Üye Girişi

Bir hesabınızmı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi 'ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

 Benelüx & Paris & Köln Turu PGS İle 7 Gece 8 Gün (BB09)

Benelüx & Paris & Köln Turu PGS İle 7 Gece 8 Gün (BB09)

7 Gece 8 Gün 3*4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama
Tur Tipi
Ulaşım
Pegasus Hava Yolları
Kalkış Şehri İstanbul
Fiyat Hesapla / Rezervasyon

Tur Süresi

7 Gece 8 Gün

449,00 EUR
'den itibaren

Konaklama

3*4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama

Ulaşım

Pegasus Hava Yolları

Gezilecek Yerler

Amsterdam (2) Bruksel (1) Paris (3) Lüksemburg - Köln (1)

Tur Hakkında

Amsterdam (2) Bruksel (1) Paris (3) Lüksemburg - Köln (1)

 Benelüx & Paris & Köln Turu PGS İle 7 Gece 8 Gün (BB09)

Uçuş Bilgileri:

Gidiş: İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) 09:45 - Köln Bonn Havalimanı (CGN) 12:10
Dönüş: Köln Bonn Havalimanı (CGN) 01:45 – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) 05:35

Konaklama bilgileri:

Paris: İbis Styles Bobigny Centre Prefecture vb.
Brüksel: ibis Wavre Brussels vb.
Amsterdam: Ibis Amsterdam Schiphol Airport vb.
Köln: Wyndham Garden Düsseldorf Mettmann vb.

Tur Programı Tümünü Göster

1. Gün İSTANBUL - KÖLN - AMSTERDAM

Sabiha Gökçen Havalimanında uçuştan üç saat önce check in işlemleri için buluşma. 09.45'te Köln'e uçuyoruz. Yerel saat ile 12.10’ da Köln Bonn Havalimanı ‘na varışımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Amsterdam şehir turumuzu düzenlemek üzere hareket ediyoruz.
Şehir turumuza 
Hollanda’nın ünlü elmas fabrikasını ziyaret ederek başlıyoruz. Amsterdam merkez tren istasyonu önünden başlayarak Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener (Red Light)  sokağını geziyor ve şehir turunu tamamlıyoruz. Turumuz sonrası Ekstra Tur olan Amsterdam Kanalları Turu dileyen misafirlerimizle  Pitoresk kanalların ve büyüleyici su yollarının şehrinde  UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan, geçmişi 17. yüzyıla kadar uzanan kanal kuşağını keşfetme fırsatı bulacaksınız. Sakin sularda süzülürken üçgen çatılı cepheler ve rengarenk çiçeklerle süslenmiş zarif kanal evlerine hayran kalacaksınız. Anne Frank Evi, Westerkerk ve görkemli Kraliyet Sarayı gibi kanalları çevreleyen ikonik simge yapıları görme fırsatınız olacaktır.  Su yollarını süsleyen pitoresk köprülerin ve ilginç tekne evlerinin nefes kesen fotoğraflarını çekebilirsiniz. Tur bitimi sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Amsterdam Kanalları Turu:35€

2. Gün AMSTERDAM

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Grand Holland (Marken & Volendam & Delft & Lahey + Scheveningen) turuna katılabilirler. Turumuz Marken adasıyla başlıyor. Daha önce ada olan fakat daha sonra kara ile arası doldurularak kara bağlantısı sağlanan bu harika adanın içini gezdikten sonra Volendam’a hareket ediyoruz. Volendam; limanı, Hollanda karakteristik evleri ve geleneksel kıyafetli insanlarıyla görür görmez insanların etkisi altına alan bir yer. Leziz deniz ürünlerinin, leziz peynirlerin tadına bakabileceğiniz ve ucuz hediyelik eşya alabileceğiniz bu kasabada güzel bir zaman geçirdikten sonra Delft’e hareket ediyoruz. Kanalları, büyük oranda korunmuş eski yapıları ve Mavi boyayla işlenmiş porselenleriyle ünlü bu şehirde yapacağımız turumuzun ardından Lahey’e (Den Haag) geçiyoruz. Nüfus yoğunluğu bakımından Hollanda’nın 3.büyük şehri olanda Lahey’de Hollanda Krallığı hükümeti, bakanlıklar, parlamento, Hollanda Yüksek Mahkemesi ve Hollanda Devlet Konseyi bulunmaktadır. Scheveningen Hollanda'nın Lahey şehrinin sekiz ilçesinden biri ve aynı zamanda o şehrin bir nahiyesidir. Scheveningen, uzun, kumlu bir plajı, gezinti yeri, iskelesi ve deniz feneri olan modern bir sahil beldesidir. Plaj, rüzgar sörfü ve kiteboard gibi su sporları açısından popülerdir. Liman hem balıkçılık hem de turizm için kullanılmaktadır. güzel şehri gezdikten sonra otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Grand Holland (Marken & Volendam & Delft & Lahey + Scheveningen) Turu :135€

3. Gün AMSTERDAM - BRÜKSEL

Sabah kahvaltısı sonrası otel çıkış işlemleri sonrasında Güzergah üzeri Extra turlarımızdan masal şehir Brugge  ve Avrupa'nın günümüze kadar gelebilmiş önemli Orta Çağ kentlerinden biri olan Gent için  için hareket ediyoruz. Brugge, ziyaretçilerini kendine hayran bırakan, 2. Dünya Savaşı’nda yara almayan ve dolayısıyla Orta Çağ’dan kalan yapılarını, sokaklarını koruyabilmiş önemli bir şehir. Her yanı gezilesi, görülesi olan bu şehrin sokakları size adeta Orta Çağı yaşatıyor, kendinizi farklı bir dönemde hissetmenize neden oluyor. Kelime anlamı olarak Brugge, ‘köprüler’ anlamına geliyor ve bu şehrin gerçekten de kanalları birbirine bağlayan sayısız köprüsü mevcut. Hatta bu nedenle Kuzey’in Venedik’i Brugge yakıştırması da yapılmakta. Kanallarla çevrelenen tarihi şehir merkezi UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alıyor.3 kuleli şehir Gent, tarih, kültür, sanat ve lezzetin harika bir birleşimini sunan, ziyaret edilmeye değer bir şehirdir. Tarihi atmosferi, güzel manzaraları ve zengin kültürel mirası ile Gent, Avrupa'da keşfedilmeyi bekleyen bir mücevherdir.Ünlü waffle lezzetini ayrıca burda tadabilirsiniz. 
Turlarımız  sonrası Brüksel'e varış ve panoramik Brüksel Şehir turumuzda  Atomium,  Heysel stadyumu, Neptun Heykeli, Grand Place( Belediye binası) ve Mannekin Pis heykeli görülecek yerler arasındadır . Turumuz sonrası otelimizde yerleşme. Geceleme Brükselde otelimizde.

Güzergah Üzeri Brugge Turu : 60€

Güzergah Üzeri Gent Turu:100€

4. Gün BRÜKSEL - PARİS

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otel çıkış işlemleri sonrası Paris’e doğru yola çıkıyoruz. Varışımızla birlikte Paris panaromik şehir turumuz Charles de Gaulle ve Zafer Takı, Champs Elysees (şanzelize caddesi), Louvre Müzesi ve piramit, Grand Palais ve Petit Palais sergi sarayları, Concorde Meydanı ve Obelisk Taşı, Fransa Parlamento binası, Alexsandre III Köprüsü, Tuliri Bahçeleri, Seine Nehri, Napolyon’un Mezarı ve Eiffel Kulesi Madeline Kilisesi, Opera Binası görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelde.

5. Gün PARİS

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Paris Şaheserleri ve Seine Nehri (Eiffel Kulesi + Seine Nehri Tekne Gezisi + Montmarte Ressamlar Tepesi + Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali) turuna katılabilirler. Turumuz öncelikle Paris’in simgesi haline gelmiş ve Dünya’nın en önemli yapıtlarından olan Eiffel Kulesiyle başlıyor. Bu turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak Paris’i yukarıdan keşfetme şansı bulacaksınız. Turumuz, Siene nehri  üzerinde tekne gezisi ile devam ediyor. Nehrin her iki yanındaki tarihi yapıtları nehir üzerinden gördükten sonra Paris’in en yüksek tepesi olan Montmarte tepesine çıkıyoruz.. Halen bohem hayatın yaşandığı bu bölgede bir zamanlar Pablo Picasso, Henry Toulouse Lautrec, Dalida, Vincent Van Goh ve Jean Marais gibi önemli sanatçılar izler bırakmıştır. Paris’in büyük bir bölümünden görülen SacreCoeur(Kutsalp Kalp Kilisesi) ilk göreceğimiz yapı olacak. Bu yapıyı yakından gördükten sonra Tertre Meydanında alış veriş ve portrenizi yaptırabileceğiniz molanın ardından Fransa tarihinin bir sembolü, hem de Paris’in silüetinin vazgeçilmez bir parçası olarak nitelenen Notre Dame katedralini görüyoruz. Notre Dame 1137 – 1180 yılları arasında hüküm süren Kral VII.Louis’nin emriyle Paris’in siyasi,ekonomik ve kültürel gücünü dünyaya göstermek için inşa edilmiştir. Bu muhteşem yapıyı gördükten sonra kısa bir fotoğraf molası veriyoruz ardından otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Paris by Night turuna katılabilirler. Parisi birde ışıklar altında görmek ister misiniz? Champs Elysees, Concorde Meydanı, Louvre Müzesi ve daha bir çok ünlü bulvarları, binaları ve meydanları ışıklar altında görme imkanı bulacaksınız. Trocedaro Meydanından ışıl ışıl parıldayan Eiffel kulesi için fotoğraf molası verdikten sonra otelimize dönüyoruz. Geceleme otelde. Arzu eden misafirlerimiz için opsiyonel ekstra tur olarak düzenlenen dünyanın en ünlü kabarelerinden biri olan Lido'nun muhteşem showunu (Moulein Rouge ve ya Crazy Horse), bir içecek eşliğinde seyrederek bitiriyoruz. *Dahil olan hizmetler; Ulaşım + Show Bileti (gidiş-dönüş transfer)

Paris Şaheserleri Turu :120€

Paris By Night Turu:35
Opsiyonel Paris Lido Show Turu :200€

6. Gün PARİS

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Disneyland turuna katılabilirler. Eurodisney bir masal şehri. İçindeki çocuğu yaşatan her yaştan insanın zevk alacağı bu eğlence merkezinde Indiana Jones, Karayip korsanları mağarası, Uzaya yolculuk, Hayaletler evi ve çok daha fazlası ile harika vakit geçireceksiniz.Dileyen misafirlerimiz ise ekstra olarak düzenlenen Outlet Turu 'na katılabilirler. Paris, dünya genelinde alışverişin başkenti olarak kabul edilir ve her yıl milyonlarca turist çekerek moda ve lüks alışverişin merkezi haline gelir. Ancak, Paris'te alışveriş yapmak her zaman bütçe dostu bir deneyim olmayabilir. İşte tam da bu noktada, Paris'teki outlet alışveriş merkezleri devreye giriyor. Paris'te lüks markaların ürünlerini indirimli fiyatlarla bulabileceğiniz bu yerler, bütçenizi sarsmadan stilinizi yenilemenizi sağlar.

Güzergah Üzeri Outlet Turu :25€
Disneyland Turu :175€ 1 Park 
                        
:195€ 2 Park 

 

7. Gün PARİS - LUXEMBURG - KÖLN

Sabah kahvaltısının ardından otel çıkış sonrası  misafirlerimiz ile birlikte Güzergah üzeri turlarımızdan Reims Turumuz için haraket.Champagne bölgesinin başkenti Reims, Fransa'nın en önemli tarihi şehirlerinden biridir ve ünlü ve prestijli şarabı Champagne ile tanınmaktadır. Reims Katedrali: Şehrin en güzel anıtı ve 13. yüzyıl Gotik sanatının en önemli başarılarından biri olan Reims Katedrali'ni keşfedin. Bu şaheser, Fransa krallarının taç giydiği yerdir. Boş zamanınızda aşağıdaki yerleri ziyaret etmenizi öneririz: "Galya-Roma kalıntıları, "Place du Forum", "Place Royale", "Porte de Mars" ve tabii ki Maison Fossier gibi anıtlar, en ünlü el yapımı tatlılar ve şekerlemeler, "Bisküvi Gülleri" ile çok iyi bilinir. Turumuzun ardından Lüksemburg’a hareket.Turumuzun ardından Panoramik Lüksemburg şehir turunda Arms meydanı, Galle Fra heykelini, opera ve tiyatro binalarını Constitation meydanı ve Hotel de Ville (Belediye binası) görüceğiz ve  ardından otelimize transfer.  Geceleme Köln'deki otelimizde.

Güzergah Üzeri  Reims Turu:45€
 

8. Gün Köln - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış işlemleri sonrası Şehir Turumuzu düzenlemek üzere Köln şehir merkezine doğru hareket ediyoruz. Ren Nehri çevresinde kurulu olan ve Orta Çağdan bu yana önemli bir ticaret merkezi olarak önemini koruyan Köln, çikolataları, Roma döneminden kalan eserleri ve şehri çevreleyen Roma surları, Ortaçağ kiliseleri, pek çok tarihi yapısı ile adından söz ettiren önemli bir Alman kentidir. Köln Gotik Kadetrali, Hochenzollernbrücke köprüsü, Kaiser Wilhem II. Anıtı, panoramik şehir turumuz esnasında başlıca görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası

Opsiyonel Extra Tur: Cochem Şehir Turu : 50€

Cochem, Almanya'nın Ren Nehri kıyısında yer alan tarihi ve pitoresk bir şehirdir. Cochem, ortaçağ dokusunu koruyan şirin sokakları, renkli evleri ve etkileyici manzaralarıyla bilinir. İlginç tarihi yapısı ve doğal güzellikleri ile ziyaretçilerini cezbetmektedir.

Köln Bonn Havaalanı’na ulaşıyoruz. Bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC1014 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 01:45’ de İstanbul ‘a uçuyoruz. TSİ 05:55 'da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu. 

Fiyata Dahil Hizmetler

 • PEGASUS Hava Yolları ekonomik sınıfı uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • 3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • Tüm şehirlerarası transferler
 • Panoramik Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg ve Köln şehir turları
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 • Öğle & akşam yemekleri ve içecekler
 • Ekstra turlar
 • Ören yeri ve müze girişleri 
 • İsteğe bağlı seyahat sağlık güvence paketi ( Kişi Başı 25 € )
 • İç hat bağlantı uçak bileti

 

 • Şehir Vergileri, Otel Vergileri, Alan Vergileri, Şoför Bahşişleri, Lokal Rehber + Kulaklık, Otopark ve Otoyol ücretleri için kişi başı tur başlamadan acente yetkilisine veya rehbere Günlük 10 € (Toplam : 80 €) ödeme yapılacaktır.

Tur Tarihleri & Fiyatlar

Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. Çocuk
03.08.20243*4* Otel KonaklamaMüsait1.123,75 €
899,00 €
1.311,25 €
1.049,00 €
1.123,75 €
899,00 €
0 - 2 Yaş 249,00 €
2 - 12 Yaş 889,00 €
-
27.08.20243*4* Otel KonaklamaMüsait748,75 €
599,00 €
998,75 €
799,00 €
748,75 €
599,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 589,00 €
-
03.09.20243*4* Otel KonaklamaSorunuz811,25 €
649,00 €
998,75 €
799,00 €
811,25 €
649,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 639,00 €
-
01.10.20243*4* Otel KonaklamaSon 1 Kişi873,75 €
699,00 €
1.186,25 €
949,00 €
873,75 €
699,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 689,00 €
-
05.11.20243*4* Otel KonaklamaSon 2 Kişi748,75 €
599,00 €
1.061,25 €
849,00 €
748,75 €
599,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 589,00 €
-
03.12.20243*4* Otel KonaklamaSon 2 Kişi686,25 €
549,00 €
998,75 €
799,00 €
686,25 €
549,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 539,00 €
-
27.12.20243*4* Otel KonaklamaSon 2 Kişi686,25 €
549,00 €
998,75 €
799,00 €
686,25 €
549,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 539,00 €
-
21.01.20253*4* Otel KonaklamaSon 2 Kişi561,25 €
449,00 €
898,75 €
719,00 €
561,25 €
449,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 449,00 €
-
11.02.20253*4* Otel KonaklamaSon 4 Kişi561,25 €
449,00 €
898,75 €
719,00 €
561,25 €
449,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 449,00 €
-
11.03.20253*4* Otel KonaklamaSon 4 Kişi561,25 €
449,00 €
898,75 €
719,00 €
561,25 €
449,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 449,00 €
-

Tur Notları

Avantajlı Ekstra Tur Paketi 1 

Amsterdam Kanalları Turu:35€
Grand Holland (Marken & Volendam & Delft & Lahey + Scheveningen) Turu :135€

Güzergah Üzeri Brugge Turu : 60€
Güzergah Üzeri Gent Turu:40€
Paris Şaheserleri Turu :120€

Paris By Night Turu:35
Güzergah Üzeri Outlet Turu :25€
Güzergah Üzeri  Reims Turu:45€

495€ yerine 349€ (Opsiyonel Turlar Paket Fiyat İçerisine Dahil Degildir)
----------------------------------------------------------------------------------------

Ekstra Tur Paket 2 ( Güzergah Üzeri Turlar

Güzergah Üzeri Brugge Turu : 60€
Güzergah Üzeri Gent Turu:40€
Güzergah Üzeri Outlet Turu :25€
Güzergah Üzeri  Reims Turu:45€

170€ yerine 100€ (Opsiyonel Turlar Paket Fiyat İçerisine Dahil Degildir) (Otobüs içi alımlarda 130€ )
​----------------------------------------------------------------------------------------

Opsiyenel Turlar

Kabare ( Lido Show, Mulan Rouge, Crazy Horse) 1 içecek eşliğinde: 200€
Disneyland turu (1 park): 175€
Disneyand turu (2 park): 195€
Cochem Şehir Turu: 50 €
​----------------------------------------------------------------------------------------

Önemli Hatırlatma:

 • Ekstra Turlar / Güzergah Üzeri Turlar / Opsiyonel Turlar belirli bir katılım sağlanması durumunda yapılacaktır.
 • Güzergah üzeri turlara katılım sağlamayan misafirlerimiz rehberlerimizin ve otobüs söförlerimizin uygun göreceği dinlenme tesisi vb. noktalarda bekletileceklerdir.Hava ve trafik durumuna göre bekleme süreleri değişiklik gösterebilmektedir.

İptal Şartları

Tatil Yıldızı Yurtdışı Turları İptal ve İade Şartları

Değerli Tatil Yıldızı misafirleri,

Tatil Yıldızı olarak, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini her zaman ön planda tutuyoruz. Yurtdışı turlarında oluşabilecek olası iptal ve değişiklik durumlarında şeffaf ve adil bir iade politikası izlemekteyiz. İşte yurtdışı turları için geçerli iptal ve iade şartlarımız:

 1. İptal Süresi:
  • Turun başlama tarihinden 45 gün öncesine kadar yapılan iptallerde %100 iade sağlanır.
  • Turun başlama tarihine 30-45 gün kala yapılan iptallerde %50 iade sağlanır.
  • Turun başlama tarihine 30 günden az süre kala yapılan iptallerde iade sağlanamamaktadır.
 2. Zorunlu Durumlar:
  • Sağlık sorunları, acil durumlar gibi belgelenmiş zorunlu durumlarda iptal yapıldığında, geçerli belgelerle birlikte talep edilen ücretin tamamı turun başlama tarihine 20 gün kalaya kadar iade edilir.
 3. Tesis ve Ulaşım İptalleri:
  • Tesis veya ulaşım sağlayıcılarının (hava yolu şirketi, otel vb.) kendi politikaları çerçevesinde gerçekleştirdiği iptallerde, misafirlerimize oluşan maliyetler doğrultusunda iade veya alternatif tur seçenekleri sunulur.
 4. Ödeme İşlemleri:
  • İptal talebi durumunda iade işlemleri, ödemenin yapıldığı kanala (banka hesabı, kredi kartı vb.) ve süreçlere göre gerçekleştirilir. İade süreci, banka veya kart kuruluşlarının işlem sürelerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 5. İptal Prosedürü:
  • İptal talepleri, müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla yazılı olarak (iptal@tatilyildizi.com.tr üzerinden yapılmalıdır.)

Tatil Yıldızı olarak, her zaman misafirlerimizin yanında olduğumuzu ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için çaba gösterdiğimizi belirtmek isteriz. Herhangi bir sorunuz veya talebiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Keyifli ve güvenli seyahatler dileriz!

Vize Bilgileri

Schengen Vize Ücreti :200 €

Vize hizmet bedeli (Konsolosluklar ve hizmet sağlayıcıları tarafından ( kargo ücreti, form, danışmanlık v.b) doğabilecek ek hizmet bedelleri fiyata dahil değildir; sözleşmenin kurulmasının ardından bunlar tarafından yapılabilecek ücret artışları müşteriye ayrıca yansıtılacaktır.

Schengen Vize Evrakları Nelerdir?
Ülkeden ülkeye istenen şartlar değişkenlik gösterse de Avrupa Birliği üyesi ülkelerin talep ettiği belgeler genellikle aynı.

Başvuru formu
Fotoğraf (istenen sayıda, Schengen vize fotoğraf ölçüleri ile uyumlu)
Pasaport
Uçak bileti rezervasyonu
Otel rezervasyonu
Yurt dışı seyahat sigortası
Banka hesabı bilgileri
İkametgah
Nüfus cüzdanı ve pasaport fotokopisi
Çalışanlardan İstenen Schengen Vize Başvuru Belgeleri
Kişi çalışıyorsa istenen vize başvuru belgeleri çoğalıyor.

İş veren mektubu
İşe giriş bildirgesi
4A hizmet dökümü
Maaş bordrosu
Faaliyet belgesi
İmza sirküleri
Vergi levhası

Tur Süresi

7 Gece 8 Gün

449,00 EUR
'den itibaren

Konaklama

3*4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama

Ulaşım

Pegasus Hava Yolları

Gezilecek Yerler

Amsterdam (2) Bruksel (1) Paris (3) Lüksemburg - Köln (1)

Tur Hakkında

Amsterdam (2) Bruksel (1) Paris (3) Lüksemburg - Köln (1)

Fiyata Dahil Hizmetler

 • PEGASUS Hava Yolları ekonomik sınıfı uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • 3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • Tüm şehirlerarası transferler
 • Panoramik Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg ve Köln şehir turları
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 • Öğle & akşam yemekleri ve içecekler
 • Ekstra turlar
 • Ören yeri ve müze girişleri 
 • İsteğe bağlı seyahat sağlık güvence paketi ( Kişi Başı 25 € )
 • İç hat bağlantı uçak bileti

 

 • Şehir Vergileri, Otel Vergileri, Alan Vergileri, Şoför Bahşişleri, Lokal Rehber + Kulaklık, Otopark ve Otoyol ücretleri için kişi başı tur başlamadan acente yetkilisine veya rehbere Günlük 10 € (Toplam : 80 €) ödeme yapılacaktır.

Benzer Turlar

Mega Benelux & Paris & Colmar & Köln PGS İle 7 Gece (İ0076)

Mega Benelux & Paris & Colmar & Köln PGS İle 7 Gece (İ0076)

3* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
699,00 EUR

Brüksel – Paris (3) – Rotterdam – Amsterdam (2) – Köln – Metz (1) – Colmar – Lüksemburg (1)
Mega Benelüx & Paris & Colmar & Köln THY İle 7 Gece FRA-FRA (İ0041)

Mega Benelüx & Paris & Colmar & Köln THY İle 7 Gece FRA-FRA (İ0041)

3* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
1.099,00 EUR

Köln – Amsterdam (2) – Brüksel – Paris (3) – Reims – Metz (1) – Colmar – Lüksemburg (1) – Trier
Deluxe Benelux & Paris PGS İle 7 Gece 8 Gün Tüm Turlar Dahil (T0032)

Deluxe Benelux & Paris PGS İle 7 Gece 8 Gün Tüm Turlar Dahil (T0032)

3*4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
1.099,00 EUR

AMSTERDAM (2) & LÜKSEMBURG (1) & PARİS (3) & BRÜKSEL (1)
İzmir Çıkışlı Benelux & Paris Turu - Almanya Dahil (BB10)

İzmir Çıkışlı Benelux & Paris Turu - Almanya Dahil (BB10)

3*4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
599,00 EUR

Amsterdam (2) Bruksel (1) Paris (3) Köln (1)
Ankara Çıkışlı Benelüx & Paris Turu - Almanya Dahil (BB11)

Ankara Çıkışlı Benelüx & Paris Turu - Almanya Dahil (BB11)

3*4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
549,00 EUR

Amsterdam (2) Bruksel (1) Paris (3) Köln (1)
Antalya Çıkışlı Benelüx & Paris Turu - Almanya Dahil (BB12)

Antalya Çıkışlı Benelüx & Paris Turu - Almanya Dahil (BB12)

3*4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
549,00 EUR

Amsterdam (2) Bruksel (1) Paris (3) Köln (1)
Benelüx & Paris ( Fransa - Hollanda - Belçika - Lüksemburg - Almanya PGS İle 7 Gece (K0001)

Benelüx & Paris ( Fransa - Hollanda - Belçika - Lüksemburg - Almanya PGS İle 7 Gece (K0001)

3*4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
699,00 EUR

Paris (3) - Amsterdam (2) - Brüksel (1) - Lüksemburg (1) - Köln
Benelux Yıldızı Ekstra Turlar ve Çevre Gezileri Dahil (TY003)

Benelux Yıldızı Ekstra Turlar ve Çevre Gezileri Dahil (TY003)

3*4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
749,00 EUR

Almanya - Hollanda - Fransa - Belçika - Luksemburg
Elegant Benelüx & Alsace & İsviçre & Almanya THY İle 7 Gece Ekstra Turlar Dahil (AMS-BSL) (F0120)

Elegant Benelüx & Alsace & İsviçre & Almanya THY İle 7 Gece Ekstra Turlar Dahil (AMS-BSL) (F0120)

3*-4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
1.249,00 EUR

Amsterdam (2) & Marken & Vollendam & Zaanse Schans & Brugge & Brüksel (1) Trier Lüksemburg (1) & Schengen & Colmar & Freiburg Strasbourg & Alsace (3) & Zurich & Schaffhausen & Basel & Luzern
Benelüx & Paris & Köln SunEkspress HY İle 7 Gece (İzmir Çıkışlı) (İ0130)

Benelüx & Paris & Köln SunEkspress HY İle 7 Gece (İzmir Çıkışlı) (İ0130)

3* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
799,00 EUR

Roermond Design Outlet Turu Dahil