Üye Girişi

Bir hesabınızmı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi 'ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Büyük Japonya Turu 11 Gün THY ile (BBJPN10)

Büyük Japonya Turu 11 Gün THY ile (BBJPN10)

10 Gece 11 Gün 3* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama
Tur Tipi
Ulaşım
Kalkış Şehri
Fiyat Hesapla / Rezervasyon

Tur Süresi

10 Gece 11 Gün


'den itibaren

Konaklama

3* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama

Ulaşım

Gezilecek Yerler

TOKYO - NAGOYA - OSAKA - HİROŞİMA - FUKUOKA - NAGAZAKI

Tur Hakkında

TOKYO (3 GECE) NAGOYA (1GECE) OSAKA (2 GECE ) HİROŞİMA (1 GECE) FUKUOKA (1GECE) NAGAZAKI ( 1 GECE )

Büyük Japonya Turu 11 Gün THY ile (BBJPN10)

Doğu Asya’da bulunan ve 6852 adadan oluşan Japonya, Büyük Okyanus’taki bir takımadalar grubunun üzerinde yer alıyor. Çoğu pek küçük olan adalar grubunun en büyük dört adası Honshu, Hokkaido, Kyushu ve Shikoku; ülkenin çok büyük bir kısmını oluşturuyor. 127 milyon kişiyle dünyanın en kalabalık ülkeleri arasında bulunan Japonya’nın başkenti Tokyo, dünyanın en büyük metropolleri arasında yer alıyor. Son derece özel kültürü, kendine özgü coğrafyası, muhteşem Zen bahçeleri ve geleneksel yaşam biçimiyle bütün dünyanın hayalini kurduğu destinasyonlardan biri olan Japonya, teknolojik unsurların ustalıkla kullanıldığı günümüz yaşamıyla konuklarını modern ile klasiğin birbirini rahatsız etmeden sentezlendiği bir atmosferde ağırlıyor.

Sizin de Japonya’da tatil yapma hayaliniz varsa, hemen şimdi bir adım atarak Tatilyildizi'ni inceleyebilir ve ayrıcalıklı imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Tur Programı Tümünü Göster

1. Gün ISTANBUL- TOKYO

İstanbul Havalimanı  , Dış Hatlar Gidiş Terminali, TATİL YILDIZI görevlileri ile  buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından, TÜRK HAVA YOLLARI  tarifeli saferi ile Japonya’nın başkenti TOKYO (Narita ) ‘ya hareket ediyoruz. Geceleme uçakta.

2. Gün TOKYO

Varışımızı takiben, TOKYO şehir turumuzu yapacağız. Turumuz yarım gün sürecektir. Tur  programımızda ,Japonya’nın ilk imparatoru Meiji’nin ruhunu tanrısallaştırmak için yapılan MeijiShinju Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz , sonrasındaTOKYO TOWER’ dan şehrin büyüleyici manzarasını izliyoruz. Yol üzerinde panoramik olarak National Diet Building’i göreceğiz, Turumuzun sonunda TOKYO nun meşhur caddesi GINZA STREET de mola veriyor ve turumuzun burada sonlandırıyoruz. Öğleden sonra serbest saatlerimizde Tokyo sokaklarını  keşfetmeye devam ediyorsunuz.

KONAKLAMA: APA Hotel Tokyo 3* vb

3. Gün TOKYO - ASAKUSA VE SUMO

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı sonrası, çevre gezilerimize devam edeceğiz. Musashigawa Beya SUMO Güreş  idman Kampı Ziyareti , Japon kültüründe spordan öte bir gelenek olan SUMO GÜREŞİ kültürünü , Tokyo çevresinde yer alan  altı büyük idman yurdunun bir tanesine giderek tanıyacağız. Sabah antremanlarına giderek, onları izleyeceğiz. Öğle saatlerinden ASAKUSA bölgesine gideceğiz ve ASAKUSA  tapınağını ziyaret edeceğiz. Geceleme otelimizde.

KONAKLAMA : APA Hotel Tokyo 3* vb

4. Gün FUJİ DAĞI – HAKONE TURU - NAGOYA

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz. HAKONE-FUJI YANARDAĞI-  GÖLÜ TURU TAM GÜN  turu  yapacağız. Turumuz sabah 07:30 da otelimizden Özel Otobüsümüz ile başlıyor. Tam gün sürecek bu gezimizde Hakone/FUJİ dağı istikametine doğru yolculuğumuz  başlıyor, rehberimizden Japonya hakkında bilgiler alıyoruz, FUJİ yanar dağı eteklerine ulaşıyoruz, 5.İstasyon olarak bilinen noktaya  çıkacağız, buradan FUJİ manzarasını izliyoruz. Daha sonra ÖĞLE YEMEĞİ molası veriliyor, bugün menüde  JAPON Mutfağının özel lezzetleri var. Yemek sonrası GÖL  kıyısına  geçiyoruz,  Japonya’nın kutsal göllerinden  olan ve UNESCO  koruması altına olan bu güzel yörede bir  Tekne turuna katılıyoruz. Turumuzun bitiminde NAGOYA’ ya hareket edeceğiz. Geceleme  Otelimizde.

KONAKLAMA : APA Hotel Tokyo 3* vb

5. Gün NAGOYA – KYOTO- NARA TURU - OSAKA

Bu sabah NAGOYA ’dan ayrılacağız, Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası eşyalarımız ile otelimizden ayrılıyoruz. Özel otobüsümüz ile turumuza  Osaka’ya doğru devam edeceğiz. KYOTO- NARA turu dahildir .Bu sabah 07:30 da otelimizden ayrılıyoruz, Yolculuğumuzun ilk durağı KYOTO şehir olacak , Kyoto’ya varışımızda şehri panoramik olarak geziyoruz. Shogun Ashiaga Yoshimitsu için Zen inancına göre inşa edilmiş Kinkakuji Mabedibir  diğer  adı ile  ALTIN TAPINAK ziyaretimizi yapacağız. Daha sonra  Japon Mutfağı  bir öğle  yemeği bizleri bekliyor gezimizin devamında, ikinci durağımız NARA kenti olacak ve UNESCO Mirasları listesindeki TODAJİ tapınağını ziyaret ediyoruz, burada bahçesinde Nara geyiklerini de  görüyoruz, serbestçe  çevrede gezinmekteler. Turun sonunda  Osaka’ya  varıyoruz. dönüyoruz. OSAKA Panaromik bir şehir gezisi  yapacağız. 1,5 saat sürecek.  Geceleme otelimizde.

KONAKLAMA : APA Hotel  3* vb

6. Gün OSAKA

Osaka ‘da çevre gezimiz olacak. KİŞİMOTO TURU- ERTUĞRUL FIRKATEYENİ 

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası , güneye doğru ilerliyoruz. KİŞİMOTO kasabasını ziyaret edeceğiz. ÖĞLE YEMEĞİ turumuz esnasında JAPON YEMEĞİ olarak alınacaktır. Osmanlı tarihinde dramatik bir hikayesi olan Ertuğrul Fırkateyni ‘nin battığı Kushimoto kayalıklarına gideceğiz. Burada Ertuğrul Şehitliği, Kushimoto ziyaret edeceğiz. Yola çıkılacağı gün Japon Deniz Kuvvetlerinin tayfun uyarısına rağmen, Ertuğrul Fırkateyni planlandığı gibi 15 Eylül 1890 tarihinde Yokohama Limanı'ndan ayrıldı. Kuşimoto açıklarında tayfuna yakalanan Ertuğrul Fırkateyni 16 Eylül 1890'da kayalara çarparak battı. 16 Eylül saat 21.30 civarında Ertuğrul Fırkateyni, Kuşimoto yakınlarındaki kayalara çarpıp battı. Kazadan sadece 69 denizci kurtuldu, 550 Osmanlı leventi ise şehit oldu.

KONAKLAMA : APA Hotel  3* vb

7. Gün OSAKA - KOBE - HİROŞİMA

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası turumuza devam edeceğiz. KOBE ‘ye ulaşıyoruz. KOBE ziyaretlerimizi yapacağız. Kobe turumuz sonrasında, adını yakında tarihte çokça duyduğumuz Hiroşima şehrine doğru devam ediyoruz. Hiroşima Kalesi ziyaretini yapacağız. Hiroşima Kalesi, Japonya'nın Hiroşima kentinde bulunan bir kaledir. Kale, 1590'larda inşa edilmiş olup 6 Ağustos 1945'te atılan atom bombası ile tahrip edilmiştir. 1958'de yeniden inşa edilmiştir olup günümüzde Hiroşima tarihi müzesi olarak hizmet vermektedir. Geceleme  Otelimizde.

KONAKLAMA : APA HOTEL HIROSHIMA 3* vb

8. Gün HİROŞİMA - FUKUOKA

Bu sabah 06:00 da otelimizden ayrılacağız. Japonya ‘nın en sonundaki FUKUOKA adasına doğru yolumuza devam edeceğiz. Fukuoka ‘ya varışımızı takiben, panaromik çevre gezilerimizi  yapacağız. ÖĞLE YEMEĞİ yerel bir restoranda alınacaktır. Dazaifu Tenman-gu tapınağı ziyaret ediliyor. Son olarak kushida-jinja ziyaretimizi  yapıyoruz. Geceleme otelimizde.

KONAKLAMA : FUKUOKA BAY 3* vb

9. Gün FUKUOKA - NAGAZAKİ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası yolculuğumuza devam ediyoruz. Japonya’nın ana karasının en ucunda yer alan  NAGAZAKI şehrine devam ediyoruz. Varışı takiben çevre gezilerimiz, Nagasaki Atomic Bomb Museum ziyareti  yapılacak. Tarihteki en acı hatıralar arasında yer alan nükleer savaşı hatırlıyoruz. Son olarak Nagasaki Shinchi Chinatown Çin mahallesinde kısa bir  yürüyüş yaparak turumuzu tamamlıyoruz. ve  geceleme otelimizde.

KONAKLAMA : APA HOTEL 3* vb

10. Gün NAGAZAKİ - TOKYO

Bu sabah otelimizde kahvaltı aldıktan sonra , havalimanına transferimiz yapılacaktır. TOKYO uçuşumuzu  yapıyoruz. Son gecemizi  Japonya’da TOKYO şehrinde geçireceğiz. Otelimize  transferimiz yapılıyor serbest günümüz olacak. Geceleme otelimizde.

KONAKLAMA : TOKYO APA HOTEL 3* vb

11. Gün TOKYO- İSTANBUL

Otelimizde kahvaltı sonrası havalimanına geçiyoruz. Uçuş saatimizi beklerken TÜRK HAVA YOLLARI uçağına  check in işlemlerimizi yapıyoruz. Akşam saatlerin de İstanbul Havalimanına varışımız ve turumuzun sona ermesi.

Fiyata Dahil Hizmetler

* Türk Hava Yolları İle İstanbul/Tokyo / İstanbul Uçak biletleri 

* Nagazaki / Tokyo  Yerel Hava Yolu Tek yön bileti .

* 3 Yıldızlı Otellerde - Oda Kahvaltı Konaklama

* Tokyo Yarım GünlükPananromik ŞehirTuru

* Osaka /NAGOYA /HİROŞİMA /Panaromik şehir turu

* FUJI DAĞI TURU + KYOTO -NARA+ KOBE TURU

* Alan/Otel/Alan ve Şehirlerarası tüm Transferler,

* Havalimanı Vergileri

* SeyahatSigortası

* Türkçe Rehberlik Hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Yurt dışı çıkış harcı

* Kişisel Harcamalar

Tur Tarihleri & Fiyatlar

Tur Notları

İptal Şartları

TatilYıldızı Yurtdışı Turları İptal ve İade Şartları

Değerli TatilYıldızı misafirleri,

TatilYıldızı olarak, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini her zaman ön planda tutuyoruz. Yurtdışı turlarında oluşabilecek olası iptal ve değişiklik durumlarında şeffaf ve adil bir iade politikası izlemekteyiz. İşte yurtdışı turları için geçerli iptal ve iade şartlarımız:

 1. İptal Süresi:
  • Turun başlama tarihinden 45 gün öncesine kadar yapılan iptallerde %100 iade sağlanır.
  • Turun başlama tarihine 30-45 gün kala yapılan iptallerde %50 iade sağlanır.
  • Turun başlama tarihine 30 günden az süre kala yapılan iptallerde iade sağlanamamaktadır.
 2. Zorunlu Durumlar:
  • Sağlık sorunları, acil durumlar gibi belgelenmiş zorunlu durumlarda iptal yapıldığında, geçerli belgelerle birlikte talep edilen ücretin tamamı turun başlama tarihine 20 gün kala iade edilir.
 3. Tesis ve Ulaşım İptalleri:
  • Tesis veya ulaşım sağlayıcılarının (hava yolu şirketi, otel vb.) kendi politikaları çerçevesinde gerçekleştirdiği iptallerde, misafirlerimize oluşan maliyetler doğrultusunda iade veya alternatif tur seçenekleri sunulur.
 4. Ödeme İşlemleri:
  • İptal talebi durumunda iade işlemleri, ödemenin yapıldığı kanala (banka hesabı, kredi kartı vb.) ve süreçlere göre gerçekleştirilir. İade süreci, banka veya kart kuruluşlarının işlem sürelerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 5. İptal Prosedürü:
  • İptal talepleri, müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla yazılı olarak (iptal@tatilyildizi.com.tr üzerinden yapılmalıdır.)

TatilYıldızı olarak, her zaman misafirlerimizin yanında olduğumuzu ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için çaba gösterdiğimizi belirtmek isteriz. Herhangi bir sorunuz veya talebiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Keyifli ve güvenli seyahatler dileriz!

Vize Bilgileri

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vizesiz seyahat edebilmektedir.

Tur Süresi

10 Gece 11 Gün


'den itibaren

Konaklama

3* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama

Ulaşım

Gezilecek Yerler

TOKYO - NAGOYA - OSAKA - HİROŞİMA - FUKUOKA - NAGAZAKI

Tur Hakkında

TOKYO (3 GECE) NAGOYA (1GECE) OSAKA (2 GECE ) HİROŞİMA (1 GECE) FUKUOKA (1GECE) NAGAZAKI ( 1 GECE )

Fiyata Dahil Hizmetler

* Türk Hava Yolları İle İstanbul/Tokyo / İstanbul Uçak biletleri 

* Nagazaki / Tokyo  Yerel Hava Yolu Tek yön bileti .

* 3 Yıldızlı Otellerde - Oda Kahvaltı Konaklama

* Tokyo Yarım GünlükPananromik ŞehirTuru

* Osaka /NAGOYA /HİROŞİMA /Panaromik şehir turu

* FUJI DAĞI TURU + KYOTO -NARA+ KOBE TURU

* Alan/Otel/Alan ve Şehirlerarası tüm Transferler,

* Havalimanı Vergileri

* SeyahatSigortası

* Türkçe Rehberlik Hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Yurt dışı çıkış harcı

* Kişisel Harcamalar

Benzer Turlar

Bangkok & Pattaya Mahan HY İle Süper Promosyon 7 Gece 9 Gün (W0089)

Bangkok & Pattaya Mahan HY İle Süper Promosyon 7 Gece 9 Gün (W0089)

3* veya 4* Otel Fiyat Seçenekli 7 Gece 9 Gün
949,00 EUR

Bangkok 2 Pattaya 5
 Pattaya Turu Gulf Air'ile (BB034)

Pattaya Turu Gulf Air'ile (BB034)

3* ve 4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 6 Gece 7 Gün
849,00 EUR

Elegant Sri Lanka Jazeera HY İle 5 Gece Ekstra Turlar Dahil ve Tüm Akşam Yemekleri Dahil (F0121)

Elegant Sri Lanka Jazeera HY İle 5 Gece Ekstra Turlar Dahil ve Tüm Akşam Yemekleri Dahil (F0121)

4* Otel Yarım Pansiyon Konaklama 5 Gece 6 Gün
1.099,00 EUR

Colombo & Pinnawala Fil Bakımevi & Dambulla Tapınağı & Habarana-Sigiriya (2) Hiriwadunna & Spice Garden & Kandy (1) & Giragama Çay Fabrikası & Galle (1) Deniz Kaplumbağaları & Colombo (1) & Negombo
Bangkok & Pattaya & Phuket Salam Air İle 6 Gece 8 Gün Süper Promosyon (W0317)

Bangkok & Pattaya & Phuket Salam Air İle 6 Gece 8 Gün Süper Promosyon (W0317)

3*4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 6 Gece 8 Gün
1.049,00 EUR

Bangkok (2) Pattaya (2) Phuket (2)
Phuket Turu Salam Air İle Süper Promosyon 5 Gece 7 Gün (W0318)

Phuket Turu Salam Air İle Süper Promosyon 5 Gece 7 Gün (W0318)

4* ve 5* Otel Konaklama Fiyat Seçenekli 5 Gece 7 Gün
999,00 EUR

Vizesiz
Bangkok & Pattaya & Phuket Mahan Havayolları İle Süper Promosyon 6 Gece 8 Gün (W0129)

Bangkok & Pattaya & Phuket Mahan Havayolları İle Süper Promosyon 6 Gece 8 Gün (W0129)

3*4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 6 Gece 8 Gün
1.099,00 EUR

Bangkok (2) Pattaya (2) Phuket (2)
Pattaya Mahan Havayolları İle 7 Gece 9 Gün Süper Promosyon (W0159)

Pattaya Mahan Havayolları İle 7 Gece 9 Gün Süper Promosyon (W0159)

3* veya 4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama Fiyat Seçenekli 7 Gece 9 Gün
949,00 EUR

Uzakdoğu'nun Yıldızı Sen Ol !
Phuket THY ile 5 Gece Ekstra Turlar Dahil (F0052)

Phuket THY ile 5 Gece Ekstra Turlar Dahil (F0052)

4* Otel Konaklamalı 5 Gece 6 Gün
1.449,00 EUR

Vizesiz
Phuket Turu Süper Promosyon 7 Gece 9 Gün Mahan HY İle (W0071)

Phuket Turu Süper Promosyon 7 Gece 9 Gün Mahan HY İle (W0071)

4* ve 5* Otel Konaklama Fiyat Seçenekli 7 Gece 9 Gün
1.149,00 EUR

4* ve 5* Otel Konaklama Fiyat Seçenekli