Üye Girişi

Bir hesabınızmı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi 'ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Balkanlar - Makedonya & Sırbistan & Bosna & Karadağ & Arnavutluk PGS ile 8 Gün (K0009)

Balkanlar - Makedonya & Sırbistan & Bosna & Karadağ & Arnavutluk PGS ile 8 Gün (K0009)

7 Gece 8 Gün 4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama
Tur Tipi
Ulaşım
Uçak
Kalkış Şehri İstanbul
Fiyat Hesapla / Rezervasyon

Tur Süresi

7 Gece 8 Gün

649,00 EUR
'den itibaren

Konaklama

4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama

Ulaşım

Uçak

Gezilecek Yerler

BELGRAD - SARAYBOSNA - MOSTAR - BLAGAJ - POÇİTEL - TREBİNJE - KOTOR - BUDVA - ST. STEFAN - BAR - İŞKODRA - TİRAN - OHRİD - GOSTİVAR - KALKANDELEN - ÜSKÜP

Tur Hakkında

Vizesiz !

Balkanlar - Makedonya & Sırbistan & Bosna & Karadağ & Arnavutluk PGS ile 8 Gün (K0009)

Uçuş Bilgileri :

TK1081  07:50 İstanbul 08:25 Belgrad

TK1006 20:20 Üsküp    22:55 İstanbul

"Balkanlar - Makedonya & Sırbistan & Bosna & Karadağ & Arnavutluk THY ile 8 Gün " tatili, Güneydoğu Avrupa'nın tarihi ve kültürel zenginlikleriyle dolu muhteşem ülkelerini keşfetmek isteyen seyahat severlere unutulmaz bir deneyim sunuyor. Bu tur, beş farklı Balkan ülkesini bir arada keşfetme fırsatı sunarak zengin bir gezi deneyimi yaşamanızı sağlar.

Makedonya, Sırbistan, Bosna, Karadağ ve Arnavutluk gibi Balkan ülkeleri, tarihi geçmişleri, etkileyici doğal güzellikleri ve kendine özgü kültürleriyle büyüleyicidir. Tur kapsamında, bu ülkelerin tarihi şehirlerini ve önemli mekanlarını ziyaret edebilir, yerel yaşamı ve gelenekleri yakından tanıyabilirsiniz.

Makedonya'da Ohrid Gölü'nün güzelliklerine hayran olabilir, Üsküp şehrinde Osmanlı ve modern mimarinin harmanlandığı yapıları keşfedebilirsiniz. Sırbistan'da Belgrad'ın canlı atmosferini deneyimleyebilir, Kalemegdan Kalesi'ni ziyaret edebilir ve Sava Nehri kıyısında keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Bosna'da Mostar Köprüsü ve Saraybosna gibi tarihi şehirlerin güzelliklerini görebilir, Karadağ'da Kotor Körfezi'nin manzarasını seyredebilir ve Budva'nın güzel plajlarında dinlenebilirsiniz. Arnavutluk'ta Adriyatik kıyısının ve doğal güzelliklerin tadını çıkarabilir, Tiran şehrinin tarihini keşfedebilirsiniz.

THY ile gerçekleştirilen bu tur, konforlu ve keyifli bir seyahat imkanı sunar. Uzman rehberler eşliğinde, Balkanlar'ın zengin kültürünü ve tarihini deneyimleyebilir, lezzetli Balkan yemeklerini tatma fırsatı bulabilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

"Balkanlar - Makedonya & Sırbistan & Bosna & Karadağ & Arnavutluk THY ile 8 Gün " tatili, tarih ve doğanın büyüsünü yaşamak isteyenler için harika bir seçenektir. Tatilyildizi.com.tr ile hayalinizdeki Balkanlar turunu gerçekleştirin ve bu muhteşem ülkelerin güzelliklerine tanıklık edin.

Rezervasyonunuzu şimdi yapın ve "Balkanlar - Makedonya & Sırbistan & Bosna & Karadağ & Arnavutluk THY ile 8 Gün " tatilini kaçırmayın. Tatilinizi daha da özel kılmak için Tatilyildizi.com.tr ekibi sizleri bekliyor.

Tur Programı Tümünü Göster

1. Gün İSTANBUL - SARAYBOSNA - TREBİNJE

Siz değerli misafirlerimizle İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Hava Yolları kontuarlarında saat 09:05'de buluşma ve check-in işlemlerinin yapılması. Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları'nın PC291 tarifeli seferi ile saat 12:05'de Saraybosna'ya hareket. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuğun ardından yerel saat ile saat 12.10'da Saraybosna'ya varış. Pasaport, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından özel otobüslerimizle birlikte Trebinje'ye hareket. İlk durağımız Mostar. Mostar'da yürüyerek yapacağımız turumuzda önce Mostar Köprüsü'nü görüyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1556 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü 1992 yılında cereyan eden savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkıldı, ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Daha sonra Koska Mehmet Paşa Camii'ni görüyoruz. İkinci durağımız ise Blagaj. Blagaj Bosna Hersek'in en değerli kentsel ve kırsal alanlarından biridir. Ardından tarihi dokusuyla korunan ve Türk köyü olarak bilinen Poçitel'i ziyaret ediyoruz. Poçitel ziyaretimizin ardından Trebinje otelimize transfer.

2. Gün TREBiNJE - KOTOR - BUDVA - ST. STEFAN - BAR - İŞKODRA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından panoramik şehir turumuzu takiben İşkodra'ya hareket. İlk olarak Adriyatik Denizi'nin incisi dünyanın en genç ülkelerinden biri olan Karadağ'a giriş yapıyoruz. Daha sonra önemli tarih ve doğa cenneti ve turistik cazibe merkezi durumunda bulunan Kotor'a hareket ediyoruz. Ardından muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile Balkanlar'ın en ünlü tatil merkezlerinden Budva'ya gidiyoruz. Burada yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz ve balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur'lu bir multi milyardere satılması ile günümüzde yenileme çalışmaları ile turizme kazandırılma aşamasında olan muhteşem St. Stefan'ı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir mola sonrasında Bar üzerinden İşkodra yolumuza devam ediyoruz. Geceleme İşkodra otelimizde.

3. Gün İŞKODRA - TİRAN - OHRİD

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Ohrid'e hareket. İşkodra yoluna ilk durağımız Arnavutluk'un başkenti Tiran. Ethem Bey Camii, tarihi Saat Kulesi, Ulusal Müze, Opera ve Bale Binası, Parlamento ve Başbakanlık Binası, Cumhurbaşkanlığı Köşkü ve İskender Bey Meydanı görülecek yerler arasındadır. Ohrid'e hareket ve varışta panoramik olarak Struga gezimize başlıyoruz. Otele varışımızla birlikte odalara yerleşme. Geceleme Ohrid otelimizde.

4. Gün OHRİD

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan St. Naum - Resne - Manastır turuna katılabilirler. Bu turumuzda Makedonya'nın en önemli azizlerinden biri olan St. Naum Manastırı ve Sarı Saltuk Türbesi'ni ziyaret ediyoruz. Ardından Resne'ye gidiyoruz. Burada İttihat ve Terakki'nin en ünlü 3 simasından biri ve Türk-Yunan savaşındaki faydaları nedeni ile üne kavuşmuş olan Resne'li Niyazi'nin Sarayı'nı ziyaret ediyoruz. Ardından Manastır (Bitola) kent gezimiz sırasında; Türk Çarşısı'nı, Bedesten'i, Yeni Camii'yi, Haydar Kadı Camii'ni ve gezimizin en duygusal anlarını yaşayacağınız Atatürk'ün mezun olduğu Askeri İdadi'yi ve Atatürk Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından Ohrid şehir turumuzu yapıyoruz. Yürüyerek yapacağımız panoramik şehir turumuzda, Bizans döneminin Ohrid'deki en önemli kilisesi St. Panteleymon, günümüzde hala konserler için kullanılan Aya Sofya Kilisesi ve Roma döneminden kalma anfi tiyatro, Car Samuel Kalesi, St. Bogorodica Perivlerta, yüzyıl kiliseleri Keşanlı İmareti, Kuloğlu ve Emin Mahmut Camileri, Çınar Meydanı, Ohrid Halveti Tekkesi'ni görüyoruz. Turumuzun ardından Ohrid'deki otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak yemekli müzikli Makedon Gecesi turuna katılabilirler. Yerel müzikler eşliğinde, Balkan mutfağının tadına bakıp, unutulmaz bir gece yaşayacaksınız. Gecenin sonunda otelimize transfer. Geceleme Ohrid otelimizde.

St. Naum - Resne - Manastır Turu (Öğle Yemekli) : 70 €
Makedon Gecesi:40 €

5. Gün OHRİD - GOSTİVAR - KALKANDELEN - ÜSKÜP

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından özel otobüslerimizle Üsküp'e hareket. İlk olarak Gostivar üzerinden Kalkandelen'e doğru gidiyoruz. Kalkandelen, Makedonya'nın kuzeybatısında, Polog bölgesi sınırları içinde yer alır. Şar Dağı eteklerine kurulu ve Pena Nehri kenarındadır. Başkent Üsküp ve manastırdan sonra ülkenin üçüncü büyük şehridir. 14.yüzyılda Kalkandelen bölgedeki birçok şehir gibi Osmanlı İmparatorluğu topraklarına katılmıştır. Türk egemenliğiyle beraber şehirde birçok açıdan değişiklikler, yenilikler görülmüştür. Ticaret açısından gelişmeye başlayan şehirde yeni binalar, hamam gibi yapılar kurulmuştur. Bu dönem ayrıca, Kalkandelen'deki Müslüman nüfusun da artıp baskın nüfus hâline gelmesini sağlamıştır. Söz konusu durumla bağlantılı olarak şehirde birçok cami, mescit, dinî yapı kurulmuştur. Bunlar içinde 1438 yılında yapılan Alaca Cami birçok yönüyle önemlidir. Osmanlı İmparatorluğu döneminde Kalkandelen, önemli bir ticaret merkezi olduğu gibi, tarım, zanaat açısından da ön plana çıkmıştır. Bunların yanında şehir, askerî üs özelliği de taşımıştır. 1991 yılında Makedonya'nın Yugoslavya Sosyalist Federal Cumhuriyeti'nden bağımsızlığını ilan etmesiyle Kalkandelen, bağımsız Kuzey Makedonya Cumhuriyeti içinde bugününe gelmiştir. Pena Nehri'nin süslediği Kalkandelen ve çevresinde görülecek yerlerin arasında eski kale olan Leşok Manastırı, tarihi taş köprü,1400'lü yıllarda yapılan, renkli süslemeleriyle özgün bir mimari eser olan Alaca Camii bulunmaktadır. Ardından Üsküp'e hareket ve Üsküp şehir turuyla gezimize devam ediyoruz. Ünlü şairimiz Yahya Kemal Beyatlı'nın doğum yeri olan Üsküp'te göreceğimiz yerler arasında Saat Kulesi, Türk Çarşısı, İsa Bey Camii, Mustafa Paşa Camii, Murat Paşa Camii, Kapan Hanı, Sulu Han, Davut Paşa Hamamı, Taş Köprü bulunmaktadır. Vardar nehrinin kıyısından ve nehrin öteki tarafında bulunan Türk ve Yahudi mahallelerini seyrederek yürüyoruz. Bu yürüyüşümüzde Makedonya Meydanı'nı, Osmanlı Köprüsü'nü ve Davut Paşa Hamamı'nı dışarıdan göreceğiz. Ardından Türk Çarşısı'na gidiyor ve Türk Çarşısı'ndaki tarihi eserleri görmeye başlıyoruz. Göreceğimiz bir diğer yapı olan ve eski Türk Çarşısı içinde yer alan, 1550 tarihli Sulu Han günümüzde Güzel Sanatlar Akademisi olarak kullanılıyor. Osmanlı döneminde 17 Han binası inşa edilmiş olan Üsküp'te günümüzde 3 han binası kalmıştır. 15.yy'ın 2. yarısında inşa edilmiş Kurşunlu Han ve Kapan Hanı'nı gördükten sonra Üsküp'ün sembol eserlerinden biri olan ve 16. yüzyılda inşa edilmiş saat kulesi'ni, 14. yüzyılda yapılmış erken dönem camilerimizden Sultan Murat Camii'ni görüyoruz. Ziyaretlerimizin ardından Türk Çarşısı'nda alışveriş için serbest zaman. Turumuzun bitimi ile birlikte otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme Üsküp otelimizde

6. Gün ÜSKÜP - BELGRAD

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından özel otobüslerimizle Belgrad'a hareket.
Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan öğle yemekli Zemun , Sava ve Tuna Nehri gemi turuna katılabilirler. Bu turumuzda ilk olarak Zemun'a gidiyoruz. Zemun'da Avusturya-Macaristan dönemine ait köşkler, çarşı, meyhaneler sokağı, eski tiyatro, Zemun parkını görüyoruz.
Ziyaretimizin ardından Sava ve Tuna nehri gemi turuna çıkıyoruz. Tarihteki gezintinin ardından yolumuzu Belgrad'a kadar sürdürüyoruz.
Belgrad'a varışımızın ardından panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Panoramik Belgrad şehir turumuz sırasında Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapısı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme Belgrad otelimizde.

Zemun - Sava - Tuna Gemi Turu (Öğle Yemekli) : 55 €

7. Gün BELGRAD - SARAYBOSNA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Turumuzun ardından Saraybosna'ya hareket sehire varışımızın ardından panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Avrupa'nın en müstesna çarşısı Başçarşı'da gezintimizi yapıyoruz. Osmanlı döneminden beri faaliyete devam eden Kurşunlu Medresesi'ni geziyoruz. Ardından Kanuni Sultan Süleyman'ın akrabası Hüsrev Bey Camii'ni geziyoruz. Turumuzun devamında Saat Kulesi, Saraybosna'da Katolik Katedrali, Ortodoks Kiliseleri ve Musevi Sinagogu'nu görüyoruz. Ardından I.Dünya Savaşı'nın çıktığı Latin Köprüsü'nü gezdikten sonra Osmanlı sebilinden su içiyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme Saraybosna otelimizde

8. Gün SARAYBOSNA - İSTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberinizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC292 tarifeli seferi ile saat 13:10'da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 17.05'de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na varış ve Kappatur hizmetlerinin sonu.

 
 

Fiyata Dahil Hizmetler

 • İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NDAN PEGASUS HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE İSTANBUL - SARAYBOSNA / SARAYBOSNA - İSTANBUL UÇAK BİLETİ
 • 4* OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMASI
 • HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
 • ZORUNLU SİGORTA (15€) (İPTAL VE DEĞİŞİKLİKTE
 • İPTAL İADESİ YOKTUR.)
 • ALAN / OTEL / ALAN TRANSFERLERİ
 • BELGRAD, SARAYBOSNA, TREBİNJE, İŞKODRA, OHRİD, ÜSKÜP, BUDVA, KOTOR, BLAGAJ, POÇİTEL, MOSTAR, GOSTİVAR, KALKANDELEN TURLARI
 • PROFESYONEL KAPPATUR REHBERLİK HİZMETLERİ

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI 
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR
 • KİŞİSEL HARCAMALAR
 • ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € )
 • YEREL OTERİTELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGİLERİ GECELİK 3-4 EURO (SADECE GEREKLİ OLAN OTELLERDE PASAPORT İBRAZI İLE ŞAHSİ VERGİ MAKBUZU ALINARAK DİREKT OTELE ÖDENİR
 • MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞLERİ
 • İÇ HAT BAĞLANTI ANKARA, İZMİR VE ANTALYA 
 • ERKEN REZERVASYON İPTAL SİGORTASI
 • 30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI 
 • COVİD-19 SİGORTASI

Tur Tarihleri & Fiyatlar

Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. Çocuk
14.04.20244* Otel KonaklamaMüsait649,00 €849,00 €649,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 649,00 €
-
21.04.20244* Otel KonaklamaMüsait649,00 €849,00 €649,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 649,00 €
-
05.05.20244* Otel KonaklamaMüsait649,00 €849,00 €649,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 649,00 €
-
12.05.20244* Otel KonaklamaMüsait649,00 €849,00 €649,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 649,00 €
-
19.05.20244* Otel KonaklamaMüsait649,00 €849,00 €649,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 649,00 €
-
26.05.20244* Otel KonaklamaMüsait649,00 €849,00 €649,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 649,00 €
-
02.06.20244* Otel KonaklamaMüsait649,00 €849,00 €649,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 649,00 €
-
09.06.20244* Otel KonaklamaMüsait649,00 €849,00 €649,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 649,00 €
-
16.06.20244* Otel KonaklamaMüsait849,00 €1.049,00 €849,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 849,00 €
-
23.06.20244* Otel KonaklamaMüsait699,00 €899,00 €699,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 699,00 €
-
30.06.20244* Otel KonaklamaMüsait649,00 €849,00 €649,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 649,00 €
-
07.07.20244* Otel KonaklamaMüsait649,00 €849,00 €649,00 €0 - 2 Yaş 199,00 €
2 - 12 Yaş 649,00 €
-

Tur Notları

İptal Şartları

Tatil Yıldızı Yurtdışı Turları İptal ve İade Şartları

Değerli Tatil Yıldızı misafirleri,

Tatil Yıldızı olarak, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini her zaman ön planda tutuyoruz. Yurtdışı turlarında oluşabilecek olası iptal ve değişiklik durumlarında şeffaf ve adil bir iade politikası izlemekteyiz. İşte yurtdışı turları için geçerli iptal ve iade şartlarımız:

 1. İptal Süresi:
  • Turun başlama tarihinden 45 gün öncesine kadar yapılan iptallerde %100 iade sağlanır.
  • Turun başlama tarihine 30-45 gün kala yapılan iptallerde %50 iade sağlanır.
  • Turun başlama tarihine 30 günden az süre kala yapılan iptallerde iade sağlanamamaktadır.
 2. Zorunlu Durumlar:
  • Sağlık sorunları, acil durumlar gibi belgelenmiş zorunlu durumlarda iptal yapıldığında, geçerli belgelerle birlikte talep edilen ücretin tamamı turun başlama tarihine 20 gün kalaya kadar iade edilir.
 3. Tesis ve Ulaşım İptalleri:
  • Tesis veya ulaşım sağlayıcılarının (hava yolu şirketi, otel vb.) kendi politikaları çerçevesinde gerçekleştirdiği iptallerde, misafirlerimize oluşan maliyetler doğrultusunda iade veya alternatif tur seçenekleri sunulur.
 4. Ödeme İşlemleri:
  • İptal talebi durumunda iade işlemleri, ödemenin yapıldığı kanala (banka hesabı, kredi kartı vb.) ve süreçlere göre gerçekleştirilir. İade süreci, banka veya kart kuruluşlarının işlem sürelerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 5. İptal Prosedürü:
  • İptal talepleri, müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla yazılı olarak (iptal@tatilyildizi.com.tr üzerinden yapılmalıdır.)

Tatil Yıldızı olarak, her zaman misafirlerimizin yanında olduğumuzu ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için çaba gösterdiğimizi belirtmek isteriz. Herhangi bir sorunuz veya talebiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Keyifli ve güvenli seyahatler dileriz!

Vize Bilgileri

Tur Süresi

7 Gece 8 Gün

649,00 EUR
'den itibaren

Konaklama

4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama

Ulaşım

Uçak

Gezilecek Yerler

BELGRAD - SARAYBOSNA - MOSTAR - BLAGAJ - POÇİTEL - TREBİNJE - KOTOR - BUDVA - ST. STEFAN - BAR - İŞKODRA - TİRAN - OHRİD - GOSTİVAR - KALKANDELEN - ÜSKÜP

Tur Hakkında

Vizesiz !

Fiyata Dahil Hizmetler

 • İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NDAN PEGASUS HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE İSTANBUL - SARAYBOSNA / SARAYBOSNA - İSTANBUL UÇAK BİLETİ
 • 4* OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMASI
 • HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
 • ZORUNLU SİGORTA (15€) (İPTAL VE DEĞİŞİKLİKTE
 • İPTAL İADESİ YOKTUR.)
 • ALAN / OTEL / ALAN TRANSFERLERİ
 • BELGRAD, SARAYBOSNA, TREBİNJE, İŞKODRA, OHRİD, ÜSKÜP, BUDVA, KOTOR, BLAGAJ, POÇİTEL, MOSTAR, GOSTİVAR, KALKANDELEN TURLARI
 • PROFESYONEL KAPPATUR REHBERLİK HİZMETLERİ

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI 
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR
 • KİŞİSEL HARCAMALAR
 • ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € )
 • YEREL OTERİTELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGİLERİ GECELİK 3-4 EURO (SADECE GEREKLİ OLAN OTELLERDE PASAPORT İBRAZI İLE ŞAHSİ VERGİ MAKBUZU ALINARAK DİREKT OTELE ÖDENİR
 • MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞLERİ
 • İÇ HAT BAĞLANTI ANKARA, İZMİR VE ANTALYA 
 • ERKEN REZERVASYON İPTAL SİGORTASI
 • 30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI 
 • COVİD-19 SİGORTASI

Benzer Turlar

Adriyatik Kıyıları Budva Turu Air Albania HY İle 3 Gece 4 Gün (W0194)

Adriyatik Kıyıları Budva Turu Air Albania HY İle 3 Gece 4 Gün (W0194)

3*, 4* veya 5* Otel Konaklama Fiyat Seçenekli 3 Gece 4 Gün
449,00 EUR

Tiran Şehir Turu Dahil ! Vizesiz !
Büyük Balkan Turu Air Albania HY İle 6 Gece 8 Gün Extra Turlar ve Akşam Yemekleri Dahil (W0197)

Büyük Balkan Turu Air Albania HY İle 6 Gece 8 Gün Extra Turlar ve Akşam Yemekleri Dahil (W0197)

4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 6 Gece 7 Gün
699,00 EUR

Balkan Gecesi Dahil !
Kosovalı Büyük Balkan Turu Air Albania HY İle 6 Gece 8 Gün Extra Turlar ve Akşam Yemekleri Dahil (W0198)

Kosovalı Büyük Balkan Turu Air Albania HY İle 6 Gece 8 Gün Extra Turlar ve Akşam Yemekleri Dahil (W0198)

4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 6 Gece 7 Gün
699,00 EUR

Balkan Gecesi Dahil !
Kosovalı Baştanbaşa Balkanlar Turu Air Albania HY İle 6 Gece Extra Turlar ve Akşam Yemekleri Dahil (W0199)

Kosovalı Baştanbaşa Balkanlar Turu Air Albania HY İle 6 Gece Extra Turlar ve Akşam Yemekleri Dahil (W0199)

4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 6 Gece 7 Gün
699,00 EUR

Balkan Gecesi Dahil !
Yunanistan Turu - SELANİK - ATİNA - KAVALA Otobüs ile (K0006)

Yunanistan Turu - SELANİK - ATİNA - KAVALA Otobüs ile (K0006)

3* 4* Otellerde Konaklama 4 Gece 5 Gün
199,00 EUR

ATİNA(2) - SELANİK(1) - KAVALA(1)
Büyük Balkanlar Anadolu Jet İle 7 Gece Extra Turlar, Akşam Yemekleri, Balkan Gecesi Dahil (Çarşamba Çıkışlı) (W0207)

Büyük Balkanlar Anadolu Jet İle 7 Gece Extra Turlar, Akşam Yemekleri, Balkan Gecesi Dahil (Çarşamba Çıkışlı) (W0207)

4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
749,00 EUR

Vizesiz ! Kosova – Arnavutluk – Bosna Hersek – Sırbistan – Karadağ – Kuzey Makedonya
Vizesiz Ve Kesin Hareketli Budva Turu Air Montenegro ile 3 Gece 4 Gün (Z0001)

Vizesiz Ve Kesin Hareketli Budva Turu Air Montenegro ile 3 Gece 4 Gün (Z0001)

3*, 4* veya 5* Otel Konaklama Fiyat Seçenekli 3 Gece 4 Gün
549,00 EUR