Sarayı rezervasyon saati uygunsa gerçekleştirilebilir). Bu turumuzda, coğrafi yerleşim olarak İspanya'nın en ilginç yerleşimi sayılan, bozulmamış tarihi yapısı ile İspanya'nın en güzel kasabalarından Ronda'yı gezeceğiz. İlk boğa güreşlerinin başlatıldığı Ronda'da Tarihi Roma Köprüsü ve İspanya'nın en eski arenası ve müzesi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Granada’ya devam ediyoruz. Varışımızın ardından panoramik Granada şehir turunda görülecek yerler arasında; Bib Lambra Meydanı, Kristof Kolomb Anıtı, Belediye Sarayı, Katedral (dışarıdan) yer almaktadır. Tur bitiminde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Elhamra Sarayı Turu (65 Euro) [Sarayın müsaitliğine bağlı olarak Elhambra Sarayı turu gerçekleştirilir]’na katılabilirler. Günlük limitli sayıda ziyarteçi kabul eden Elhamra, Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Elhamra yani "Kırmızı" denmiştir. İslam mimarisinin ulaşabileceği yüksek noktalardan biri olarak bugünlere ulaşmış bir şahit olan Elhamra Sarayı'nın ziyareti sonrası  otele transfer ve serbest zaman. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Sacramonte Gece Turu (45 Euro)’na katılabilirler. Bu turumuzda Granada‘da yaşayan çingenelerin farklı Flamenco yorumunu yaşadıkları taş evlerde izleme imkanı bulacaksınız. Konaklama otelimizde.

Ronda Turu (40 Euro)

Elhamra Sarayı Turu (65 Euro) 

Sacramonte Gece Turu (45 Euro)

5. Gün GRANADA – VALENCİA

Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından Valencia`ya doğru yola çıkıyoruz. Varış ardından şehir turumuza başlıyoruz. İspanya’nın en büyük üçüncü şehri olma ünvanının yanısıra en büyük limana da sahip şehrin ilk ismi, Latince’de güç ve kuvvet anlamına gelmektedir. Valencia’da; Panoramik olarak yapılacak şehir turunda Sanat ve Bilim müzesi, Gotik Katedral, Arena, Belediye Sarayı, Tarihi pazar ve Eski İpek Borsası görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelinize transfer. Konaklama otelimizde.

6. Gün VALENCİA – BARCELONA

Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından Barcelona’ya doğru hareket edeceğiz. Katalonya Özerk Topluluğu’nun başkenti, ünlü Mimar Antoni Gaudi’nin muhteşem eserlerinin buluduğu İspanya'nın ikinci büyük şehri Barselona, sahip olduğu eserlerden ötürü nüfusunun dört katı kadar turisti kendine çekmektedir. Panoramik olarak gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda, “Bitmeyen Kilise” olarak da bilinen La Sagrada Familia, İspanya ve Catalunya Meydanı, Gaudi'nin Evleri (Casa Batllo ve Casa Mila), Katalunya Meydanı, La Rambla Caddesi ve Port Olimpic görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelinize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Barcelona Gece & Gotik Mahalle Turu (30 Euro)’na katılabilirler. Bu turumuzda Avrupa’nın uyumayan şehri olarak bilenen Barcelona’nın ışıklandırılmış halini görme fırsatı bulacağız. Sonrasında ise daha önce gitmediğimiz Gotik Mahalle’ye yola çıkıyoruz. Bu mahallede Barcelona Katedrali, Augustus tapınağı ve bölgenin en ünlü sokağı olan Carrer del Bisbe’yi ziyaret ettikten sonra akşam yemeği için La Ramblas Caddesi’nde serbest zaman veriyoruz. Konaklama otelimizde.

Barcelona Gece & Gotik Mahalle Turu (30 Euro)

7. Gün BARCELONA

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Girona & Figueras Turu (65 Euro)’na katılabilirler. Turumuza, Onyar Nehri’nin kıyısında kurulmuş ve ilk bakışta Floransa’yı anımsatmakta olan, yörenin en zengin şehri olan Girona ile başlıyoruz. Daracık sokakları ve katedrali ile görülmeye değer şirin bir ortaçağ şehri olan Girona ayrıca parfüm filminin sinema çekimlerinin yapıldığı şehirdir.  Panoramik olarak yapılacak turumuzda; Aslan heykeli, Katedral Meydanı, Mezuzalı evler, Yahudi Mahallesi, Rambla ve ünlü mağazaları göreceğiz. Serbest zaman sonrası Pirene dağlarının manzarası eşliğinde Figueras Kenti’ne doğru yola çıkıyoruz. Kasaba öyle etkileyici bir atmosfere sahiptir ki bütün dünyanın hayranlık duyduğu sınır tanımaz ressam Salvador Dali’ye hayatı boyunca ilham kaynağı olmuştur. Burada Ünlü sürrealist ressam “Salvador Dali’nin” kendi elleri ile dekore ettiği müze evi gezeceğiz. Her bir eserinin değeri milyonlarca dolarla ifade edilen bu müzede, ölümsüz aşkı Gala’yı resmettiği, zihinleri zorlayan eserlerinin bulunduğu müzeyi ziyaretimiz sonrasında otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

Girona & Figueras Turu (65 Euro)

8. Gün BARCELONA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından uçak saatine bağlı olarak Barcelona Havalimanı’na transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC 1092 sayılı tarifeli seferi ile saat 12:55’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 18:35’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (SAW) – Madrid (MAD) / Barcelona (BCN) – İstanbul (SAW) parkurlarında ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • 3* & 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklama
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • Tüm şehirler arası transferler
 • Panoramik Madrid, Sevilla, Granada, Valencia ve Barcelona şehir turları
 • Şehir vergileri (10 EUR)
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti
 • Seyahat Sağlık Sigortası 
 • Covid-19 Sağlık Sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar  
 • Ekstra turlar  
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri  

Tur Tarihleri & Fiyatlar

Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. Çocuk
22.04.20243*4* Otel KonaklamaMüsait899,00 €1.199,00 €899,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 899,00 €
-
06.05.20243*4* Otel KonaklamaMüsait699,00 €899,00 €699,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 699,00 €
-
20.05.20243*4* Otel KonaklamaMüsait649,00 €849,00 €649,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 649,00 €
-
01.07.20243*4* Otel KonaklamaMüsait749,00 €1.049,00 €749,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 749,00 €
-
29.07.20243*4* Otel KonaklamaMüsait899,00 €1.199,00 €899,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 899,00 €
-
23.09.20243*4* Otel KonaklamaMüsait749,00 €1.049,00 €749,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 749,00 €
-
07.10.20243*4* Otel KonaklamaMüsait749,00 €1.049,00 €749,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 749,00 €
-
02.11.20243*4* Otel KonaklamaMüsait749,00 €1.049,00 €749,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 749,00 €
-
04.11.20243*4* Otel KonaklamaMüsait749,00 €1.049,00 €749,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 749,00 €
-
18.11.20243*4* Otel KonaklamaMüsait749,00 €1.049,00 €749,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 749,00 €
-

Tur Notları

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Tur Süresi

7 Gece 8 Gün

649,00 EUR
'den itibaren

Konaklama

3* ve 4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama

Ulaşım

Uçak

Gezilecek Yerler

MADRİD – SEVİLLA - GRANADA – VALENCİA - BARCELONA

Tur Hakkında

MADRİD (2) & SEVİLLA (1) & GRANADA (1) & VALENCİA (1) & BARCELONA (2)

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (SAW) – Madrid (MAD) / Barcelona (BCN) – İstanbul (SAW) parkurlarında ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • 3* & 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklama
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • Tüm şehirler arası transferler
 • Panoramik Madrid, Sevilla, Granada, Valencia ve Barcelona şehir turları
 • Şehir vergileri (10 EUR)
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti
 • Seyahat Sağlık Sigortası 
 • Covid-19 Sağlık Sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar  
 • Ekstra turlar  
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri  

Benzer Turlar

Mega Portekiz & Endülüs & İspanya PGS İle 7 Gece ( İlkbahar Yaz) (İ0018)

Mega Portekiz & Endülüs & İspanya PGS İle 7 Gece ( İlkbahar Yaz) (İ0018)

3* ve 4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
749,00 EUR

 Madrid Turu PGS ile 3 Gece 4 Gün (BB0064)

Madrid Turu PGS ile 3 Gece 4 Gün (BB0064)

3* Otellerde Oda&Kahvaltı Konaklama 3 Gece 4 Gün,
549,00 EUR

Madrid
İspanya ve Endülüs İkonları PGS İle 7 Gece 8 Gün (İ0063)

İspanya ve Endülüs İkonları PGS İle 7 Gece 8 Gün (İ0063)

3*-4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
699,00 EUR

Barcelona (3) – Valencia – Alicante (1) – Granada – Sevilla (1) – Cordoba – Madrid (2)
Klasik Büyük İspanya Turu PGS ile 7 Gece (F0132)

Klasik Büyük İspanya Turu PGS ile 7 Gece (F0132)

3*4* Otellerde Oda Kahvaltı Dahil & Konaklama 7 Gece 8 Gün
649,00 EUR

Madrid (2) & Sevilla (1) & Granada (1) & Valencia (1) & Barcelona (2)
Büyük İspanya PGS İle 7 Gece 8 Gün BCN-MAD (T0042)

Büyük İspanya PGS İle 7 Gece 8 Gün BCN-MAD (T0042)

3* ve 4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
649,00 EUR

BARCELONA (2) & VALENCİA (1) & GRANADA (1) & SEVİLLA (1) & MADRİD (2)
İtalya & Fransa & İspanya Turu THY İle 7 Gece 8 Gün (A0004)

İtalya & Fransa & İspanya Turu THY İle 7 Gece 8 Gün (A0004)

3* ve 4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
949,00 EUR

BOLOGNA ŞEHİR TURU DÂHİL!
Büyük İspanya & Endülüs THY ile 8 Gün (K0011)

Büyük İspanya & Endülüs THY ile 8 Gün (K0011)

3*4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
649,00 EUR

BARCELONA (2) - MADRID (2) - GRANADA(2) - VALENCIA (1)
Mega İspanya & Endülüs PGS ile 7 Gece (İ0012)

Mega İspanya & Endülüs PGS ile 7 Gece (İ0012)

3*4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
699,00 EUR

Barcelona (2) – Valencia – Alicante (1) – Malaga – Granada (2) – Outlet – Sevilla (1) – Madrid (1)
Fenomen Avrupa (İspanya & Fransa & İsviçre) PGS İle 7 Gece 8 Gün (İ0134)

Fenomen Avrupa (İspanya & Fransa & İsviçre) PGS İle 7 Gece 8 Gün (İ0134)

3*4* Otellerde Oda Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
699,00 EUR

Paris (2) – Cenevre (1) – Nice (1) – Cannes – Marsilya (1) – Barcelona (2)
Büyük İspanya & Endülüs THY İle 7 Gece 8 Gün (A0006)

Büyük İspanya & Endülüs THY İle 7 Gece 8 Gün (A0006)

3* ve 4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
699,00 EUR