Üye Girişi

Bir hesabınızmı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi 'ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Dubai Turu 6 Kal 3 Öde SunExpress HY İle Abu Dhabi İkonları Turu, Palmiye Adası Gündoğumu Turu ve Sabah Kahvaltısı Dahil (İzmir Çıkışlı) (İ0111)

Dubai Turu 6 Kal 3 Öde SunExpress HY İle Abu Dhabi İkonları Turu, Palmiye Adası Gündoğumu Turu ve Sabah Kahvaltısı Dahil (İzmir Çıkışlı) (İ0111)

6 Gece 9 Gün 3* 4* 5* Otel Konaklama Fiyat Seçenekli
Tur Tipi
Ulaşım
Sun Express Havayolları
Kalkış Şehri İzmir
Fiyat Hesapla / Rezervasyon

Tur Süresi

6 Gece 9 Gün

449,00 EUR
'den itibaren

Konaklama

3* 4* 5* Otel Konaklama Fiyat Seçenekli

Ulaşım

Sun Express Havayolları

Gezilecek Yerler

DUBAİ – PALMİYE ADASI GÜN DOĞUMU TURU VE SABAH KAHVALTISI - ABU DHABİ İKONLARI TURU

Tur Hakkında

Her Cumartesi Dubai gidiş – Dubai dönüş

Dubai Turu 6 Kal 3 Öde SunExpress HY İle Abu Dhabi İkonları Turu, Palmiye Adası Gündoğumu Turu ve Sabah Kahvaltısı Dahil (İzmir Çıkışlı) (İ0111)

Uçuş Bilgileri :

Gidiş :    XQ898  20:50 02:30

Dönüş :  XQ899  03:30 07:25

Tur Programı Tümünü Göster

1. Gün İZMİR – DUBAİ

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde uçuştan 3 saat öncesinden itibaren gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından XQ898 sefer sayılı SunExpress Havayolları tarifeli uçuşu ile 20:50de Dubaiye uçuyoruz.

2. Gün DUBAİ – PALMİYE ADASI GÜN DOĞUMU TURU VE SABAH KAHVALTISI

Yerel saat ile sabah 02.30da Dubai Havalimanı’na varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen aracımızla Gökdelenler Caddesi” olarak bilinen Sheikh Zayed ve Burj Khalifa yolu üzerinden varacağımız Dünyanın 8. Harikası olarak adlandırılan, tüm zamanların en iddialı ve prestijli turistik projelerinden biri olan Palmiye Adasına Gün doğumu için hareket ediyor ve varışımıza istinaden lokal restoranda alınacak sabah kahvaltısı (fiyata dahil) ardından , fotoğraf meraklılarının tercihi olan restoran ve kafeleri ile ünlü Palmiye The Pointede yürüyüş ve çevre gezisi için serbest zaman sunuyoruz. Bu serbest zaman dahilinde dileyen misafirlerimiz Monorail treni ile (5 Euro bilet ücreti) ve/veya The View at The Palm kulesinin 52. Katta yer alan gözlem terasına çıkarak (25 Euro bilet ücreti) Palmiye Adası‘nı farklı açılardan keşfedebilirler. Tur bitimi otelimize transfer ve odaların alınmasına kadar serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde otelin ücretsiz imkanlarından yararlanabilirsiniz. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Dubai İkonları Turu (65 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda, Dubai’in diğer en önemli sembollerinden Burj Al Arab Yelken Oteli, Madinat / Souk Jumeirah, Media City, Jumeirah Sheik Sarayı ve Özel Adası, JBR & Marina Walk, Yat Limanı, Blue Water Adası, Dubai Eye, Dubai Kayak Merkezi panoramik olarak görülecektir. Alınacak akşam yemeği ardından turumuzu tamamlayarak otelimize dönüyoruz.

Akşam Yemekli Dubai İkonları Turu (65 Euro)

3. Gün DUBAİ

Sabah kahvaltısı ardından deniz & kum ve güneş keyfi için tam gün serbest zaman sunuyoruz. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Dubai Fenomenleri ve Fountain Show Turu (65 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk olarak; Petrol öncesi Dubai’nin lokal hayatını gözlemleyebileceğimiz, ilk yerleşim yeri olan Bastakiya Bölgesi’ni ve bu bölgede bulunan Bedevi mahallelerini, geleneksel dar sokakları, Meena Pazarını; lokal mimarisi ve çarşısı ile ünlü Al Seefi gezeceğiz; sunulacak serbest zaman sonrasında Baniyas/Deira bölgesinde bulunan altın, baharat, hurma ve elektronikçiler çarşılarını ziyaret edeceğiz. Lokal restoranda alacağımız öğle yemeği ardından Dubai Downtown’a hareket ediyoruz. Dubai Opera binası ve şık mekanların bulunduğu Boulevard caddesini görecek, instagram ve sosyal medya fenomenlerinin uğrak yeri Wing of Mexico – Burj Plaza’ da mola vereceğiz. Ardından 828 metre yüksekliği ile Dünyanın en yüksek yapısı olan Burj Khalifanın önünde bulundan ve  Dünya nın sayılı yapay göllerinden biri olan Burj gölündeki  renk oyunları , ışık ve ses gösterisi ile senkronize olan “The Dubai Fountain Showu izliyoruz. Alışveriş ve çevre gezisi için Souk Al Bahar – Dubai Mallda sunulacak serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, 828 metre yüksekliği ile Dünyanın en yüksek yapısı olan Burj Khalifanın 124. katına yine Dünyanın en hızlı asansörü ile çıkacak ve seyir terasından Dubainin eşsiz manzarasını 360 derece panoramik açıyla izleyebilecekleri Burj Khalifa At The Top (50 Euro) etkinliğine katılabilirler. Tur bitiminde otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak La Perle Show (95 Euro) programına katılabilirler. Dünya’nın en iyi performans gösterilerinden biri, Dubai’nin ise en büyük canlı prodüksiyonu olan, muhteşem akrobasi hareketleri ile son teknoloji efektlerinin bir araya geldiği La Perle Show ‘u izlerken adeta büyülenecek ve gösterimi bitiminde dahi nefes kesici performansın etkisinden çıkamayacaksınız. Tur bitiminde otelimize dönüyor ve dinlenmek üzere serbest zaman sunuyoruz.

Akşam Yemekli Dubai Fenomenleri ve Fountain Show Turu (65 Euro)

Burj Khalifa At The Top (50 Euro)

La Perle Show (95 Euro)

4. Gün DUBAİ

Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. Bu serbest zaman dahilinde deniz, kum ve güneşin keyfini çıkartabilirsiniz. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Çöl Safari Turu (85 Euro) programımıza katılabilirler. Çöl safari turumuz için otelimizden 4x4 jeepler ile hareket edeceğiz. Turumuzda çölde unutulmaz anlar yaşayıp Off-Road macerası ve fotoğraf molası sonrası Bedevi kampına varacağız. Dilerseniz deve üzerinde kısa bir gezintiye çıkabilir, geleneksel motiflerin kullanıldığı kına dövmesi yaptırabilir, Arap coğrafyasına ait geleneksel Kandura ve Abaya kıyafetleri ile hatıra fotoğrafı çektirebilirsiniz. Burada düzenlenecek olan dans ve müzikli eğlence eşliğinde, limitsiz soft içeceklerin dahil olduğu, Barbekü açık büfe akşam yemeğimizi alıyoruz. Bedevi hayatını deneyimleyeceğimiz bu turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz.

Akşam Yemekli Çöl Safari Turu (85 Euro) 

5. Gün DUBAİ

Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. Bu serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Legoland Tema Park Turu (95 Euro) programımıza katılabilirler. 2016 ‘da açılan ve Dubai Parks & Resort ‘de yer alan Logoland, genç ve kendini her yaşta genç hisseden ziyaretçileri için çeşitli aktiviteler, etkinlikler, şovlar sunan, 20 milyondan fazla logo tuğlası ile oluşturulmuş dünyaca ünlü farklı ikonik yapıların minyatürlerinin yer aldığı tema parkıdır. Factory, Lego City, Miniland ve Imagination gibi farklı tema alanlarına sahip olan Legoland ‘da geçireceğimiz keyifli süre ardından turumuzu tamamlıyoruz. Tur sonrası otelimize dönüyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Frame Turu (60 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk olarak “Gezegendeki en büyük resim çerçevesi “olarak bilinen Dubai Frame ‘in zirvesine çıkarak, en yüksek noktadan Dubai manzarasını, Dubai’nin nereden nereye geldiğini görsel şovları izleyerek, 150 metre yükseklikte camdan oluşan tabanda yürürken adrenalini doruklarınızda hissedeceksiniz. Lokal restoranda alacağımız akşam yemeği ile sonlanacak turumuzun ardından otelimize dönüyoruz.

Legoland Tema Park Turu (95 Euro)

Akşam Yemekli Frame Turu (60 Euro) 

6. Gün DUBAİ

Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. Bu serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Atlantis Aquaventure Water Park Turu (125 Euro) programımıza katılabilirler. Bu turumuzda, Palmiye adasındaki Dünyaca ünlü Atlantis Otelinde bulunan 105den fazla su kaydırağı ve eğlence dolu aktiviteleri ile Dünyanın en büyük su ve eğlence parkı Aquaventure ‘da unutulmaz ve keyifli zaman geçireceğiz. Ayrıca, park içinde bulunan özel plaj ve tropik alanında deniz, kum ve güneş keyfinin de tadına varacağız. Tur sonrası otelimize dönüyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Dubai Outlet Mall ve Festival City Alışveriş Turu (55 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda, Dubai’nin en büyük outlet alışveriş merkezi olan Dubai Outlet Mall ‘a hareket edeceğiz. Birçok ünlü markanın outlet mağazalarını keşfedeceğimiz bu ziyaretimizde, bu markalara ait ürünleri misafirlerimize sunulacak olan Özel Plus İndirim Card ile daha uygun fiyatlarla satın alma fırsatı bulacağız. Devamında, Dubai’nin popüler alışveriş merkezlerinden biri olan Festival City ‘de sunulacak serbest zaman ve lokal restoranda alınacak akşam yemeği ile sonlanacak olan turumuzun ardından otelimize dönüyoruz.

Atlantis Aquaventure Water Park Turu (125 Euro)

Akşam Yemekli Dubai Outlet Mall ve Festival City Alışveriş Turu (55 Euro)

7. Gün DUBAİ – ABU DHABİ İKONLARI TURU

Sabah kahvaltısı ardından deniz & kum & güneş keyfi için serbest zaman sunuyoruz. Öğle saatlerinde Abu Dhabi İkonları Turu programımızı düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Yedi emirliğin başkenti olarak bilinen Abu Dhabide gerçekleştireceğimiz gezi esnasında 40 yıl öncesine kadar küçük bir balıkçı köyü olarak bilinen başkentin, bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacağız. Abu Dhabi gezimiz esnasında, Emirates Palace, Etihad Towers, Qasr Al Watan, Corniche görülecek yerler arasındadır. Abu Dhabi İkonları Turu sonrası kişisel aktiviteler için serbest zaman. Serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Abu Dhabi Fenomenleri (55 Euro) programımıza katılabilirler. Lokal restoranda alınacak öğle yemeği (açık büfe ve limitsiz soft içecekler dahil) ile ardından başlayacağımız turumuzda ilk olarak tasarımında dünya kültürlerini birleştirme amacı ile Dünya'nın birçok farklı ülkesinden getirilen malzemelerinin kullanıldığı ve pek çok mimari akımın harmanlanmış olduğu, Osmanlı mimarisinin de etkilerinin görüldüğü, 82 farklı boyutta kubbesi olan, 17.000 metrekare avlusu ve camii içerisinde Dünyanın en büyük halısının bulunduğu, avizeleri pırlantalardan oluşan ve Dünyanın sayılı büyük camileri arasında olan Sheikh Zayed Camii görülecektir. Sheikh Zayed Camii ziyaretimiz sonrasında eğlence adası olarak bilinen Yas Adası gezimizi düzenleyeceğiz. Formula 1 Abu Dhabi Grand Prix, Yas Marina, Yas Waterworld, Warner Bros ve Ferrari World eğlence merkezleri panoramik olarak görülecektir. Yas Mall’da alışveriş ve kişisel aktiviteler için verilecek serbest zaman dahilinde, Warner Bros World veya Ferrari World ziyaretleri gerçekleştirerek temalı hediyelik eşya alışverişi yapabilir, hatıra fotoğrafı çektirebilirler. Abu Dhabi jet sosyetesinin uğrak yeri olan ve eğlenceleri ile ünlü, F1 pistini de yakından panoramik olarak görebileceğimiz Yas Marina ‘da fotoğraf ve çevre gezisi için serbest zaman sunuyoruz. Tur bitimi Dubai bölgesindeki otelimize dönüyor ve dinlenmek üzere serbest zaman sunuyoruz.

Akşam Yemekli Abu Dhabi Fenomenleri (55 Euro) 

8. Gün DUBAİ

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından tam gün serbest zaman Bu serbest zaman dahilinde alışveriş, deniz & kum & güneş keyfini çıkartabilirsiniz. Akşam arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Marina Dhow Cruise Turu (85 Euro) programımıza katılabilirler. Bu turumuzda, Dubainin ışıkları altındaki güzelliğini, teknede sunulacak eğlence ve showlar eşliğinde, farklı açılardan gözlemleme şansına sahip olacağımız, açık büfe akşam yemeği ve limitsiz soft içeceklerinde dahil olduğu Dubai Marina Dhow Cruise tekne gezimizi düzenliyoruz. 

Akşam Yemekli Marina Dhow Cruise Turu (85 Euro)

9. Gün DUBAİ – İZMİR

Rehberimizin bildireceği saatte, İzmir ‘e gerçekleşecek dönüş uçuşumuz için Dubai Havalimanı ‘na transfer. Bagaj teslim, check-in, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından XQ899 sayılı SunExpress Havayolları tarifeli seferi ile 03:30da İzmir ‘e uçuyoruz. TSİ 07:25de İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Hizmetler

 • SunExpress Hava Yolları tarifeli seferleri ile Adnan Menderes HL– Dubai HL – Adnan Menderes HL parkurunda uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri ve hizmet bedelleri,
 • Havalimanı transferleri
 • Tercih edilen otelde 6 gece oda & kahvaltı konaklamalar.
 • Palmiye Adası Gündoğumu Turu ve Sabah Kahvaltısı
 • Abu Dhabi İkonları Şehir Turu
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • 4* Metropolitan Hotel misafirlerine özel, “5* Grand Habtoor Jumeirah by Marriott ‘da 1 TAM GÜN ÜCRETSİZ plaj kullanımı”

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Dubai Vizesi  (Seyahat tarihlerini kapsayan tek girişli vize olup, Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz vizeden muaftır)
 • İsteğe bağlı seyahat sağlık güvence paketi 
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 • Tourism Dirham (Yerel otoriteler tarafından alınan ve misafirler tarafından otele direk ödenen gecelik kişi başı 3€-5€ olan konaklama vergileridir.)

Tur Tarihleri & Fiyatlar

Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. Çocuk
01.06.20243* İbis Hotel Al Barsha vb.Müsait686,25 €
549,00 €
873,75 €
699,00 €
-0 - 2 Yaş 199,00 €
-
 4* Four Points by Sheraton vb. (Jumeirah Village – Production City) “Jumeirah Plajına, Dubai Marina Mall Alışveriş Merkezine ve Metroya Ücretsiz Shuttle ServisMüsait748,75 €
599,00 €
936,25 €
749,00 €
748,75 €
599,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 599,00 €
-
 5* Elite Byblos vb. “Mall of Emirates AVM-Metroya yürüme mesafesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle servisMüsait811,25 €
649,00 €
1.061,25 €
849,00 €
811,25 €
649,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 649,00 €
-
 4* Metropolitan Hotel Dubai vb. (Burj El Arab ve Souk Madinat Jumeirah Bölgesi) “Dubai Mall, Mall of Emirates ve Jumeirah Beach ‘a ücretsiz Shuttle servis”Müsait811,25 €
649,00 €
1.061,25 €
849,00 €
811,25 €
649,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 649,00 €
-
 5* Grand Plaza Mövenpick Media City -Jumeirah vb. “Palmiye Adası ve Dubai Marina bölgesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle Servis”Müsait936,25 €
749,00 €
1.311,25 €
1.049,00 €
936,25 €
749,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 749,00 €
-
15.06.20243* İbis Hotel Al Barsha vb.Müsait998,75 €
799,00 €
1.248,75 €
999,00 €
-0 - 2 Yaş 199,00 €
-
 4* Four Points by Sheraton vb. (Jumeirah Village – Production City) “Jumeirah Plajına, Dubai Marina Mall Alışveriş Merkezine ve Metroya Ücretsiz Shuttle ServisMüsait1.061,25 €
849,00 €
1.373,75 €
1.099,00 €
1.061,25 €
849,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 849,00 €
-
 5* Elite Byblos vb. “Mall of Emirates AVM-Metroya yürüme mesafesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle servisMüsait1.061,25 €
849,00 €
1.436,25 €
1.149,00 €
1.061,25 €
849,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 849,00 €
-
 4* Metropolitan Hotel Dubai vb. (Burj El Arab ve Souk Madinat Jumeirah Bölgesi) “Dubai Mall, Mall of Emirates ve Jumeirah Beach ‘a ücretsiz Shuttle servis”Müsait1.123,75 €
899,00 €
1.436,25 €
1.149,00 €
1.123,75 €
899,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 899,00 €
-
 5* Grand Plaza Mövenpick Media City -Jumeirah vb. “Palmiye Adası ve Dubai Marina bölgesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle Servis”Müsait1.248,75 €
999,00 €
1.748,75 €
1.399,00 €
1.248,75 €
999,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 999,00 €
-
22.06.20243* İbis Hotel Al Barsha vb.Müsait811,25 €
649,00 €
998,75 €
799,00 €
-0 - 2 Yaş 199,00 €
-
 4* Four Points by Sheraton vb. (Jumeirah Village – Production City) “Jumeirah Plajına, Dubai Marina Mall Alışveriş Merkezine ve Metroya Ücretsiz Shuttle ServisMüsait873,75 €
699,00 €
1.123,75 €
899,00 €
873,75 €
699,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 699,00 €
-
 5* Elite Byblos vb. “Mall of Emirates AVM-Metroya yürüme mesafesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle servisMüsait936,25 €
749,00 €
1.186,25 €
949,00 €
936,25 €
749,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 749,00 €
-
 4* Metropolitan Hotel Dubai vb. (Burj El Arab ve Souk Madinat Jumeirah Bölgesi) “Dubai Mall, Mall of Emirates ve Jumeirah Beach ‘a ücretsiz Shuttle servis”Müsait936,25 €
749,00 €
1.186,25 €
949,00 €
936,25 €
749,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 749,00 €
-
 5* Grand Plaza Mövenpick Media City -Jumeirah vb. “Palmiye Adası ve Dubai Marina bölgesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle Servis”Müsait1.061,25 €
849,00 €
1.436,25 €
1.149,00 €
1.061,25 €
849,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 849,00 €
-
06.07.20243* İbis Hotel Al Barsha vb.Müsait561,25 €
449,00 €
748,75 €
599,00 €
-0 - 2 Yaş 199,00 €
-
 4* Four Points by Sheraton vb. (Jumeirah Village – Production City) “Jumeirah Plajına, Dubai Marina Mall Alışveriş Merkezine ve Metroya Ücretsiz Shuttle ServisMüsait623,75 €
499,00 €
873,75 €
699,00 €
623,75 €
499,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 489,00 €
-
 5* Elite Byblos vb. “Mall of Emirates AVM-Metroya yürüme mesafesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle servisMüsait686,25 €
549,00 €
998,75 €
799,00 €
686,25 €
549,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 539,00 €
-
 4* Metropolitan Hotel Dubai vb. (Burj El Arab ve Souk Madinat Jumeirah Bölgesi) “Dubai Mall, Mall of Emirates ve Jumeirah Beach ‘a ücretsiz Shuttle servis”Müsait686,25 €
549,00 €
998,75 €
799,00 €
686,25 €
549,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 539,00 €
-
 5* Grand Plaza Mövenpick Media City -Jumeirah vb. “Palmiye Adası ve Dubai Marina bölgesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle Servis”Müsait811,25 €
649,00 €
1.311,25 €
1.049,00 €
811,25 €
649,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 639,00 €
-
13.07.20243* İbis Hotel Al Barsha vb.Müsait623,75 €
499,00 €
748,75 €
599,00 €
-0 - 2 Yaş 199,00 €
-
 4* Four Points by Sheraton vb. (Jumeirah Village – Production City) “Jumeirah Plajına, Dubai Marina Mall Alışveriş Merkezine ve Metroya Ücretsiz Shuttle ServisMüsait686,25 €
549,00 €
936,25 €
749,00 €
686,25 €
549,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 549,00 €
-
 5* Elite Byblos vb. “Mall of Emirates AVM-Metroya yürüme mesafesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle servisMüsait748,75 €
599,00 €
998,75 €
799,00 €
748,75 €
599,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 599,00 €
-
 4* Metropolitan Hotel Dubai vb. (Burj El Arab ve Souk Madinat Jumeirah Bölgesi) “Dubai Mall, Mall of Emirates ve Jumeirah Beach ‘a ücretsiz Shuttle servis”Müsait748,75 €
599,00 €
998,75 €
799,00 €
748,75 €
599,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 599,00 €
-
 5* Grand Plaza Mövenpick Media City -Jumeirah vb. “Palmiye Adası ve Dubai Marina bölgesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle Servis”Müsait873,75 €
699,00 €
1.311,25 €
1.049,00 €
873,75 €
699,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 699,00 €
-
20.07.20243* İbis Hotel Al Barsha vb.Müsait561,25 €
449,00 €
748,75 €
599,00 €
-0 - 2 Yaş 199,00 €
-
 4* Four Points by Sheraton vb. (Jumeirah Village – Production City) “Jumeirah Plajına, Dubai Marina Mall Alışveriş Merkezine ve Metroya Ücretsiz Shuttle ServisMüsait623,75 €
499,00 €
873,75 €
699,00 €
623,75 €
499,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 489,00 €
-
 5* Elite Byblos vb. “Mall of Emirates AVM-Metroya yürüme mesafesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle servisMüsait686,25 €
549,00 €
998,75 €
799,00 €
686,25 €
549,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 539,00 €
-
 4* Metropolitan Hotel Dubai vb. (Burj El Arab ve Souk Madinat Jumeirah Bölgesi) “Dubai Mall, Mall of Emirates ve Jumeirah Beach ‘a ücretsiz Shuttle servis”Müsait686,25 €
549,00 €
998,75 €
799,00 €
686,25 €
549,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 539,00 €
-
 5* Grand Plaza Mövenpick Media City -Jumeirah vb. “Palmiye Adası ve Dubai Marina bölgesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle Servis”Müsait811,25 €
649,00 €
1.311,25 €
1.049,00 €
811,25 €
649,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 639,00 €
-
27.07.20243* İbis Hotel Al Barsha vb.Müsait561,25 €
449,00 €
748,75 €
599,00 €
-0 - 2 Yaş 199,00 €
-
 4* Four Points by Sheraton vb. (Jumeirah Village – Production City) “Jumeirah Plajına, Dubai Marina Mall Alışveriş Merkezine ve Metroya Ücretsiz Shuttle ServisMüsait623,75 €
499,00 €
873,75 €
699,00 €
623,75 €
499,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 489,00 €
-
 5* Elite Byblos vb. “Mall of Emirates AVM-Metroya yürüme mesafesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle servisMüsait686,25 €
549,00 €
998,75 €
799,00 €
686,25 €
549,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 539,00 €
-
 4* Metropolitan Hotel Dubai vb. (Burj El Arab ve Souk Madinat Jumeirah Bölgesi) “Dubai Mall, Mall of Emirates ve Jumeirah Beach ‘a ücretsiz Shuttle servis”Müsait686,25 €
549,00 €
998,75 €
799,00 €
686,25 €
549,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 539,00 €
-
 5* Grand Plaza Mövenpick Media City -Jumeirah vb. “Palmiye Adası ve Dubai Marina bölgesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle Servis”Müsait811,25 €
649,00 €
1.311,25 €
1.049,00 €
811,25 €
649,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 639,00 €
-
03.08.20243* İbis Hotel Al Barsha vb.Müsait561,25 €
449,00 €
748,75 €
599,00 €
-0 - 2 Yaş 199,00 €
-
 4* Four Points by Sheraton vb. (Jumeirah Village – Production City) “Jumeirah Plajına, Dubai Marina Mall Alışveriş Merkezine ve Metroya Ücretsiz Shuttle ServisMüsait623,75 €
499,00 €
873,75 €
699,00 €
623,75 €
499,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 489,00 €
-
 5* Elite Byblos vb. “Mall of Emirates AVM-Metroya yürüme mesafesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle servisMüsait686,25 €
549,00 €
998,75 €
799,00 €
686,25 €
549,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 539,00 €
-
 4* Metropolitan Hotel Dubai vb. (Burj El Arab ve Souk Madinat Jumeirah Bölgesi) “Dubai Mall, Mall of Emirates ve Jumeirah Beach ‘a ücretsiz Shuttle servis”Müsait686,25 €
549,00 €
998,75 €
799,00 €
686,25 €
549,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 539,00 €
-
 5* Grand Plaza Mövenpick Media City -Jumeirah vb. “Palmiye Adası ve Dubai Marina bölgesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle Servis”Müsait811,25 €
649,00 €
1.311,25 €
1.049,00 €
811,25 €
649,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 639,00 €
-
10.08.20243* İbis Hotel Al Barsha vb.Müsait561,25 €
449,00 €
748,75 €
599,00 €
-0 - 2 Yaş 199,00 €
-
 4* Four Points by Sheraton vb. (Jumeirah Village – Production City) “Jumeirah Plajına, Dubai Marina Mall Alışveriş Merkezine ve Metroya Ücretsiz Shuttle ServisMüsait623,75 €
499,00 €
873,75 €
699,00 €
623,75 €
499,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 489,00 €
-
 5* Elite Byblos vb. “Mall of Emirates AVM-Metroya yürüme mesafesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle servisMüsait686,25 €
549,00 €
998,75 €
799,00 €
686,25 €
549,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 539,00 €
-
 4* Metropolitan Hotel Dubai vb. (Burj El Arab ve Souk Madinat Jumeirah Bölgesi) “Dubai Mall, Mall of Emirates ve Jumeirah Beach ‘a ücretsiz Shuttle servis”Müsait686,25 €
549,00 €
998,75 €
799,00 €
686,25 €
549,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 539,00 €
-
 5* Grand Plaza Mövenpick Media City -Jumeirah vb. “Palmiye Adası ve Dubai Marina bölgesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle Servis”Müsait811,25 €
649,00 €
1.311,25 €
1.049,00 €
811,25 €
649,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 639,00 €
-
17.08.20243* İbis Hotel Al Barsha vb.Müsait561,25 €
449,00 €
686,25 €
549,00 €
-0 - 2 Yaş 199,00 €
-
 4* Four Points by Sheraton vb. (Jumeirah Village – Production City) “Jumeirah Plajına, Dubai Marina Mall Alışveriş Merkezine ve Metroya Ücretsiz Shuttle ServisMüsait623,75 €
499,00 €
873,75 €
699,00 €
623,75 €
499,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 499,00 €
-
 5* Elite Byblos vb. “Mall of Emirates AVM-Metroya yürüme mesafesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle servisMüsait686,25 €
549,00 €
998,75 €
799,00 €
686,25 €
549,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 549,00 €
-
 4* Metropolitan Hotel Dubai vb. (Burj El Arab ve Souk Madinat Jumeirah Bölgesi) “Dubai Mall, Mall of Emirates ve Jumeirah Beach ‘a ücretsiz Shuttle servis”Müsait686,25 €
549,00 €
936,25 €
749,00 €
686,25 €
549,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 549,00 €
-
 5* Grand Plaza Mövenpick Media City -Jumeirah vb. “Palmiye Adası ve Dubai Marina bölgesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle Servis”Müsait811,25 €
649,00 €
1.248,75 €
999,00 €
811,25 €
649,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 649,00 €
-
24.08.20243* İbis Hotel Al Barsha vb.Müsait561,25 €
449,00 €
748,75 €
599,00 €
-0 - 2 Yaş 199,00 €
-
 4* Four Points by Sheraton vb. (Jumeirah Village – Production City) “Jumeirah Plajına, Dubai Marina Mall Alışveriş Merkezine ve Metroya Ücretsiz Shuttle ServisMüsait623,75 €
499,00 €
873,75 €
699,00 €
623,75 €
499,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 489,00 €
-
 5* Elite Byblos vb. “Mall of Emirates AVM-Metroya yürüme mesafesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle servisMüsait686,25 €
549,00 €
936,25 €
749,00 €
686,25 €
549,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 539,00 €
-
 4* Metropolitan Hotel Dubai vb. (Burj El Arab ve Souk Madinat Jumeirah Bölgesi) “Dubai Mall, Mall of Emirates ve Jumeirah Beach ‘a ücretsiz Shuttle servis”Müsait686,25 €
549,00 €
936,25 €
749,00 €
686,25 €
549,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 539,00 €
-
 5* Grand Plaza Mövenpick Media City -Jumeirah vb. “Palmiye Adası ve Dubai Marina bölgesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle Servis”Müsait811,25 €
649,00 €
1.311,25 €
1.049,00 €
811,25 €
649,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 639,00 €
-
31.08.20243* İbis Hotel Al Barsha vb.Müsait623,75 €
499,00 €
873,75 €
699,00 €
-0 - 2 Yaş 199,00 €
-
 4* Four Points by Sheraton vb. (Jumeirah Village – Production City) “Jumeirah Plajına, Dubai Marina Mall Alışveriş Merkezine ve Metroya Ücretsiz Shuttle ServisMüsait686,25 €
549,00 €
936,25 €
749,00 €
686,25 €
549,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 549,00 €
-
 5* Elite Byblos vb. “Mall of Emirates AVM-Metroya yürüme mesafesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle servisMüsait748,75 €
599,00 €
998,75 €
799,00 €
748,75 €
599,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 599,00 €
-
 4* Metropolitan Hotel Dubai vb. (Burj El Arab ve Souk Madinat Jumeirah Bölgesi) “Dubai Mall, Mall of Emirates ve Jumeirah Beach ‘a ücretsiz Shuttle servis”Müsait748,75 €
599,00 €
998,75 €
799,00 €
748,75 €
599,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 599,00 €
-
 5* Grand Plaza Mövenpick Media City -Jumeirah vb. “Palmiye Adası ve Dubai Marina bölgesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle Servis”Müsait873,75 €
699,00 €
1.373,75 €
1.099,00 €
873,75 €
699,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 699,00 €
-
07.09.20243* İbis Hotel Al Barsha vb.Müsait623,75 €
499,00 €
811,25 €
649,00 €
-0 - 2 Yaş 199,00 €
-
 4* Four Points by Sheraton vb. (Jumeirah Village – Production City) “Jumeirah Plajına, Dubai Marina Mall Alışveriş Merkezine ve Metroya Ücretsiz Shuttle ServisMüsait686,25 €
549,00 €
936,25 €
749,00 €
686,25 €
549,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 549,00 €
-
 5* Elite Byblos vb. “Mall of Emirates AVM-Metroya yürüme mesafesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle servisMüsait748,75 €
599,00 €
1.061,25 €
849,00 €
748,75 €
599,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 599,00 €
-
 4* Metropolitan Hotel Dubai vb. (Burj El Arab ve Souk Madinat Jumeirah Bölgesi) “Dubai Mall, Mall of Emirates ve Jumeirah Beach ‘a ücretsiz Shuttle servis”Müsait748,75 €
599,00 €
1.061,25 €
849,00 €
748,75 €
599,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 599,00 €
-
 5* Grand Plaza Mövenpick Media City -Jumeirah vb. “Palmiye Adası ve Dubai Marina bölgesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle Servis”Müsait873,75 €
699,00 €
1.373,75 €
1.099,00 €
873,75 €
699,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 699,00 €
-
14.09.20243* İbis Hotel Al Barsha vb.Müsait623,75 €
499,00 €
811,25 €
649,00 €
-0 - 2 Yaş 199,00 €
-
 4* Four Points by Sheraton vb. (Jumeirah Village – Production City) “Jumeirah Plajına, Dubai Marina Mall Alışveriş Merkezine ve Metroya Ücretsiz Shuttle ServisMüsait686,25 €
549,00 €
936,25 €
749,00 €
686,25 €
549,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 549,00 €
-
 5* Elite Byblos vb. “Mall of Emirates AVM-Metroya yürüme mesafesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle servisMüsait748,75 €
599,00 €
1.061,25 €
849,00 €
748,75 €
599,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 599,00 €
-
 4* Metropolitan Hotel Dubai vb. (Burj El Arab ve Souk Madinat Jumeirah Bölgesi) “Dubai Mall, Mall of Emirates ve Jumeirah Beach ‘a ücretsiz Shuttle servis”Müsait748,75 €
599,00 €
1.061,25 €
849,00 €
748,75 €
599,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 599,00 €
-
 5* Grand Plaza Mövenpick Media City -Jumeirah vb. “Palmiye Adası ve Dubai Marina bölgesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle Servis”Müsait873,75 €
699,00 €
1.373,75 €
1.099,00 €
873,75 €
699,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 699,00 €
-
21.09.20243* İbis Hotel Al Barsha vb.Müsait623,75 €
499,00 €
811,25 €
649,00 €
-0 - 2 Yaş 199,00 €
-
 4* Four Points by Sheraton vb. (Jumeirah Village – Production City) “Jumeirah Plajına, Dubai Marina Mall Alışveriş Merkezine ve Metroya Ücretsiz Shuttle ServisMüsait686,25 €
549,00 €
936,25 €
749,00 €
686,25 €
549,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 549,00 €
-
 5* Elite Byblos vb. “Mall of Emirates AVM-Metroya yürüme mesafesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle servisMüsait748,75 €
599,00 €
1.061,25 €
849,00 €
748,75 €
599,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 599,00 €
-
 4* Metropolitan Hotel Dubai vb. (Burj El Arab ve Souk Madinat Jumeirah Bölgesi) “Dubai Mall, Mall of Emirates ve Jumeirah Beach ‘a ücretsiz Shuttle servis”Müsait748,75 €
599,00 €
1.061,25 €
849,00 €
748,75 €
599,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 599,00 €
-
 5* Grand Plaza Mövenpick Media City -Jumeirah vb. “Palmiye Adası ve Dubai Marina bölgesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle Servis”Müsait873,75 €
699,00 €
1.373,75 €
1.099,00 €
873,75 €
699,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 699,00 €
-
28.09.20243* İbis Hotel Al Barsha vb.Müsait623,75 €
499,00 €
811,25 €
649,00 €
-0 - 2 Yaş 199,00 €
-
 4* Four Points by Sheraton vb. (Jumeirah Village – Production City) “Jumeirah Plajına, Dubai Marina Mall Alışveriş Merkezine ve Metroya Ücretsiz Shuttle ServisMüsait686,25 €
549,00 €
936,25 €
749,00 €
686,25 €
549,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 539,00 €
-
 5* Elite Byblos vb. “Mall of Emirates AVM-Metroya yürüme mesafesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle servisMüsait748,75 €
599,00 €
1.061,25 €
849,00 €
748,75 €
599,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 589,00 €
-
 4* Metropolitan Hotel Dubai vb. (Burj El Arab ve Souk Madinat Jumeirah Bölgesi) “Dubai Mall, Mall of Emirates ve Jumeirah Beach ‘a ücretsiz Shuttle servis”Müsait748,75 €
599,00 €
1.061,25 €
849,00 €
748,75 €
599,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 589,00 €
-
 5* Grand Plaza Mövenpick Media City -Jumeirah vb. “Palmiye Adası ve Dubai Marina bölgesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle Servis”Müsait873,75 €
699,00 €
1.373,75 €
1.099,00 €
873,75 €
699,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 689,00 €
-
05.10.20243* İbis Hotel Al Barsha vb.Müsait686,25 €
549,00 €
936,25 €
749,00 €
-0 - 2 Yaş 199,00 €
-
 4* Four Points by Sheraton vb. (Jumeirah Village – Production City) “Jumeirah Plajına, Dubai Marina Mall Alışveriş Merkezine ve Metroya Ücretsiz Shuttle ServisMüsait748,75 €
599,00 €
1.061,25 €
849,00 €
748,75 €
599,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 589,00 €
-
 5* Elite Byblos vb. “Mall of Emirates AVM-Metroya yürüme mesafesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle servisMüsait811,25 €
649,00 €
1.186,25 €
949,00 €
811,25 €
649,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 639,00 €
-
 4* Metropolitan Hotel Dubai vb. (Burj El Arab ve Souk Madinat Jumeirah Bölgesi) “Dubai Mall, Mall of Emirates ve Jumeirah Beach ‘a ücretsiz Shuttle servis”Müsait811,25 €
649,00 €
1.311,25 €
1.049,00 €
811,25 €
649,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 639,00 €
-
 5* Grand Plaza Mövenpick Media City -Jumeirah vb. “Palmiye Adası ve Dubai Marina bölgesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle Servis”Müsait936,25 €
749,00 €
1.436,25 €
1.149,00 €
936,25 €
749,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 739,00 €
-
12.10.20243* İbis Hotel Al Barsha vb.Müsait686,25 €
549,00 €
936,25 €
749,00 €
-0 - 2 Yaş 199,00 €
-
 4* Four Points by Sheraton vb. (Jumeirah Village – Production City) “Jumeirah Plajına, Dubai Marina Mall Alışveriş Merkezine ve Metroya Ücretsiz Shuttle ServisMüsait748,75 €
599,00 €
1.061,25 €
849,00 €
748,75 €
599,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 589,00 €
-
 5* Elite Byblos vb. “Mall of Emirates AVM-Metroya yürüme mesafesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle servisMüsait811,25 €
649,00 €
1.186,25 €
949,00 €
811,25 €
649,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 639,00 €
-
 4* Metropolitan Hotel Dubai vb. (Burj El Arab ve Souk Madinat Jumeirah Bölgesi) “Dubai Mall, Mall of Emirates ve Jumeirah Beach ‘a ücretsiz Shuttle servis”Müsait811,25 €
649,00 €
1.311,25 €
1.049,00 €
811,25 €
649,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 639,00 €
-
 5* Grand Plaza Mövenpick Media City -Jumeirah vb. “Palmiye Adası ve Dubai Marina bölgesi” “Jumeirah Plajına Ücretsiz Shuttle Servis”Müsait936,25 €
749,00 €
1.436,25 €
1.149,00 €
936,25 €
749,00 €
0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 739,00 €
-

Tur Notları

 • Otellere giriş saati 15:00, çıkış saatleri ise 12:00‘dir. Dubai programlarımızda rehber misafirlerimizi Dubai Havalimanı ‘nda karşılamaktadır,
 • Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 10 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları ve içerikleri değişiklik gösterebilir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.
 • Vize başvurularının tur hareketinden en geç 10 gün iş günü öncesine kadar yapılması gerekmektedir. (B.A.E. ‘de Cumartesi ve Pazar günleri tatil olup, işgünü sayılmamaktadır). Başvurusu gerçekleşmiş vize işlem bedelinin iadesi bulunmamaktadır.

İptal Şartları

Tatil Yıldızı Yurtdışı Turları İptal ve İade Şartları

Değerli Tatil Yıldızı misafirleri,

Tatil Yıldızı olarak, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini her zaman ön planda tutuyoruz. Yurtdışı turlarında oluşabilecek olası iptal ve değişiklik durumlarında şeffaf ve adil bir iade politikası izlemekteyiz. İşte yurtdışı turları için geçerli iptal ve iade şartlarımız:

 1. İptal Süresi:
  • Turun başlama tarihinden 45 gün öncesine kadar yapılan iptallerde %100 iade sağlanır.
  • Turun başlama tarihine 30-45 gün kala yapılan iptallerde %50 iade sağlanır.
  • Turun başlama tarihine 30 günden az süre kala yapılan iptallerde iade sağlanamamaktadır.
 2. Zorunlu Durumlar:
  • Sağlık sorunları, acil durumlar gibi belgelenmiş zorunlu durumlarda iptal yapıldığında, geçerli belgelerle birlikte talep edilen ücretin tamamı turun başlama tarihine 20 gün kalaya kadar iade edilir.
 3. Tesis ve Ulaşım İptalleri:
  • Tesis veya ulaşım sağlayıcılarının (hava yolu şirketi, otel vb.) kendi politikaları çerçevesinde gerçekleştirdiği iptallerde, misafirlerimize oluşan maliyetler doğrultusunda iade veya alternatif tur seçenekleri sunulur.
 4. Ödeme İşlemleri:
  • İptal talebi durumunda iade işlemleri, ödemenin yapıldığı kanala (banka hesabı, kredi kartı vb.) ve süreçlere göre gerçekleştirilir. İade süreci, banka veya kart kuruluşlarının işlem sürelerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 5. İptal Prosedürü:
  • İptal talepleri, müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla yazılı olarak (iptal@tatilyildizi.com.tr üzerinden yapılmalıdır.)

Tatil Yıldızı olarak, her zaman misafirlerimizin yanında olduğumuzu ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için çaba gösterdiğimizi belirtmek isteriz. Herhangi bir sorunuz veya talebiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Keyifli ve güvenli seyahatler dileriz!

Vize Bilgileri

Tur Süresi

6 Gece 9 Gün

449,00 EUR
'den itibaren

Konaklama

3* 4* 5* Otel Konaklama Fiyat Seçenekli

Ulaşım

Sun Express Havayolları

Gezilecek Yerler

DUBAİ – PALMİYE ADASI GÜN DOĞUMU TURU VE SABAH KAHVALTISI - ABU DHABİ İKONLARI TURU

Tur Hakkında

Her Cumartesi Dubai gidiş – Dubai dönüş

Fiyata Dahil Hizmetler

 • SunExpress Hava Yolları tarifeli seferleri ile Adnan Menderes HL– Dubai HL – Adnan Menderes HL parkurunda uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri ve hizmet bedelleri,
 • Havalimanı transferleri
 • Tercih edilen otelde 6 gece oda & kahvaltı konaklamalar.
 • Palmiye Adası Gündoğumu Turu ve Sabah Kahvaltısı
 • Abu Dhabi İkonları Şehir Turu
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • 4* Metropolitan Hotel misafirlerine özel, “5* Grand Habtoor Jumeirah by Marriott ‘da 1 TAM GÜN ÜCRETSİZ plaj kullanımı”

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Dubai Vizesi  (Seyahat tarihlerini kapsayan tek girişli vize olup, Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz vizeden muaftır)
 • İsteğe bağlı seyahat sağlık güvence paketi 
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 • Tourism Dirham (Yerel otoriteler tarafından alınan ve misafirler tarafından otele direk ödenen gecelik kişi başı 3€-5€ olan konaklama vergileridir.)

Benzer Turlar

Dubai Turu THY İle 3 Gece 4 Tam Gün Dubai ve Abu Dhabi İkonları Turu Hediye (İ0045)

Dubai Turu THY İle 3 Gece 4 Tam Gün Dubai ve Abu Dhabi İkonları Turu Hediye (İ0045)

3*- 4* veya 5* Otel Konaklama Fiyat Seçenekli 3 Gece 4 Gün
449,00 EUR

Dubai Turu PGS İle 3 Gece 4 Gün Dubai ve Abu Dhabi İkonları Turu Dahil (İ0098)

Dubai Turu PGS İle 3 Gece 4 Gün Dubai ve Abu Dhabi İkonları Turu Dahil (İ0098)

3*,4* ve 5* Otel Konaklama Fiyat Seçenekli 3 Gece 4 Gün
449,00 EUR

Dubai Turu PGS İle 4 Gece 5 Tam Gün Dubai ve Abu Dhabi İkonları Turu Hediye (İ0096)

Dubai Turu PGS İle 4 Gece 5 Tam Gün Dubai ve Abu Dhabi İkonları Turu Hediye (İ0096)

3*,4* ve 5* Otel Konaklama Fiyat Seçenekli 4 Gece 5 Gün
399,00 EUR

Ankara'dan Dubai Turu THY İle 3 Gece (İ0106)

Ankara'dan Dubai Turu THY İle 3 Gece (İ0106)

3* ,4* veya 5* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama Fiyat Seçenekli 3 Gece 5 Gün
449,00 EUR

Perşembe Dubai varış – Pazar Dubai dönüş
Dubai Turu Anadolujet HY İle 4 Gece Kurban Bayramı Özel (Ankara Çıkışlı) (İ0083)

Dubai Turu Anadolujet HY İle 4 Gece Kurban Bayramı Özel (Ankara Çıkışlı) (İ0083)

3* , 4* veya 5* Otel Konaklama Fiyat Seçenekli 4 Gece 7 Gün
549,00 EUR

DUBAİ ve ABU DHABİ İKONLARI DAHİL
Dubai Turu Emirates HY İle 4 Gece 5 Gün Kurban Bayramı Özel (İ0090)

Dubai Turu Emirates HY İle 4 Gece 5 Gün Kurban Bayramı Özel (İ0090)

3*, 4* veya 5* Otel Konaklama Fiyat Seçenekli 4 Gece 5 Gün
699,00 EUR

Abu Dhabi İkonları Turu Hediye …
Trabzon' dan Dubai Turu SunExpress HY İle 3 Gece 4 Tam Gün Kurban Bayramı Özel (İ0074)

Trabzon' dan Dubai Turu SunExpress HY İle 3 Gece 4 Tam Gün Kurban Bayramı Özel (İ0074)

3*, 4* veya 5* Otel Konaklama Fiyat Seçenekli 3 Gece 4 Gün
499,00 EUR

Dubai ve Abu Dhabi İkonları Şehir Turları Dahil…
Dubai & Legoland Air Arabia Hy İle 5 Gece 6 Gün Kurban Bayramı Özel (T0040)

Dubai & Legoland Air Arabia Hy İle 5 Gece 6 Gün Kurban Bayramı Özel (T0040)

3*4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 5 Gece 6 Gün
849,00 USD

DUBAİ (3) & LEGOLAND (2)
Dubai Turu SunExpress HY İle 3 Gece Kurban Bayramı Özel (Antalya Çıkışlı) (İ0164)

Dubai Turu SunExpress HY İle 3 Gece Kurban Bayramı Özel (Antalya Çıkışlı) (İ0164)

3* , 4* veya 5* Otel Konaklama Fiyat Seçenekli 3 Gece 6 Gün
649,00 EUR

PALMİYE ADASI GÜN DOĞUMU TURU VE SABAH KAHVALTISI HEDİYE