Üye Girişi

Bir hesabınızmı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi 'ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Otobüs İle Orta Avrupa Turu 7 Gece Konaklamalı (W0273)

Otobüs İle Orta Avrupa Turu 7 Gece Konaklamalı (W0273)

7 Gece 9 Gün 3* ve 4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama
Tur Tipi
Ulaşım
Uçak
Kalkış Şehri İstanbul
Fiyat Hesapla / Rezervasyon

Tur Süresi

7 Gece 9 Gün

599,00 EUR
'den itibaren

Konaklama

3* ve 4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama

Ulaşım

Uçak

Gezilecek Yerler

Belgrad - Budapeşte - Esztergom - Visegrad - Szentendre - Bratislava – Prag - Karlovy Vary - Viyana-Novi Sad

Tur Hakkında

Tatilin Yıldızı Sen Ol !

Otobüs İle Orta Avrupa Turu 7 Gece Konaklamalı (W0273)

Kalkış Yerleri :

19:00: Kadıköy Evlendirme Dairesi  Önünden       
19:30: Mecidiyeköy Polat Holding Binası önünden
20:00: İncirli Ömür plaza Önünden

Tatilyildizi.com.tr'nin özel organizasyonu, Orta Avrupa'nın tarihi ve kültürel zenginliklerini tanımak isteyenlere yönelik bir fırsat sunuyor. "Otobüs İle Orta Avrupa Turu ", tatilinizi muhteşem kılacak bir fırsat sunuyor.

Viyana'nın Sanat ve Kültür Hazineleri

İlk olarak Viyana! Klasik ülkelerin başkenti Viyana, sanat galerileri, sarayları ve tarihi kafeleri ile ünlüdür. Schönbrunn Sarayı'nı ziyaret edebilir, Stephansplatz Meydanı'nda alışveriş yapabilirsiniz.

Prag'ın Büyüleyici Atmosferi

Turun ikinci durağı Orta Avrupa'nın incisi Prag! Tarihi eski şehir meydanı, Charles Köprüsü ve muhteşem manzaraları ile Prag, sizi büyüleyecek. Prag Kalesi'ni ziyaret edebilir, Vltava Nehri'nde romantik bir tekne turu yapabilirsiniz.

Budapeşte'nin Termal Suları ve Gece Manzarası

Orta Avrupa turunun bir diğer gözde durağı Budapeşte! Tarihi termal suları ile ünlü bu şehirde, Gellért Tepesi'nden şehrin gece manzarasını izleyin, termal hamamların keyfini çıkarın.

Orta Avrupa'nın Sihirli Atmosferiyle Tanışın!

Otobüs İle Orta Avrupa Turu, tarih, kültür, sanat ve eğlenceyi aynı potada buluşturan bir yolculuk. Şimdi Tatilyildizi.com.tr üzerinden rezervasyon yapın ve Orta Avrupa'nın sihirli atmosferinde muhteşem bir tatile adım atın!

* PASAPORTUNDA KKTC MÜHRÜ OLAN MİSAFİRLERİMİZ YUNANİSTANA GİRİŞ YAPAMAZ

OTOBÜSLER

MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, , MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MINIBUSLER

ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

MINIBUSLER

MERCEDES SPRİNTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOT: Turlarımızda kişi sayısına göre, yukarıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır. 

Tur Programı Tümünü Göster

1. Gün İstanbul-Belgrad

19:00: Kadıköy Evlendirme Dairesi  Önünden       
19:30: Mecidiyeköy Polat Holding Binası önünden
20:00: İncirli Ömür plaza Önünden

Katılacak misafirlerimizi de alıp, Kapıkule sınır kapısına doğru hareket ediyoruz. Gümrük, pasaport ve sınır geçiş işlemlerimizi takiben Bulgaristan üzerinden Sırbistan'a ve Belgrad'a hareket. Geceleme otobüsümüzde.

2. Gün Belgrad

Belgrad'a varışımızla birlikte otobüsümüzle yapacağımız kısa turda; kentin günlük yaşamını, önemli binaları ve şehrin ortasında bilinçli bir şekilde bırakıldığı iddia edilen ve NATO tarafından bombalanmış içişleri bakanlığının binalarını görüyoruz. Turumuzun devamında otobüsümüzden inerek yapacağımız yürüyüş turunda da; Bayraklı Camisi, Belgrad Kalesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Saat Kulesi, Sokollu Mehmet Paşa Çeşmesi, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Stefan Lazarevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Kale Meydan, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerlerdir. Şehrin kalbi olarak sayılan Knez Mihajlova Caddesi'nde yapacağımız yürüyüş ile şehir turumuzu tamamlıyoruz. Burada rehberimizin bildireceği toplanma saatine kadar verilecek serbest zaman içerisinde alışveriş yapabilir, caddedeki şık kafelerin tadını çıkarabilirsiniz. Rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tuna ve Sava Nehirleri Tekne Gezisi turuna katılabilirsiniz(40Euro).  Otobüsümüzde buluşma ve otele transfer. Geceleme otelimizde.

Tuna ve Sava Nehirleri Tekne Gezisi turu (40Euro)

3. Gün Belgrad-Budapeşte

Sabah kahvaltımızın ardından Macaristan sınır geçişimizi takiben Budapeşteye doğru yola çıkıyoruz. Varışın ardından yapacağımız panoramik şehir turumuzda; Kahramanlar Meydanı, Andrassy Caddesi, Opera, Parlamento, Zincirli Köprü, Mathias Kilisesi, Elizabeth Köprüsü görülecek önemli noktalardır. Rehberimizin bildireceği buluşma saatine kadar serbest zaman. Sonrasında otelimize transfer, odalara yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tuna Nehri'nde Tekne Gezisi turuna katılabilirler(40 Euro). Kıyılarında Budapeştenin en önemli tarihi binalarının bulunduğu ve şehrin simgesi sayılan Tuna Nehri'nde 1 saatlik tekne gezisi sırasında ikram edilen içkinizin tadına bakarken en güzel fotoğraflarınızı çekebilirsiniz. Turun sonunda otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Tuna Nehri'nde Tekne Gezisi turu(40 Euro)

4. Gün Budapeşte (Esztergom-Visegrad-Szentendre)

Serbest uyanma ve gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Esztergom - Visegrad - Szentendre-Maria Valeria Köprüsü -Slovakya turuna katılabilirler(70 Euro). Turumuzda ilk ziyaret edeceğimiz nokta; Macaristan’ın ilk başkenti ve Roma Kilisesi'nin merkezi olan Esztergom olacak.  Turumuz esnasında Macaristan’ın en büyük kilisesi ve başpiskoposluk merkezi olan Esztergom Bazilikası ziyaret ediyoruz. Aynı tepede bulunan ünlü Esztergom Kalesi şu anda Esztergomun tarihini anlatan buluntular, freskler, haritalar, araç-gereçler ve silahların sergilendiği bir müzedir. Burada 16. ve 17.yylardaki Osmanlı hakimiyetinden kalma izleri de görmek mümkündür. Kale ve Bazilikanın bulunduğu tepeden bakınca batı-doğu istikametinde akan Tuna nehri ve nehrin hemen karşısında yer alan Slovakya toprakları görülmektedir. Buradaki turumuzun bitiminde Visegrad'a doğru yola çıkıyoruz. Tuna Nehri'nin en güzel manzaralarından birini Visegrad tepesinden seyrediyoruz.Ardında sanatçılar kasabası olarak da bilinen; dar, dolambaçlı sokakları ve mimarisi ile tipik Akdeniz kasabası havasını yansıtan Szentendre'ye hareket. Günümüzde Szentendre, Tuna Bandı olarak adlandırılan yazlık bölgenin başlangıcı olarak Budapeştelilerin yazlık evlerinin olduğu kesimdir. Çok sayıda kilisenin bulunduğu kentte sokak kahvelerinde oturmak yada otantik dar sokaklarında yürüyüş yapmak çok keyiflidir. Macaristan'ın en çok turist çeken yerlerinden olan bölge bu nedenle alışveriş cenneti haline gelmiştir. Elişi örtüler, porselen ve cam eşyalar, şarap, oyuncak bebekler, folklorik kostümler ve ahşap hediyelikler satan onlarca dükkan vardır. Turumuzda öğle yemeği yerel bir restoranda alınacaktır. Turun sonunda Budapeşte'ye ve otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Çigan Gecesi turuna katılabilirler(60 Euro). Çigan müziği eşliğinde folklorik dansların ve zaman zaman sizlerin de katılacağı şovların yapıldığı yöresel  Macar restoranında geleneksel yemekler ve şarap ile eğlence dolu bir Macar gecesi yaşayacağız. Turumuzun sonunda otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Esztergom - Visegrad - Szentendre-Maria Valeria Köprüsü -Slovakya turu (70 Euro)

Çigan Gecesi turu (60 Euro)

5. Gün Budapeşte - (Bratislava) – Prag

Sabah uyandırma, odaların boşaltılması ve kahvaltı sonrası Praga hareket. Dileyen misafirlerimiz yolumuzun üzerinde ekstra olarak düzenlenecek Bratislava turuna katılabilirler(40 Euro). Slovakya'nın başkentini tanıyacağımız turumuzda Bratislava'nın simgesi olan şehrin şaşırtan heykelleriyle fotoğraf çektirmeyi unutmuyoruz. Bratislava turuna katılmayan misafirlerimizi de bıraktığımız noktadan alıp Praga devam ediyoruz. Praga varışımızı takiben Prag şehir turumuzu gerçekleştiyoruz.  Prag’ın en eski yerleşim alanlarından olan Mala Strana (Küçük Mahalle), dünyaca meşhur tarihi Charles Köprüsü, Eski Belediye Binasının bulunduğu Prag Merkez meydanı Stare Mesto, tüm dünya tarafından bir mühendislik harikası olarak kabul edilen ünlü Astronomi Saati görülecek önemli noktalardır. Şehir turunun bitiminde otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Vltava Nehri'nde Yemekli Tekne Gezisi turuna katılabilirler(60 Euro). Prag'ı ikiye bölen Vltava Nehri üzerindeki gezi boyunca, Ulusal Tiyatro, Charles Köprüsü, Prag Kalesi Manzarası'nı seyrederek, müzik eşliğinde akşam yemeğimizi alıyoruz. Turun sonunda otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Bratislava turu (40 Euro)

Vltava Nehri'nde Yemekli Tekne Gezisi turu(60 Euro)

6. Gün Prag - (Karlovy Vary)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Karlovy Vary turuna katılabilirler(60 Euro). Biblo kent olarak anılan ve Prag'dan yaklaşık olarak 2 saatlik mesafede bulunan Karlovy Vary, 1358 yılında 4. Charles tarafından bulunan, dünyaca ünlü termal bölgedir. Şehre varışta yapıplacak panoramik şehir turumuzun sonrasında kişisel keşifleriniz ve alışveriş için verilecek serbest zamanın bitiminde Prag'a ve otelimize dönüş. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Folklorik Çek Gecesi turuna katılabilirler(70 Euro). Prag'ın değişik yerel restoranlarında, sizler için seçtiğimiz özel menüyü, canlı müzik ve değişik bir şov eşliğinde alacak ve gecenin geç saatlerine kadar eğleneceksiniz. Gecenin sonunda otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Karlovy Vary turu(60 Euro)

Folklorik Çek Gecesi turu (70 Euro)

7. Gün Prag - (Cesky Krumlov)-Viyana

Sabah uyandırma, odaların boşaltılması ve kahvaltı sonrası Viyana'ya hareket. Dileyen misafirlerimiz yolumuzun üzerinde ekstra olarak düzenlenecek Cesky Krumlov turuna katılabilirler(35 Euro). Çek Cumhuriyetinin değerli bir mücevheri olmakla beraber aynı zamanda UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesinde yer alan bir kasabadır. Komünizmin en koyu dönemlerinde harap duruma gelmiş olan Cesky Krumlov, 90lardan itibaren tekrar yeniden doğuşunu yaşamış ve güzelliklerini ziyarete gelen tüm misafirlerine yansıtmıştır. Cesky Krumlov turuna katılmayan misafirlerimizi de bıraktığımız noktadan alıp Avusturya'ya ve başkent Viyana'ya doğru yola çıkıyoruz. Varışın ardından yapacağımız şehir turunda; Opera Binası, Sanat Tarihi Müzesi, Parlamento Binası, Belediye Binası, Üniversite, Votiv Kilisesi, Maria Teresa Meydanı görülecek önemli noktalardır. Turun bitiminde otelimize transfer ve odalara yerleşme. Dileyen misfirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Grinzing turuna katılabilirler (45 Euro). Bir bağcılık köyü olan ve özellikle beyaz şarapları ile ün yapmış olan Grinzing Köyü şimdilerde otantik binaları ve tipik restoranları ile turistlerin uğrak yeri olmuştur. Viyananın 20 dk. kadar dışında olan Grinzingde alınacak yemek sırasında akordeon ve keman eşliğinde eğlence unutulmaz bir Orta Avrupa gecesi yaşıyoruz. Turun sonunda otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Cesky Krumlov turu (35 Euro)

Grinzing turu (45 Euro)

8. Gün Viyana-Novi Sad-Belgrad

Sabah kahvaltımızın ardından ekonomik olarak Sırbistan'ın ekonomik açıdan en gelişmiş bölgesi olan Voyvodina özerk bölgesinin başkenti Novi Sad'a hareket ediyoruz. Albert Einstein'ın da bir süre yaşadığı şehirde yapacağımız yürüyüş turu sırasında özgürlük meydanı, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Burada verilecek serbest zamanda bu hareketli şehirde yer alan kafelerin tadını çıkarabilirsiniz. Turumuzun sonunda Belgrada ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

9. Gün Belgrad-Sofya-İstanbul

Sabah kahvaltımız ardından Bulgaristan'a ve Sofyaya doğru yola çıkıyoruz. Sofyaya varışın ardından yapacağımız şehir turunda St. Nedelya Kilisesi, Rus Kilisesi, Rotanda Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, parlamento, Sofya Üniversitesi, Aleksander Nevski Katedrali, başbakanlık, NDK Ulusal Kültür Sarayı turumuzda görülecek yerler arasındadır. Ayrıca ulu önder M.Kemal Atatürk’ün yeniçeri elbisesi giyerek katıldığı balonun yapıldığı ordu evini de görme fırsatımız olacak. Turumuzun ardından otobüsümüzde toplanma İstanbula hareket. Türkiye Cumhuriyeti'ne giriş yaptıktan sonra İstanbul'a doğru yolumuza devam ediyoruz. Sabaha karşı İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Lux Otobüsler ile ulaşım
 • 3* ve 4* otellerde Belgrad'da 2 gece, Budapeşte'de 2 gece, Prag'da 2 gece,  Viyana'da 1 gece, olmak üzere toplam 7 gece oda kahvaltı konaklama (yarı merkezi ya da uzak oteller)
 • Panoramik Belgrad, Budapeşte, Prag, Viyana, Novi Sad ve Sofya şehir turları
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • Programda ekstra olduğu belirtilen turlar
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Vize Ücreti 
 • Seyahat Sağlık Sigortası 

Tur Tarihleri & Fiyatlar

Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. Çocuk
14.05.20243*4* Otel KonaklamaMüsait599,00 €799,00 €599,00 €0 - 2 Yaş 79,00 €
2 - 12 Yaş 599,00 €
-
14.06.20243*4* Otel KonaklamaMüsait599,00 €799,00 €599,00 €0 - 2 Yaş 79,00 €
2 - 12 Yaş 599,00 €
-
12.07.20243*4* Otel KonaklamaMüsait599,00 €799,00 €599,00 €0 - 2 Yaş 79,00 €
2 - 12 Yaş 599,00 €
-
16.08.20243*4* Otel KonaklamaMüsait599,00 €799,00 €599,00 €0 - 2 Yaş 79,00 €
2 - 12 Yaş 599,00 €
-
13.09.20243*4* Otel KonaklamaMüsait599,00 €799,00 €599,00 €0 - 2 Yaş 79,00 €
2 - 12 Yaş 599,00 €
-
22.10.20243*4* Otel KonaklamaMüsait599,00 €799,00 €599,00 €0 - 2 Yaş 79,00 €
2 - 12 Yaş 599,00 €
-

Tur Notları

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Tur Süresi

7 Gece 9 Gün

599,00 EUR
'den itibaren

Konaklama

3* ve 4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama

Ulaşım

Uçak

Gezilecek Yerler

Belgrad - Budapeşte - Esztergom - Visegrad - Szentendre - Bratislava – Prag - Karlovy Vary - Viyana-Novi Sad

Tur Hakkında

Tatilin Yıldızı Sen Ol !

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Lux Otobüsler ile ulaşım
 • 3* ve 4* otellerde Belgrad'da 2 gece, Budapeşte'de 2 gece, Prag'da 2 gece,  Viyana'da 1 gece, olmak üzere toplam 7 gece oda kahvaltı konaklama (yarı merkezi ya da uzak oteller)
 • Panoramik Belgrad, Budapeşte, Prag, Viyana, Novi Sad ve Sofya şehir turları
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • Programda ekstra olduğu belirtilen turlar
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Vize Ücreti 
 • Seyahat Sağlık Sigortası 

Benzer Turlar

Yunanistan Turu - SELANİK - ATİNA - KAVALA Otobüs ile (K0006)

Yunanistan Turu - SELANİK - ATİNA - KAVALA Otobüs ile (K0006)

3* 4* Otellerde Konaklama 4 Gece 5 Gün
199,00 EUR

ATİNA(2) - SELANİK(1) - KAVALA(1)
Otobüs ile Selanik & Kavala Turu 1 Gece 3 Gün (W0112)

Otobüs ile Selanik & Kavala Turu 1 Gece 3 Gün (W0112)

4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 1 Gece 3 Gün
109,00 EUR

İpsala, Kavala Selanik (1)
Otobüs İle Klasik Yunanistan Turu 3 Gece Konaklamalı 4 Gece 5 Gün (W0186)

Otobüs İle Klasik Yunanistan Turu 3 Gece Konaklamalı 4 Gece 5 Gün (W0186)

3*-4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 4 Gece 5 Gün
299,00 EUR

Selanik(1) – Atina(2) -Kalambaka - Kavala
Otobüs İle Büyük Balkan 9 Ülke Turu Tüm Extra Turlar ve Akşam Yemekleri, Boşnak Gecesi ve Balkan Gecesi Dahil ! (Ankara Çıkışlı) (W0209)

Otobüs İle Büyük Balkan 9 Ülke Turu Tüm Extra Turlar ve Akşam Yemekleri, Boşnak Gecesi ve Balkan Gecesi Dahil ! (Ankara Çıkışlı) (W0209)

4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
499,00 EUR

Bulgaristan – Sırbistan – Bosna Hersek – Hırvatistan – Karadağ – Arnavutluk – Kosova – Kuzey Makedonya – Yunanistan
Otobüs İle Baştanbaşa Balkanlar Turu 8 Günde 9 Ülke Akşam Yemekleri, Yunan Tavernası Dahil Boşnak Gecesi ve Balkan Gecesi Dahil (W0259)

Otobüs İle Baştanbaşa Balkanlar Turu 8 Günde 9 Ülke Akşam Yemekleri, Yunan Tavernası Dahil Boşnak Gecesi ve Balkan Gecesi Dahil (W0259)

4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
549,00 EUR

Bulgaristan – Sırbistan – Bosna Hersek – Hırvatistan – Karadağ – Arnavutluk – Kosova – Kuzey Makedonya – Yunanistan
Otobüs İle Balkan Üçgeni Turu 4 Gece 5 Gün Promosyon (W0157)

Otobüs İle Balkan Üçgeni Turu 4 Gece 5 Gün Promosyon (W0157)

4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 4 Gece 5 Gün
199,00 EUR

Plovdiv - Sofya - Üsküp(1) – Tetova - Ohrid(1) – Kavala – Selanik(1)
Otobüs İle Romanya & Transilvanya Şatolar & Bulgaristan Turu 2 Gece (W0267)

Otobüs İle Romanya & Transilvanya Şatolar & Bulgaristan Turu 2 Gece (W0267)

4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 2 Gece 4 Gün
189,00 EUR

Bükreş (2), Transilvanya, Varna, Nesebar
Otobüs İle Büyük Balkan 9 Ülke Turu Tüm Extra Turlar ve Akşam Yemekleri, Boşnak Gecesi ve Balkan Gecesi Dahil ! (W0026)

Otobüs İle Büyük Balkan 9 Ülke Turu Tüm Extra Turlar ve Akşam Yemekleri, Boşnak Gecesi ve Balkan Gecesi Dahil ! (W0026)

4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
449,00 EUR

Bulgaristan – Sırbistan – Bosna Hersek – Hırvatistan – Karadağ – Arnavutluk – Kosova – Kuzey Makedonya – Yunanistan
Otobüs İle Büyük Balkan 9 Ülke Turu Tüm Extra Turlar ve Akşam Yemekleri, Boşnak Gecesi ve Balkan Gecesi Dahil ! (Bursa Çıkışlı) (W0210)

Otobüs İle Büyük Balkan 9 Ülke Turu Tüm Extra Turlar ve Akşam Yemekleri, Boşnak Gecesi ve Balkan Gecesi Dahil ! (Bursa Çıkışlı) (W0210)

4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
499,00 EUR

Bulgaristan – Sırbistan – Bosna Hersek – Hırvatistan – Karadağ – Arnavutluk – Kosova – Kuzey Makedonya – Yunanistan
Otobüs İle Büyük Balkan 9 Ülke Turu Tüm Extra Turlar ve Akşam Yemekleri, Boşnak Gecesi ve Balkan Gecesi Dahil ! (İzmir Çıkışlı) (W0211)

Otobüs İle Büyük Balkan 9 Ülke Turu Tüm Extra Turlar ve Akşam Yemekleri, Boşnak Gecesi ve Balkan Gecesi Dahil ! (İzmir Çıkışlı) (W0211)

4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
499,00 EUR

Bulgaristan – Sırbistan – Bosna Hersek – Hırvatistan – Karadağ – Arnavutluk – Kosova – Kuzey Makedonya – Yunanistan